• {name} ({TCS})


Nem regisztrált felhasználó  - [belépés]
böngésző

Fórum
 
Rendezés: IDŐREND | FORDÍTOTT IDŐREND
6740. andrew1975
| 2018. február 22. - 16:03









6739. andrew1975
| 2018. február 22. - 15:56

6738. andrew1975
| 2018. február 22. - 15:55

KÜLSŐ LINK

target="_blank">KÜLSŐ LINK

alt="Képfeltöltés ingyen">

6737. andrew1975
| 2018. február 22. - 15:55
6736. andrew1975
| 2018. február 22. - 15:54
6735. mester-jani
| 2018. február 14. - 19:06

6734. mester-jani
| 2018. február 14. - 19:05
6733. mester-jani
| 2018. február 14. - 19:03


6732. mester-jani
| 2018. február 14. - 19:00

6731. mester-jani
| 2018. február 14. - 18:59

KÜLSŐ LINK

target="_blank">KÜLSŐ LINK

alt="Képfeltöltés ingyen">

6730. mester-jani
| 2018. február 14. - 18:59
6729. Akos
| 2018. február 13. - 22:29

6728. Pizsama
| 2018. február 8. - 20:27

Próba, mert múltkor működött, most meg nem...

6727. Harbinger
| 2018. február 3. - 16:30

Képfeltöltés próba 1... 2... 3...




6726. Akos
| 2018. február 2. - 0:18

6725. Akos
| 2018. február 2. - 0:18

6724. téglagyári megálló
| 2018. január 23. - 20:47

A 90. Oscar-díj jelöltjei

Legjobb film

A legsötétebb óra/Darkest Hours - Tim Bevan, Eric Fellner, Lisa Bruce, Anthony McCarten, Douglas Urbanski
A Pentagon titkai/The Post - Amy Pascal, Steven Spielberg, Kristie Macosko Krieger,
A víz érintése/The Shape of Water - Guillermo del Toro, J. Miles Dale
Dunkirk/Dunkirk - Emma Thomas, Christopher Nolan
Fantomszál/Phantom Thread - JoAnne Sellar, Paul Thomas Anderson, Megan Ellison, Daniel Lupi
Három óriásplakát Ebbing határában/Three Billboards outside Ebbing, Missouri - Graham Broadbent, Pete Czernin, Martin McDonagh
Lady Bird - Scott Rudin, Eli Bush, Evelyn O Neill
Szólíts a neveden/Call Me by Your Name - Peter Spears, Luca Guadagnino, Emilie Georges, Marco Morabito
Tűnj el!/Get Out - Sean McKittrick, Jason Blum, Edward H. Hamm Jr., Jordan Peele,

Legjobb rendező

Christopher Nolan - Dunkirk/Dunkirk
Jordan Peele - Tűnj el!/Get Out
Greta Gerwig - Lady Bird
Paul Thomas Anderson - Fantomszál/Phantom Thread
Guillermo del Toro - A víz érintése/The Shape of Water


Legjobb férfi főszereplő

Timothée Chalamet - Szólíts a neveden/Call Me by Your Name
Daniel Day-Lewis - Fantomszál/Phantom Thread
Daniel Kaluuya - Tűnj el!/Get Out
Gary Oldman - A legsötétebb óra/Darkest Hour
Denzel Washington - Roman J. Israel, Esq.


Legjobb női főszereplő

Sally Hawkins - A víz érintése/The Shape of Water
Frances McDormand - Három óriásplakát Ebbing határában/Three Billboards outside Ebbing, Missouri
Margot Robbie - Én, Tonya/I, Tonya
Saoirse Ronan - Lady Bird
Meryl Streep - A Pentagon titkai/The Post

Legjobb férfi mellékszereplő

Willem Dafoe - Floridai álom/The Florida Project
Woody Harrelson - Három óriásplakát Ebbing határában/Three Billboards outside Ebbing, Missouri
Richard Jenkins - A víz érintése/The Shape of Water
Christopher Plummer - A világ összes pénze/All the Money in the World
Sam Rockwell - Három óriásplakát Ebbing határában/Three Billboards outside Ebbing, Missouri

Legjobb női mellékszereplő

Mary J. Blige - Mudbound
Allison Janney - Én, Tonya/I, Tonya
Lesley Manville - Fantomszál/Phantom Thread
Laurie Metcalf - Lady Bird
Octavia Spencer - A víz érintése/The Shape of Water

Legjobb eredeti forgatókönyv

Rögtönzött szerelem/The Big Sick - Emily V. Gordon, Kumail Nanjiani
Tűnj el!/Get Out - Jordan Peele
Lady Bird/Lady Bird - Greta Gerwig
A víz érintése/The Shape of Water - Guillermo del Toro, Vanessa Taylor
Három óriásplakát Ebbing határában/Three Billboards outside Ebbing, Missouri - Martin McDonagh

Legjobb adaptált forgatókönyv

Szólíts a neveden/Call Me by Your Name - James Ivory
A katasztrófaművész/The Disaster Artist - Scott Neustadter, Michael H. Weber
Logan/Logan - Scott Frank, James Mangold, Michael Green
Elit játszma/Molly s Game - Aaron Sorkin
Mudbound - Virgil Williams, Dee Rees

Legjobb fényképezés

Szárnyas fejvadász 2049/Blade Runner 2049 - Roger A. Deakins
A legsötétebb óra/Darkest Hour - Bruno Delbonnel
Dunkirk/Dunkirk - Hoyte van Hoytema
Mudbound - Rachel Morrison
A víz érintése/The Shape of Water - Dan Laustsen

Legjobb vágás

Nyomd, bébi, nyomd/Baby Driver - Paul Machliss, Jonathan Amos
Dunkirk - Lee Smith
Én, Tonya/I, Tonya - Tatiana S. Riegel
A víz érintése/The Shape of Water - Sidney Wolinsky
Három óriásplakát Ebbing határában/Three Billboards outside Ebbing, Missouri - Jon Gregory

Legjobb díszlet(látvány)tervezés

A szépség és a szörnyeteg/Beauty and the Beast - Katie Spencer, Sarah Greenwood
Szárnyas fejvadász 2049/Blade Runner 2049 - Alessandra Querzola, Dennis Gassner
A legsötétebb óra/Darkest Hour - Katie Spencer, Sarah Greenwood
Dunkirk/Dunkirk - Gary Fettis, Nathan Crowley
A víz érintése/The Shape of Water - Shane Vieau, Jeff Melvin, Paul Denham Austerberry



Legjobb jelmez

A szépség és a szörnyeteg/Beauty and the Beast - Jacqueline Durran
A legsötétebb óra/Darkest Hour - Jacqueline Durran
Fantomszál/Phantom Thread - Mark Bridges
A víz érintése/The Shape of Water - Luis Sequeira
Viktória királynő és Abdul/Victoria & Abdul - Consolata Boyle


Legjobb smink

A legsötétebb óra/Darkest Hour - Kazuhiro Tsuji, David Malinowski, Lucy Sibbick
Viktória királynő és Abdul/Victoria & Abdul - Daniel Phillips, Lou Sheppard
Az igazi csoda/Wonder - Arjen Tuiten


Legjobb filmzene

Dunkirk/Dunkirk - Hans Zimmer
Fantomszál/Phantom Thread - Jonny Greenwood
A víz érintése/The Shape of Water - Alexandre Desplat
Star Wars: Az utolsó Jedik/Star Wars: The Last Jedi - John Williams
Három óriásplakát Ebbing határában/Three Billboards outside Ebbing, Missouri - Carter Burwell


Legjobb filmbetétdal

"Mighty River" – Mudbound - Mary J. Blige, Raphael Saadiq, Taura Stinson
"Mystery Of Love" – Szólíts a neveden/Call Me by Your Name - Sufjan Stevens
"Remember Me" – Coco/Coco - Kristen Anderson-Lopez, Robert Lopez
"Stand Up For Something" – Marshall - Diane Warren, Lonnie R. Lynn
"This Is Me" – A legnagyobb showman/The Greatest Showman - Benj Pasek, Justin Paul


Legjobb idegen nyelvű film

Una mujer Fantástica/A Fantastic Woman (Chile) - Sebastián Lelio
L’insulte/The Insult (Libanon) - Ziad Doueiri
Szeretet nélkül/ Nelyubov/Loveless (Oroszország) - Andrej Zvjagincev
Testről és lélekről/On Body and Soul (Magyarország) - Enyedi Ildikó
A négyzet/The Square (Svédország) - Ruben Östlund


Legjobb animációs film

Bébi úr/The Boss Baby - Tom McGrath, Ramsey Naito
The Breadwinner - Nora Twomey, Anthony Leo
Coco/Coco - Lee Unkrich, Darla K. Anderson
Ferdinánd/Ferdinand - Carlos Saldanha
Loving Vincent - Dorota Kobiela, Hugh Welchman, Ivan Mactaggart


Legjobb hangkeverés


Nyomd, bébi, nyomd/Bébi úr/Baby Driver - Julian Slater, Tim Cavagin, Mary H. Ellis
Szárnyas fejvadász 2049/Blade Runner 2049 - Ron Bartlett, Doug Hemphill, Mac Ruth
Dunkirk/Dunkirk - Mark Weingarten, Gregg Landaker, Gary A. Rizzo
A víz érintése/The Shape of Water - Christian Cooke, Brad Zoern, Glen Gauthier
Star Wars: Az utolsó Jedik/Star Wars: The Last Jedi - David Parker, Michael Semanick, Ren Klyce, Stuart Wilson


Legjobb hangvágás

Nyomd, bébi, nyomd/Baby Driver - Julian Slater
Szárnyas fejvadász 2049/Blade Runner 2049 - Mark Mangini, Theo Green
Dunkirk/Dunkirk - Richard King, Alex Gibson
A víz érintése/The Shape of Water - Nathan Robitaille, Nelson Ferreira
Star Wars: Az utolsó Jedik/Star Wars: The Last Jedi - Matthew Wood, Ren Klyce


Legjobb vizuális effektek

Szárnyas fejvadász 2049/Blade Runner 2049 - John Nelson, Gerd Nefzer, Paul Lambert, Richard R. Hoover
A galaxis őrzői vol. 2./Guardians of the Galaxy Vol. 2 - Christopher Townsend, Guy Williams, Jonathan Fawkner, Dan Sudick
Kong: Koponya-sziget/Kong: Skull Island - Stephen Rosenbaum, Jeff White, Scott Benza, Mike Meinardus
Star Wars: Az utolsó Jedik/Star Wars: The Last Jedi - Ben Morris, Mike Mulholland, Neal Scanlan, Chris Corbould
A majmok bolygója: Háború/War for the Planet of the Apes - Joe Letteri, Daniel Barrett, Dan Lemmon, Joel Whist


Legjobb dokumentumfilm

Abacus: Small Enough to Jail (Anglia) - Steve James, Mark Mitten, Julie Goldman
Visages villages/Faces Places (Franciaország) - Agnès Varda, JR, Rosalie Varda
Icarus - Bryan Fogel, Dan Cogan
Aleppo, a végsőkig/De sidste mænd i Aleppo/ Last Men in Aleppo (Dánia, Szíria, Németország) - Feras Fayyad, Kareem Abeed, Søren Steen Jespersen
Strong Island - Yance Ford, Joslyn Barnes


Legjobb rövid dokumentumfilm

Edith+Eddie - Laura Checkoway, Thomas Lee Wright
Heaven Is a Traffic Jam on the 405 - Frank Stiefel
Heroin(e) - Elaine McMillion Sheldon, Kerrin Sheldon
Knife Skills - Thomas Lennon
Traffic Stop - Kate Davis, David Heilbroner


Legjobb rövidfilm

DeKalb Elementary (Franciaország) - Reed Van Dyk
The Eleven O Clock - Derin Seale, Josh Lawson
My Nephew Emmett - Kevin Wilson, Jr.
The Silent Child - Chris Overton, Rachel Shenton
Mindannyian/Watu Wote/All of Us (Németország) - Katja Benrath, Tobias Rosen

Legjobb animációs rövidfilm

Dear Basketball - Glen Keane, Kobe Bryant
Garden Party (Franciaország) - Victor Caire, Gabriel Grapperon
Lou - Dave Mullins, Dana Murray
Negative Space (Franciaország) - Max Porter, Ru Kuwahata
Revolting Rhymes - Jakob Schuh, Jan Lachauer



13 jelölés:
A víz érintése/The Shape of Water

8 jelölés:
Dunkirk/Dunkirk

7 jelölés:
Három óriásplakát Ebbing határában/Three Billboards outside Ebbing, Missouri

6 jelölés:
A legsötétebb óra/Darkest Hour
Fantomszál/Phantom Thread

5 jelölés:
Lady Bird
Szárnyas fejvadász 2049/Blade Runner 2049

4 jelölés:
Szólíts a neveden/Call Me by Your Name
Tűnj el!/Get Out
Mudbound
Star Wars: Az utolsó Jedik/Star Wars: The Last Jedi

3 jelölés:
Én, Tonya/I, Tonya
Nyomd, bébi, nyomd/Baby Driver

2 jelölés:
A Pentagon titkai/The Post
A szépség és a szörnyeteg/Beauty and the Beast
Coco/Coco
Viktória királynő és Abdul/Victoria & Abdul

1 jelölés:
Testről és lélekről/On Body and Soul
Roman J. Israel, Esq.
Floridai álom/The Florida Project
A világ összes pénze/All the Money in the World
Rögtönzött szerelem/The Big Sick
A katasztrófaművész/The Disaster Artist
Elit játszma/Molly s Game
Logan/Logan
Az igazi csoda/Wonder
Marshall
A legnagyobb showman/The Greatest Showman
A galaxis őrzői vol. 2.
Kong: Koponya-sziget
A majmok bolygója: Háború/War for the Planet of the Apes
Una mujer Fantástica/A Fantastic Woman
L’insulte/The Insult
Szeretet nélkül/ Nelyubov/Loveless
A négyzet/The Square
Bébi úr/The Boss Baby
The Breadwinner
Ferdinand/Ferdinand
Loving Vincent
Abacus: Small Enough to Jail
Visages villages/Faces Places
Icarus
Aleppo, a végsőkig/De sidste mænd i Aleppo/ Last Men in Aleppo
Strong Island
Edith+Eddie
Heaven Is a Traffic Jam on the 405
Heroin(e)
Knife Skills
Traffic Stop
DeKalb Elementary
The Eleven O Clock
My Nephew Emmett
The Silent Child
Mindannyian/Watu Wote/All of Us
Dear Basketball
Garden Party
Lou
Negative Space
Revolting Rhymes

6723. Akos
| 2018. január 23. - 2:04

6722. Blu-Ray Fan
| 2018. január 16. - 15:48


6721. Blu-Ray Fan
| 2018. január 16. - 15:47
6720. Akos
| 2018. január 9. - 20:14

6719. Akos
| 2018. január 9. - 12:20

6718. téglagyári megálló
| 2018. január 6. - 9:17

Az öldöklő szerelem angol címében van a "t a b l e" szó, amit nem enged át a szűrő.

6717. téglagyári megálló
| 2018. január 6. - 9:16

Ó, anyám! - /Snatched/ (2017)
Oltári baki - /Jour J/ (2017)
Óriásláb fia - /The Son of Bigfoot/ (2017)
Oroszlán - /Lion/ (2016) (Indiai árva, 8,0)
Ouija - A gonosz eredete - /Ouija: Origin of Evil/ (2016)
Out (2017)
Öldöklő szerelem - /Unforgett-able/ (2017)
Örök szerelem - Marguerite és Julien - /Marguerite et Julien/ (2015)
Őrült boldogság - /La pazza gioia/ (2016)
Ötven tavasz - /Aurore/ (2017)

6716. téglagyári megálló
| 2018. január 6. - 9:15

Monster High - Sokkolódva - /Monster High: Electrified/ (2017)
Morgan - /Morgan/ (2016)
My Little Pony - A film - /My Little Pony: The Movie/ (2017)
Négyen a bank ellen - /Vier gegen die Bank/ (2016)
Némaság - /Silence/ (2016)
New York-i afférok - /The Only Living Boy in New York/ (2017)
Nyílt tengeren - Cápák között - /Cage Dive/ (2017)
Nyírjuk ki Günthert! - /Killing Gunther/ (2017)
Nyomd, Bébi, nyomd! - /Baby Driver/ (2017)
Nyuszi suli - Az aranytojás őrzői - /Die Häschenschule: Jagd nach dem goldenen Ei/ (2017)

LAPOZÁS: 6740-6716 | 6715-6691 | 6690-6666 | ...első oldal »