Keresés

Közéleti fórum a gyűlöletkeltők védelmében

2005. június 6., hétfő 20:29
Együtt a klubban a lakótelepről érkezett gyűlőlködők. Trágárkodnak, mocskolódnak, de ha lerántják gyűlölködő arcukról a leplet, moderálást követelnek. Elvtársak, itt gyűlölködhettek, Fűlegelő-ördögűző, itt fenyegethetsz, gyilkolászhatsz! Neked áll a pálya. Vagy noname-adolf-mengele! Itt fenyegethetsz gyilkolászattal. Ez a te pályád. Itt akár megalakíthatjátok a Nagy Sith Szövetséget. :-))))))
0
2005. június 6., hétfő 20:17
kedves xpress: moderálást!
0
2005. június 6., hétfő 20:12
Moderálást!
0
2005. június 6., hétfő 19:58
Vissza ám!  :)
0
2005. június 6., hétfő 19:44
pál is back! :)
0
2005. június 6., hétfő 18:23
Ez egy Általános DVD-fórum!

Az ostoba ideológiai kioktatásaidat,és ismeretlen emberek címkézését máshol folytasd!
0
2005. június 6., hétfő 17:14
Ó, én falusi bunkó voltam/vagyok, jelenleg a konzervgyárban dolgozom...
0
2005. június 6., hétfő 17:09
De sajnálnunk kell őket, hisz az ilyen embereket nem bántani kell, ahogy ők tennék( lásd noname-Bákter(alias noname)-Mesterségem a halál), hanem meg kell tanítani őket illemre, kultúrára. Lehetséges, hogy ők gyermekkorukban a legcsúnyább és leghülyébb gyerekek voltak a lakótelepen, s ma itt és így élik ki a hajlamaikat. Szeressük  és ne bántsukőket! Mikor sok ostobaságot beszélnek, álmukban megjelenik a nagy barnaingesneonációszélsőjobboldalilepanelpatkányozó fantom, és meghúzgálja a törpe fütykösüket. Gyógykezelésre szorulnak. Ezért ajánlom nekik a Ben-Hur, a Passió, a Nyomorultak, a Háború és béke, A kőszívű ember fiai, Az aranyember, a Bánk bán című filmeket. Biztos elősegítik a gyógyulásukat! :-)))
0
2005. június 6., hétfő 17:07
Erre most minek volt szükség?:(
0
2005. június 6., hétfő 16:56
Sajnálatos, hogy az Xpress honlapjára beszivárogtak azok az emberek, akik a kultúrát, a moralitást, a magyarságot, a vallást politikai célokból ócsárolják. Ezek a fiatalemberek heterogén közösséget alkotnak. Vannak köztük magasan iskolázott elmék, akik azonban tudásukat arra a politikai mocskolódásra használják, melyet pártvezetőik diktálnak.

A másik csoport egy alulművelt, morálisan és szellemileg elhanyagolt rétegből szerveződött, mocskos szájú társaság, amit az intelligensebb csoport kotorékebként használ. Mindkét rétegre jellemző a lelki korlátoltság, az üres semmitmondás, a gyávaság, a pofátlan hazudozás, a politikai deviancia. Legutóbb gyilkossággal fenyegetőztek, aminek ténye jól jellemzi szellemi és lelki hovatartozásukat.
Ami közös bennük továbbá, hogy szókincsük abból a liberálisan ostoba 50-60 szóból álló büdöstóból merítkezik, melynek kipárolgásai jól szimbolizálják ezen silány emberek "szájszagát".
0