Keresés

Sztárok, akikkel találkoztunk

2007. augusztus 29., szerda 11:00
Ma reggel láttam magam a tükörben! :-)
most posts by TM
0
2007. augusztus 29., szerda 10:46
Te mán nem éltél hiába!
:-))
0
2007. augusztus 29., szerda 1:25
Nekem pár kisebb sztorim van:

1. 3 éve pár barátommal a blahán Oki-ba botlottunk a Való Világból, épp a vadászgörényét vagy milyét sétáltatta. Akkor azért még tartott a VV őrület, bár nem néztem, azért egy autogrammot kértem, azóta is az egyik irodalomfüzetemben díszeleg egy nagy Oki felirat.

2. A keresztanyám lánya a Hooligans-es Tibivel járt egy időben, ezért van egy dedikált névreszóló fotóm, amikor Tibi és a Hooligans basszerja az Oroszlánbarlangban pózolnak. Másfél évre rá mentünk tojásfehérjééért, és az állatkertnél elment mellettünk Endi is, a dobos. Már csak Csipa hiányzik, és összeállt az egész :)

3. Ugyancsak tojásfehérjéért mentünk, amikoris Geszti Péter sétált el mellettünk a buszmegállóban, majdnem ugyanott, mint Endi. Maradandó élmény volt.

4. Karácsony környékén a Westendben többször is összefutottunk Niki Belucci-val, egyszer ránk is nézett, erre azóta is nagyon büszkék vagyunk.

5. A sulimmal szemben levő telken forgatták a Szabadság, szerelem egyik tankos jelenetét, fogalmam sincs, melyiket. A forgatást sajnos nem láttam, de hazafelé érdekes volt egy tankot látni a 7. kerületben. Mondjuk olyan környéken már nem is meglepő.

6. A heti hetesből Váncsa István rendszeresen a sulimtól 50 méterre sétáltatja a kutyáját, ha szeretném a heti hetest, már biztos megszólítottam volna.

7. Hazafelé a Wesselényi úton láttam a Padödö egyik tagját, fogalmam sincs melyiket, épp állt a zebránál.

8. Majdnem ugyanott 1-2 hónappal később Demjén Ferenc mellett sétáltunk el, épp egy interjút forgattak vele, legalábbis a kameraman bőszen rögzítette, ahogy sétál Erzsébetváros szép utcáin.

9. Egy szülinapi bulin együtt partyztam a Barátok közt-ből azzal a gyerekkel akinek egy görénye vagy patkánya vagy valami ilyen állata volt, a Zigi. Sajnos nem értettem a nevét, amikor bemutatkozott, de vicces volt, mert állandóan Miklós halálhírével szopattuk, ő meg nem mondhatta el, hogy életben marad-e. Majd szétcseszett az izgalom :P

10. A Jóban-rosszban című sorozat stábjából 3-4 ember az én sulimba jár, de láttam más embereket is drogos és más reklámban a suliból. A félreértések elkerülése végett színművészeti és informatikai szakközépbe járok, vagyis már csak jártam, de sztem ez a 2 szak abszolút vonzza egymást. Láttam már embert tőlünk a Barátok köztben, vagyis a srác iwiwjén láttam a BK-s képet, ugyanez a srác az angyal a Viva TV "Randizóna" c. műsorában. A barátnője a másik angyal, ő is hozzánk jár. Apropó Randizóna, adásonként átlag 2 ember a mi sulinkból érkezik, köztük több osztálytársam is.

11. Egy páran innen már rám is hivatkozhatnak, hiszen egyszer az osztályommal szerepeltünk az MTV híradójában :) Erzsébetvárosnak volt valami évfordulója, és az okmányirodába mentünk, ahol bemutatták a dolgok menetét, erről állított össze az MTV egy háromperces szösszenetet, 2 osztálytársam még nyilatkozott is.

12. Végül bár nem közvetlen az én esetem, az egyik családtagom részt vett az Alias forgatásán, volt egy közös jelenete Garner kisasszonnyal, és dedikáltatott nekem egy videókazi borítót vele, még sajnos nem jutott el hozzám. Bár a sorozatot nem nézem, filmes ereklyének tök jó. Ugyanezen rokonom házától x méterre forgatták a 24 s6 azon részét, ahol SPOILER!!! felrobban az atombomba a srác faterjával, és Jack látja a gombafelhőt SPOILER VÉGE.
Valencia a hely neve egyébként

13. Ja és egyszer láttam Torres Danit a Megasztárból a 3-as metróra várva, telefonálás közben

Így ennyi jutott eszembe elsőre, de lehet kifelejtettem valamit
Kicsit off, de óriási élmény volt:

Töri érettségi írásbeli után részesei lettünk a public sex őrület egyik videójának. Történt ugyanis, hogy sétáltunk a 4es6os villamos megállójába a Wesselényin, és látjuk, hogy valamit néznek, de akkor még nem tűnt fel semmi. Aztán előrementünk a szerelvény elejéhez eső részhez a peronon, átnéztünk a túloldalra, és egy meztelen csaj épp fürge ujjakat játszott a kamerába. Kellett pár másodperc, hogy felfogjuk mi a szitu, telefonok elő, aztán látták, hogy elkezdtünk kamerázni és elmentek. De nem volt semmi, körülötte ment az élet, mamika elment mellettük a bevásárlószatyorral, emberek jöttek mentek, szal érdekes élmény volt, na.
0
2007. április 27., péntek 20:27
benned egy kosztolányi veszett el. :D
0
2007. április 27., péntek 19:50
Lekötelezel! :-)
Gondoltam, beszállok egy kicsit a marketingvonalba!
Remélem, hogy eztán annyi ügyfél rohamoz majd benneteket, hogy bújócskázni kell előlük!
Ja! Cseréptörést nem vállalok! :-)))
most posts by TM
0
2007. április 27., péntek 19:40
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))

Hát ez nagyon jó! :-))))))

Ezt is felírtam a "TM legjobb aranyköpései" gyűjteményembe! :-)))))
0
2007. április 27., péntek 11:28
marha:)))))))))))))))))
0
2007. április 27., péntek 10:58
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
De sok ideje van valakinek. :-))
0
2007. április 27., péntek 10:57
:-))))))))))))))))
0
2007. április 27., péntek 4:30
vagy:

"Creaton kellene házára - kertibe?
Dylant keresse fel septibe Lentibe!
Válassza a hozzánk vezető utat
Viszáki tetőn is nagyon jól mutat!
Ezzel a cseréppel sohasem lesz gondja
Ezt most már a Szarvas József is megmondja!
Jól jár Ön tehát, ha Dylanhez baktat,
ha szereti az Amélie-t, kedvezményt is kaphat!"

:-)))
most posts by TM
0
2007. április 27., péntek 3:53
Nem! Ez úgy szól igazán jól, hogy:

"Ha Creaton tetőcserepet szeretne septibe, akkor Dylant keresse fel Lentibe!
Ha eljön hozzánk jól teszi, Szarvas József is itt veszi!"
most posts by TM
0
2007. április 27., péntek 1:18
:-)))))))))))))))
Egyébként Szarvas József tényleg jó fejnek tűnt nekem mindig is. De most már akkor biztos.
0
2007. április 26., csütörtök 21:28
:-)) Tudtam hogy bejön ez a kis reklám... Hiába... Még a munka után is a marketinges beszél belőlem... :-)

Szóval ha olyan tetőt szeretnétek mint amilyen Szarvas József népszerű színművész Viszáki háza tetején van, akkor csakis CREATON! - "A tetőcserép"

www.creaton.hu
0
2007. április 26., csütörtök 21:20
Azta! Mesélj még valamit erről a Creaton cserépről! :-)
most posts by TM
0
2007. április 26., csütörtök 21:18
Szarvas József Viszákon építkezik. (Kis falu Vas megyében).

Én adtam el a Creaton tetőcserepet a házára! :-))) A feleségével járt nálunk... Kedves, közvetlen ember... Többek között Kaszás Attiláról is beszélgettünk pár szót...
0
2007. április 26., csütörtök 0:09
Haveromék mentek ki valami angol bajnoki focimeccsre (tipikus...) és tök véletlen belebotlottak egy premierfilm-felhajtásba. Ém biztos inkább a mozi előtt szobroztam volna!
most posts by TM
0
2007. április 25., szerda 21:56
Jaj, és pont ilyenkor nem vagyok már Londonban. :-(((((( Michael Caine-től szívesen kértem volna egy autogrammot.
0
2007. április 25., szerda 21:49
Pár éve, mikor megnéztük az új nemzetit (nem érdemli meg, hogy nagybetűvel írjam le) arra jött a Kutya bácsi (gyk: Raksányi Gellért). Persze, ő nem sztár, "csak" egy színész. :P
0
2007. április 25., szerda 20:42
Eddie Murphy-vel találkoztam a Lánchídnál, mikor az "Én a kém"-et forgatták, mi meg épp buliból mentünk vissza az albérletbe hajnalban.

Teljesen simán bejutottunk a forgatásra, a kutya sem kérdezett tőlünk semmit.
0
2007. április 25., szerda 20:24
Tegnap délután Nemcsák Károly sétált el mellettem.
0
2007. március 27., kedd 0:08
Mert az nyílvánosan rasszista megnyílvánulás lett volna. Én VV Anikót láttam egy párszor, egy helyre jártunk DVD-t vásárolgatni, én is majdnem fellöktem, de csak azért mert véletlenül a mellét kezdtem el nézni :D
0
2007. március 26., hétfő 23:32


Hatalmas tömeg gyűlt össze ezen az őszi estén Londonban a Leicester Square-en, az Odeon West End mozi elött. A TÖKÉLETES TRÜKK (The Prestige) premierje zajlott épp. Az utcát, a teret kockás transzparensek, és - stílszerűen - utcai bűvészek sora szegélyezi. A fürkésző tekintetek viszont már a mozi be(ki)járatát kémlelik, hiszen itt vannak az alkotók is.



És egyszer csak megjelenik Michael Caine, aki ingatag mozgásával enyhén illuminált alak benyomását kelti, a kijárat szűknek is bizonyul számára, testtel megpróbálja kiszélesíteni. Jobbján dekoratív hostess kíséri, biztos, ami biztos.
(a képen háttal álló rendőr sisakjának jobb fele mellett látható Caine)



Az előbbieket alátámasztandóan mutatja ez a kép, amelyen a színész számára a beszállás is a nehezen kivitelezhető dolgok közé tartozik.

Majd megjelenik Hugh Jackman, és az eddiginél is nagyobb hisztéria tör ki, nem egyszerű a fotózás a nagy lökdösődésben. Már csak az autóban ülő sztárról sikerült képet készíteni.  



Egy közelben álló rajongó eszelősen sikítozta: Hugh! Hugh!
Kezében autogramfüzet volt, és esdeklően nézett a marcona biztonságiakra. A rendőr tanácstalanul az autó felé fordult, és a "jófej" Hugh, szelíden bólintott, így a rendőr benyújtotta neki az ablakon keresztül a füzetet, amit a bálvány készségesen aláírt.



Miután elhajtottak az autók, lassacskán szétszéledt a tömeg. Megint volt miről beszélni a következő díszbemutatóig... :-)
most posts by TM
0
2007. január 8., hétfő 19:52
Miért nem lökted fel a Leot. Annak olyan mind1.
0
2007. január 8., hétfő 19:46
A köv storykba nem mindenki mondható sztárnak,ma xismert embernek.
Egyszer a Westendbe majdnem fellöktem a WC-be a ValóVilágos Leot,mivel hátráltam és nem vettem észre.Szintén a Westendbe egy játékterembe a szomszéd játékgépnél Indián (VV) és a lánya játszott.Az egyik kedvenc szinkronhangommal,magyar színészemmel is találkoztam már:FORGÁCS PÉTERREL!Az tök jó volt,színházba láttam játszani a Footlooseba,nagyon jó hangja is van!Na meg persze focistákkal(külföldi,magyar) apám révén.
0
2007. január 8., hétfő 17:28
:-))
Engedjétek meg, hogy írjak ide valamit. Niki Laudáról jutott eszembe.
A világon 2-szer annyi szemöldök van mint ember csak egy valaki rontja a statisztikát....Niki Lauda..
0