Előrendelhető a Zsivány Egyes BD normál tokos és steelbook kiadásban.
0
2017. március 3., péntek 20:55
2001
Az Ebay-en vettem Angliából. STAR WARS LOGO 3D WALL DECO LIGHT néven van fent jelenleg is és 17 ezer körül jön ki szállítással együtt.
0
2017. március 3., péntek 20:07
2966
Arra én is várok, hogy bejelntsék már azt a sokat ígérgetett európai turnét, mert az hogy egy-egy fesztiválon fellépnek, engem nem érdekel. Különleges dolgokat ígértek az önálló koncertekre, remélem most már alakul valami, nyolc éve várom őket...
0
2017. március 3., péntek 19:33
372
Hol lehet ilyet lopni? :D
0
2017. március 3., péntek 16:39
3448
Már a jegyek is megvannak. Már csak a Metallica hiányzik erre az évre. :)
0
2017. március 1., szerda 20:23
2001
Ugye? :) Nem is értem hogy ezt miért nem lehet itthonról beszerezni.
Valóban nagyon jól néz ki így a poszter. A ragasztónyomos fal nálam is megtalálható és én is azon vagyok, hogy megszűnjön ez a jelenség :)
A Nap sugaraival kapcsolatban ajánlom, hogy keress olyan üveget, vagy plexit, ami védi a posztert a nem kívánatos sugaraktól. Annak idején én vettem ilyet. Szerintem most is lehet kapni (ha meg nem létezik, akkor anno átvertek engem :D).
0
2017. február 25., szombat 15:49
1849
Nagyon köszi, utánanézek a lehetőségeknek. :D
0
2017. február 24., péntek 23:08
3448
Én is egyben kezelem a trilógiát, de ha nagyon megkínoznak azt mondom a Két torony a kedvenc részem. :D Már csak a Nap sugaraitól féltem őket.
0
2017. február 24., péntek 19:39
6697
Hú de jó ez is, sőt... Filmprofihoz hasonlóan, nekem is talán A két torony a kedvencem, de igazából egy szinten van a trilógia. És a második trilógia is :) Bekeretezve nálam ki se férnének a szívemnek kedves plakátok :/
Köszi az infót! Amúgy nekem a trilógiából a második a kedvencem, így azt hittem, hogy az a plakát lesz a nyerő, de ez is csodaszép. :D Talán még falra valóbb, mint a másik.
0
2017. február 23., csütörtök 0:01
3448
A másik plakát pedig ilyen. Én már bekeretezve vettem őket, így nem tudom hol érdemes csináltatni. Nekem elegem lett a ragasztónyomos falból, így már csak ez a 2 db bekeretezett plakát van a szobában. Szobafestés után máshogy nem is tettem volna fel őket.
0
2017. február 22., szerda 16:31
1849
Ha már úgyis a plakát a téma. Szerintetek hol érdemes bekereteztetni? Vagy a legjobb, ha megveszem neten és otthon beleteszem a plakátot? Van egy-két poszterem, jó lenne már a falon látni.
0
2017. február 22., szerda 10:18
3448
Köszi, megvan az első részé is, ma arról is dobok fel képet. :)
0
2017. február 22., szerda 0:19
6697
Hú de jól néz ki! :) Imádom ezt a plakátot és jó látni ilyen szépen kihelyezve :)
0
2017. február 21., kedd 5:43
1500
Hetfőn végre elstartolt a The Predator forgatása. Nálam elindult a hype train.
0
2017. február 18., szombat 14:52
3448
Két torony keretezett poszter végre megkapta méltó helyét. :)
0
2017. február 12., vasárnap 18:14
6697
Szia! Most láttam, hogy írtál itt és a citromail-en is (ezeréve nem használom, nem is értem miért oda mennek a blog.hu-ról az emailek...), mindjárt írok a rendes címemről :)
0
2017. február 11., szombat 9:24
8851
Lord Picard!
Nem tudom, írtam-e már vagy csak akartam, de amikor kijött a DVD trilógia digipack, a korábbi kiadású 1-2. részt a sógorom vette át tőlem. Nem a gyűjtődobozos, hanem a külön-külön megjelent két film. Szerintem még meg is van nála. Érdekelne?
Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom. Téged nyírlak ki utolsónak.