Már szinte lemondtam róla, hogy még a héten meg tudom szerezni ezt a filmet, de egy kisüzletben sikerült megvennem. Mai szemmel nézve komikusabb hatást kelt, mint annak idején: szembetunobb volt, hogy Van Damme milyen bunrosszul játszik, ahogy azt is könnyeben kiszúrtam, hogy a bunyók egy részében látványosan a levegobe ütnek az ellenfelek, és vannak egyéb akaratlanul is vicces pillanatok a filmben. Ennek ellenére változatlanul szórakoztató, tipikus 80-as évekbeli videós gyöngyszem a Véres játék, amiben a harcmuvészeti filmek minden kliséje megvan, de ezek valahogy mégis muködnek. A foszereplo akrobatikus képességeire még most is rá lehet csodálkozni. Egy jól összerakott B-filmmel van dolgunk, ami nem veszi annyira komolyan magát, hogy fájjanak a butaságai. Sok utánzója akadt, maga Van Damme is többször próbálta megismételni a sikerét, de még mindig ez az egyik legjobb produkció a maga nemében.
A dvd kiadás legfontosabb kérdése a legtöbbek számára gondolom az, hogy az eredeti, Rátóti Zoltán-féle szinkron van-e rajta? Nos, igen. Van némi alapzaja és a hangmérnök idonként finoman szólva érdekes dolgokat produkál, de a magyar hangok remek kiválasztása lévén hozzájárul a film élvezhetoségéhez. Gáti Oszkár nagypofájú amcsi bunyósként és Grúber Hugó Van Damme mesterének hangjaként külön kiemelendo. Aki velük hallja a szereploket, mással többé el se tudja képzelni. Az új szinkron egyébként szintén felkerült a lemezre, de arra én baromira nem voltam kíváncsi. Ha jól sejtem a rémes kereskedelmi tévés újraszinkronról van szó. Maga a képminoség valamivel jobb volt, mint amire számítottam, foleg azok után, hogy a borítóról kiderült, hogy a dvd egyrétegu. Persze látni rajta, hogy nem egy mai filmé, de a korát beszámítva tökéletesen megállja a helyét. 990-ért a megfelelo képminoség és az eredeti szinkron szerintem pont az, ami elvárható és azt meg is kapjuk, szóval jó vétel a dvd.