A Viasat 3 most egyben lenyomja az első 10 évadot!!! :-)))
0
2005. október 18., kedd 2:36
2405
Vészhelyzet - 1. évad (ismét) - készülök a 4. évadra! :)
0
2005. október 18., kedd 1:58
2341
Ez tényleg ultra pocsék... most tényleg érthetetlen, hogy miért kellett újraszinkronizálni...?!
0
2005. október 18., kedd 1:52
1431
kapcsolom is el
0
2005. október 18., kedd 1:52
1431
Ezt én sem értem - minek kellett ez az új szinkron? Hirtelen nem tudtam, miért ilyen gagyi az egész.
0
2005. október 18., kedd 1:44
460
A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső - az ertéelen. Új szinkronja van. Katasztrófális.
0
2005. október 17., hétfő 14:38
1550
Most végetzem Peter Brook Moderato cantabilevel! Egészen elképesztően jó dráma a fiatal Belmondoval és Jeanne Moreauval (aki ezért az alakításáért amugy 60-ban Cannes-i filmfesztiválon megkapta a legjobb színésznőnek járó díjat)
0
2005. október 17., hétfő 11:30
7151
Tanulmányozd alaposan! Nagyon jó film.
0
2005. október 17., hétfő 1:58
1550
Hát nem tudom... Szerintem Roneick (és talán LeClair) kivételével a meghatározó játkosok azért többnyire megmaradtak ellenbe a többi csapatal! Ráadásul ahogy nézem Gagne erre az évre nagyon felszívta magát! (igaz eddig se volt rossz)
0
2005. október 17., hétfő 1:56
460
Sajnos csak az első harmadot láttam, de az alatt Flyers nagyon brutál volt. Rettentő gyors és erős játékot nyomtak. Forsberg ide vagy oda, évek óta bent vannak a rájátszásban. (Lehet, hogy kellene csinálni egy NHL topikot?) Let s go Blues!
0
2005. október 17., hétfő 0:59
398
Egy fecske nem csinál nyarat. Pláne nem a hokipályán. Több alapember távozott, mint ahány jött. Igaz, kiegyenlített a mezőny.
0
2005. október 16., vasárnap 23:33
4842
Én most a Mechanikus Narancsot tanulmányozom.
0
2005. október 16., vasárnap 20:58
8905
Love Story. Jó kis sírós film.
0
2005. október 16., vasárnap 19:58
2341
Dodgeball
0
2005. október 16., vasárnap 19:57
5
Egy rém rendes család 3. évad
0
2005. október 16., vasárnap 19:45
390
Ronin.
0
2005. október 16., vasárnap 9:29
1550
"Philly nem bír annyit gyengülni, hogy ki ne üsse az Islanderst"
Mivan?:) A Flyerst mióta Forseberget leigazolák abszolult bajnokesélyesként emlegetik a legtöbb helyen! (mondom ezt úgy, hogy én abszolult Rangers rajongó vagyok)
0
2005. október 16., vasárnap 5:46
398
Hát, kösz. Ez az ha valaki nem néz tévét. Azért az utolsó 10 percet láttam, a Philly nem bír annyit gyengülni, hogy ki ne üsse az Islanderst.
Brett Hull bejelentette, hogy visszavonul.
0
2005. október 16., vasárnap 3:53
634
csak a toronto ;)
0
2005. október 16., vasárnap 3:17
460
Köszi! ;-) Sajnos nem St.Louis Blues meccs, de azért ez is jó.
0
2005. október 16., vasárnap 3:13
52685
Jó hokizást! :-)))
most posts by TM
0
2005. október 16., vasárnap 3:12
460
New York Islanders - Philadelphia Flyers NHL meccs. Sport 1