A Profondo Rosso(Deep Red) és a Year of the Dragon jönni fog, az Over the Top és a Running Man pedig azért nem tud megjelenni, mert senki sem tudja e két film jogtulajdonosát, illetve gyakorlatilag egyetlen magyar kiadónál sincsenek a jogok, sőt, azt sem tudja senki, hogy egyáltalán megvette e bárki e két film DVD/Blu-Ray jogait Magyarországra...
A Caligula jogait olyan drágán adja a jogtulajdonos, hogy nem akad magyar kiadó, aki meg tudná venni...
A Gia honi DVD-megjelenését már 2 éve "lebegtetik", ám eddig nem sikerült kiadni...
Ennyit tudok, a többinek meg utánajárok, ugyanis ebből a listából több film érdekelne engem is.
0
2010. június 2., szerda 18:41
626
Moby Dick (1956)
Az eredeti szinkronnal. Bármennyiért.
És ha már biliben, akkor könyékig belenyomom: Bubba Ho-Tep:)
0
2010. június 2., szerda 18:30
546
Egy másik oldalon Top 10 anime sorozat fórumba írtam, és rájöttem, hogy mennyire hiányoznak ezek és más rajzfilmek nekem, milyen jó volt anno az rtl II-on nézni őket Vampy szünetekkel:). Ezeknek is örülnék itthon:
Candy, Candy Lady Oscar Mila, a szupersztár Lili, a virágangyal A pálya ördögei ha már anime, akkor pedig Sailor Moon összes Dragon Ball összes
ezekből már lehet kapni, HVS kiadó - negatív:): Juharfalva lakói - 2 dvdre bukkantam Sandybell - 4 dvd, kíváncsi vagyok a minőségre, meg, hogy végig kijön-e, akkor beruházok az eddigiekre
és még néhány sorozat: Sophie et Virginie Belle et Sébastien Tico, ein toller Freund
és a szokásosak: Mofli, az utolsó koala Mosómacik Titokzatos Aranyvárosok Gumimacik Nyomorultak Oggy és a svábbogarak
Úgy vélem, a legtöbbjét nem kapkodnák el, szóval lassan megérik bennem a kikacsintás. De emellett bizakodom, és minden egyes megjelenést örömmel fogok megvenni:).
0
2010. május 24., hétfő 21:43
4078
Pupi Avati:
A nevető ablakos ház (1976) Zeder (1983) A bűvös árkánum (1996)
0
2010. május 24., hétfő 15:36
4078
Nekem az újabb filmjei is tetszettek persze nyomába se érnek a régieknek.
0
2010. május 24., hétfő 15:14
122
Ideje lenne nálunk is kiadni:Dragon Ball, Z, GT sorozatot!
0
2010. május 24., hétfő 14:02
1729
meg a he-man is jöhetne ha már fantasy
de akkor már én is írok pár címet:
a félelem országútján aludj csak én álmodom börtöncsapda bubba ho tep álomküzdők maniac cop 1 és 3 (de jöhet a 2 is normálisan) my name is bruce ninja nightbreed puszta a cél sárkányikrek stephen king: az évaszázad vihara és végítélet sorozat john carpenter - vámpírok vörös hajnal detroit rock city eszelős szívatás
és ezek csaka vinyómon vannak de ha elgondolkodnék tudnék még írni jópár címet
0
2010. május 24., hétfő 13:25
6264
Fantasykből lemaradt a Willow.Az még jó lenne. :)
0
2010. május 24., hétfő 13:17
6264
Nem az össze filmje jó.Az újabb filmjei már nem tetszettek (kivéve a Moh sorozat Jennifer epizódja).
Az Infernot már nem akartam kiírni,úgyis jön,a Suspiria meg megvan BD-n. ;)
0
2010. május 24., hétfő 13:11
4078
Argento összes filmjét is fel kellett volna írnod Argento :P
0
2010. május 24., hétfő 13:04
6264
Ma eszembe jutott pár film,amivel - nekem mindenképp - még adósak a kiadóink:
Elit kommandó (Navy Seals) - Nem Orion/MGM illetékesség ez ? Életerő (Lifeforce) - MGM Gyerekjáték - Child s Play (MGM) Leviathan (MGM) A látszat öl - Lord Of Illiusions (MGM) Dr Giggles (csakis az ősvideós szinkronnal :D) Ghost In The Shell 2. Caligula - senki nem akarja kiadni ? alapfilm... Firefly - a TV sorozat (ha már a Serenity megjelent,ezt is illene) Dredd bíró (Cinergi) Az éj színe (Cinergi) Deep Rising (Cinergi) A skarlát betű (Cinergi) Revans (Revenge) A vér kötelez (Blood In Blood Out) Négykezes géppisztolyra (Mobsters) XTRO 1-2. (főleg a 2. kéne) Luc Besson:A nagy kékség (csakis a rendezői) Scanners - legalább az elsőt illene :) A Lény (Species) - szintén kéne az első A Velencei kurtizán - Dangerous Beauty Argentotól pedig:Phenomena,Profondo Rosso,Opera,Tenebre Régi fantasyk:Dragonslayer,The Sword And The Sorcerer,Hawk The Slayer Keleti hiányosságok:Shadowless Sword,Moment To Remember,The Kingdoms:Rise of the dragon,Warlords,Goemon, A Prizzik becsülete (Kethleen Turner,Jack Nicholson) Ewoks (A Bátrak karavánja) és Harc az Endor bolygón Gyilkos bábuk 1. (Puppet Master) Mániákus zsaru 1. (Maniac Cop) A sárkány éve (Year Of The Dragon) Szökevényvonat Fortress Posse - Jesse Lee bosszúja Túl a csúcson Kifutó a semmibe (Gia) Necronomicon (ha már tegnap szóba hoztuk Agentorange-el :D) The Last House On The Left (A Wes Craven féle régi) Stephen Kingtől még kellene:Halálos árnyék,Cujo,Sorvadj el ! Leszámolás Kis-Tokióban (szinkronnal !!!) Testrablók (a régi és az Abel Ferrara remake/folytatás) Menekülő ember (Running man) V (a régi mini/TV sorozat)
...így hirtelen "csak" ennyi.De jó is álmodozni. :)
0
2010. május 24., hétfő 12:05
9489
Az első megjelent, biztosan jön a második is.
0
2010. május 24., hétfő 3:18
1267
Természetesen az eredeti szinkronnal. És jöhetne már a Sok pénznél jobb a több is, ha már pénzről van szó.
0
2010. május 24., hétfő 2:43
1084
Semmi cicó! Valaki adja már ki a Fogd a pénzt és fuss! című filmet. Annyi kiadó jelentetett meg nálunk Universal filmeket, nem értem, hogy ez eddig hogyan maradhatott ki.
0
2010. május 23., vasárnap 23:06
143
heloka. Szerintetek megjelenik nálunk is a St. Trinians (nem apácazárda) c. film második része?
0
2010. május 23., vasárnap 22:09
6264
legyen igazad. :)
0
2010. május 23., vasárnap 22:05
6264
"A Halloween is jó csak a szinkronnál van egy kis hiba, de én mondjuk felirattal szoktam nézni. "
Nekem is megvan,meg persze az Angol BD is.Már csak az eredeti mono keverés miatt is megérte megvenni kéken.Nem szeretem annyira mikor az ilyen régi slashereknek kevernek sokcsatornás hangokat.De a DVD-s kiadvány extrák tekintetében bőven alázza a BD-t(meg képre se sokkal van lemaradva).
0
2010. május 23., vasárnap 21:43
4078
Imdb-n 1.85-t írnak azt tuti nem rakják át 4:3-ba:) Meg a fantasyfilmnek ez nemszokása. Jó szokott lenni a kiadványaik képe. Bízom bennük. annak is örülnék, ha ők is adnának ki még ilyen filmeket, de szerintem ezt valami csomagban vehették ezért csak egy olasz horror jön tőlük.
0
2010. május 23., vasárnap 21:40
4078
Annak tényleg szar a képe, de mondjuk az a film nekem nem tetszik, de megértem ha valakit bosszant.
De a Cannibal Holocaust és a Texasi szerintem etalonkiadványok. A Halloween is jó csak a szinkronnál van egy kis hiba, de én mondjuk felirattal szoktam nézni.
0
2010. május 23., vasárnap 21:39
6264
Az Infernot is csak akkor veszem meg ha eredeti képpel jön ki.
Ha nem,akkor kivárom a BD-t.Persze ezt mindenképp meg fogom azon is venni,ha utólag kiadnák.
0
2010. május 23., vasárnap 21:37
6264
kivéve a Re-animátor 2-őt. :( Ennyit arról,hogy ha teljes áron veszel meg valamit nem kaphatsz **art a pénzedért.
egy rossz VHS minőségi szintjén van,hiába a szép limitált díszdoboz...
0
2010. május 23., vasárnap 21:34
4078
Legalább júniusban jön az Infero. Remélem mielőbb felkerül az előrendelhetők közé. Az talán végre egy kielégítő Argento DVD lesz mind kép mind hang tekintetében. Én mondjuk nagyon örülnék, ha az Ultrafilm is felkarolná Argentot, mert az ő DVD-ikkel én alapjáraton nagyon megvagyok elégedve. Mind vágatlan, eredeti képarányú, ahol létezik ott eredeti szinkronos, a transzferek is jók.
0
2010. május 23., vasárnap 21:20
6264
Az hagyján,de erre még angolt sem tettek.Bár nagyon rossz néven sem veszem,hisz egy vadonatúj kiadó első bemutatkozó kiadványáról beszélünk,ami ezen hiányosságok ellenére is letagadhat most már jópár évet a korából,annyira profi lett a restauráció (mennyi ideje is készült pedig,vagy 33 éve ?).
A kezdés mindenesetre erős,remélem rá is startolnak Dario májszter klasszikus filmjeire.Örülnék nekik. :)
0
2010. május 23., vasárnap 21:15
4078
Kár hogy külföldön ezekre nem tesznek magyar feliratot. Akkor még én is vennék BD lejátszót és rendelnék külföldről.
0
2010. május 23., vasárnap 21:05
6264
CV:
Ez a nagyításos módszer engem egy Dario Argento filmnél biztos nem ösztönöz vásárlásra,szóval így tényleg megtartották maguknak.A kép mellett a lemezt is. :)
Agentorange:
Azért az a BD nem 3000 lesz.Nekem postával 16-17 Font körül jött ki.Szóval inkább 5000-5500 Ft (a Font mostani árfüggvényében).De ne is filózz ezen,mert bitang jó lett a BD változat. ;)
Ennek függvényében úgy döntöttem hogy a májsztró régebbi - nekem tetsző - munkáit (Inferno,Phenomena,Opera,Profondo Rosso) meg fogom venni BD-n ha megjelennek.DVD-t már nem rendelek kintről,előbb utóbb kijönnek ezek is kéken.