Keresés

Ki mit néz most?

2005. október 18., kedd 2:41
A Viasat 3 most egyben lenyomja az első 10 évadot!!! :-)))
0
2005. október 18., kedd 2:36
Vészhelyzet - 1. évad (ismét) - készülök a 4. évadra! :)
0
2005. október 18., kedd 1:58
Ez tényleg ultra pocsék... most tényleg érthetetlen, hogy miért kellett újraszinkronizálni...?!
0
2005. október 18., kedd 1:52
kapcsolom is el
0
2005. október 18., kedd 1:52
Ezt én sem értem - minek kellett ez az új szinkron? Hirtelen nem tudtam, miért ilyen gagyi az egész.
0
2005. október 18., kedd 1:44
A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső - az ertéelen. Új szinkronja van. Katasztrófális.
0
2005. október 17., hétfő 14:38
Most végetzem Peter Brook Moderato cantabilevel! Egészen elképesztően jó dráma a fiatal Belmondoval és Jeanne Moreauval (aki ezért az alakításáért amugy  60-ban Cannes-i filmfesztiválon megkapta a legjobb színésznőnek járó díjat)

0
2005. október 17., hétfő 11:30
Tanulmányozd alaposan! Nagyon jó film.
0
2005. október 17., hétfő 1:58
Hát nem tudom...
Szerintem Roneick (és talán LeClair) kivételével a meghatározó játkosok azért többnyire megmaradtak ellenbe a többi csapatal! Ráadásul ahogy nézem Gagne erre az évre nagyon felszívta magát! (igaz eddig se volt rossz)
0
2005. október 17., hétfő 1:56
Sajnos csak az első harmadot láttam, de az alatt Flyers nagyon brutál volt.
Rettentő gyors és erős játékot nyomtak. Forsberg ide vagy oda, évek óta bent vannak a  rájátszásban.  
(Lehet, hogy kellene csinálni egy NHL topikot?)
Let s go Blues!
0
2005. október 17., hétfő 0:59
Egy fecske nem csinál nyarat. Pláne nem a hokipályán.
Több alapember távozott, mint ahány jött. Igaz, kiegyenlített a mezőny.
0
2005. október 16., vasárnap 23:33
Én most a Mechanikus Narancsot tanulmányozom.
0
2005. október 16., vasárnap 20:58
Love Story. Jó kis sírós film.
0
2005. október 16., vasárnap 19:58
Dodgeball
0
2005. október 16., vasárnap 19:57
Egy rém rendes család 3. évad
0
2005. október 16., vasárnap 19:45
Ronin.
0
2005. október 16., vasárnap 9:29
"Philly nem bír annyit gyengülni, hogy ki ne üsse az Islanderst"

Mivan?:) A Flyerst mióta Forseberget leigazolák abszolult bajnokesélyesként emlegetik a legtöbb helyen! (mondom ezt  úgy, hogy én abszolult Rangers rajongó vagyok)
0
2005. október 16., vasárnap 5:46
Hát, kösz. Ez az ha valaki nem néz tévét. Azért az utolsó 10 percet láttam, a Philly nem bír annyit gyengülni, hogy ki ne üsse az Islanderst.

Brett Hull bejelentette, hogy visszavonul.
0
2005. október 16., vasárnap 3:53
csak a toronto ;)
0
2005. október 16., vasárnap 3:17
Köszi!  ;-)
Sajnos nem St.Louis Blues meccs, de azért ez is jó.
0
2005. október 16., vasárnap 3:13
Jó hokizást! :-)))
most posts by TM
0
2005. október 16., vasárnap 3:12
New York Islanders - Philadelphia Flyers NHL meccs.
Sport 1
0
2005. október 16., vasárnap 2:40
Fight Club - Viasat
0
2005. október 16., vasárnap 2:36
akár lehet az is :)
0
2005. október 16., vasárnap 2:29
Jól sejtem, hogy a "h", az csuklás volt? :-)
most posts by TM
0