Keresés

Filmek, amiket kiadhatnának végre

2010. június 3., csütörtök 0:39
A Profondo Rosso(Deep Red) és a Year of the Dragon jönni fog, az Over the Top és a Running Man pedig azért nem tud megjelenni, mert senki sem tudja e két film jogtulajdonosát, illetve gyakorlatilag egyetlen magyar kiadónál sincsenek a jogok, sőt, azt sem tudja senki, hogy egyáltalán megvette e bárki e két film DVD/Blu-Ray jogait Magyarországra...

A Caligula jogait olyan drágán adja a jogtulajdonos, hogy nem akad magyar kiadó, aki meg tudná venni...

A Gia honi DVD-megjelenését már 2 éve "lebegtetik", ám eddig nem sikerült kiadni...

Ennyit tudok, a többinek meg utánajárok, ugyanis ebből a listából több film érdekelne engem is.
0
2010. június 2., szerda 18:41
Moby Dick (1956)

Az eredeti szinkronnal. Bármennyiért.

És ha már biliben, akkor könyékig belenyomom: Bubba Ho-Tep:)
0
2010. június 2., szerda 18:30
Egy másik oldalon Top 10 anime sorozat fórumba írtam, és rájöttem, hogy mennyire hiányoznak ezek és más rajzfilmek nekem, milyen jó volt anno az rtl II-on nézni őket Vampy szünetekkel:). Ezeknek is örülnék itthon:

Candy, Candy
Lady Oscar
Mila, a szupersztár
Lili, a virágangyal
A pálya ördögei
ha már anime, akkor pedig
Sailor Moon összes
Dragon Ball összes

ezekből már lehet kapni, HVS kiadó - negatív:):
Juharfalva lakói - 2 dvdre bukkantam
Sandybell - 4 dvd, kíváncsi vagyok a minőségre, meg, hogy végig kijön-e, akkor beruházok az eddigiekre

és még néhány sorozat:
Sophie et Virginie
Belle et Sébastien
Tico, ein toller Freund

és a szokásosak:
Mofli, az utolsó koala
Mosómacik
Titokzatos Aranyvárosok
Gumimacik
Nyomorultak
Oggy és a svábbogarak

Úgy vélem, a legtöbbjét nem kapkodnák el, szóval lassan megérik bennem a kikacsintás. De emellett bizakodom, és minden egyes megjelenést örömmel fogok megvenni:).

0
2010. május 24., hétfő 21:43
Pupi Avati:


A nevető ablakos ház (1976)
Zeder (1983)
A bűvös árkánum (1996)
0
2010. május 24., hétfő 15:36
Nekem az újabb filmjei is tetszettek persze nyomába se érnek a régieknek.
0
2010. május 24., hétfő 15:14
Ideje lenne nálunk is kiadni:Dragon Ball, Z, GT sorozatot!
0
2010. május 24., hétfő 14:02
meg a he-man is jöhetne ha már fantasy

de akkor már én is írok pár címet:

a félelem országútján
aludj csak én álmodom
börtöncsapda
bubba ho tep
álomküzdők
maniac cop 1 és 3 (de jöhet a 2 is normálisan)
my name is bruce
ninja
nightbreed
puszta a cél
sárkányikrek
stephen king: az évaszázad vihara és végítélet sorozat
john carpenter - vámpírok
vörös hajnal
detroit rock city
eszelős szívatás

és ezek csaka vinyómon vannak de ha elgondolkodnék tudnék még írni jópár címet
0
2010. május 24., hétfő 13:25
Fantasykből lemaradt a Willow.Az még jó lenne. :)
0
2010. május 24., hétfő 13:17
Nem az össze filmje jó.Az újabb filmjei már nem tetszettek (kivéve a Moh sorozat Jennifer epizódja).

Az Infernot már nem akartam kiírni,úgyis jön,a Suspiria meg megvan BD-n. ;)
0
2010. május 24., hétfő 13:11
Argento összes filmjét is fel kellett volna írnod Argento :P
0
2010. május 24., hétfő 13:04
Ma eszembe jutott pár film,amivel - nekem mindenképp - még adósak a kiadóink:

Elit kommandó (Navy Seals) - Nem Orion/MGM illetékesség ez ?
Életerő (Lifeforce) - MGM
Gyerekjáték - Child s Play (MGM)
Leviathan (MGM)
A látszat öl - Lord Of Illiusions (MGM)
Dr Giggles (csakis az ősvideós szinkronnal :D)
Ghost In The Shell 2.
Caligula - senki nem akarja kiadni ? alapfilm...
Firefly - a TV sorozat (ha már a Serenity megjelent,ezt is illene)
Dredd bíró (Cinergi)
Az éj színe (Cinergi)
Deep Rising (Cinergi)
A skarlát betű (Cinergi)
Revans (Revenge)
A vér kötelez (Blood In Blood Out)
Négykezes géppisztolyra (Mobsters)
XTRO 1-2. (főleg a 2. kéne)
Luc Besson:A nagy kékség (csakis a rendezői)
Scanners - legalább az elsőt illene :)
A Lény (Species) - szintén kéne az első
A Velencei kurtizán - Dangerous Beauty
Argentotól pedig:Phenomena,Profondo Rosso,Opera,Tenebre
Régi fantasyk:Dragonslayer,The Sword And The Sorcerer,Hawk The Slayer
Keleti hiányosságok:Shadowless Sword,Moment To Remember,The Kingdoms:Rise of the dragon,Warlords,Goemon,
A Prizzik becsülete (Kethleen Turner,Jack Nicholson)
Ewoks (A Bátrak karavánja) és Harc az Endor bolygón
Gyilkos bábuk 1. (Puppet Master)
Mániákus zsaru 1. (Maniac Cop)
A sárkány éve (Year Of The Dragon)
Szökevényvonat
Fortress
Posse - Jesse Lee bosszúja
Túl a csúcson
Kifutó a semmibe (Gia)
Necronomicon (ha már tegnap szóba hoztuk Agentorange-el :D)
The Last House On The Left (A Wes Craven féle régi)
Stephen Kingtől  még kellene:Halálos árnyék,Cujo,Sorvadj el !
Leszámolás Kis-Tokióban (szinkronnal !!!)
Testrablók (a régi és az Abel Ferrara remake/folytatás)
Menekülő ember (Running man)
V (a régi mini/TV sorozat)

...így hirtelen "csak" ennyi.De jó is álmodozni. :)
0
2010. május 24., hétfő 12:05
Az első megjelent, biztosan jön a második is.
0
2010. május 24., hétfő 3:18
Természetesen az eredeti szinkronnal.
És jöhetne már a
Sok pénznél jobb a több
is, ha már pénzről van szó.
0
2010. május 24., hétfő 2:43
Semmi cicó! Valaki adja már ki a Fogd a pénzt és fuss! című filmet. Annyi kiadó jelentetett meg nálunk Universal filmeket, nem értem, hogy ez eddig hogyan maradhatott ki.
0
2010. május 23., vasárnap 23:06
heloka.
Szerintetek megjelenik nálunk is a St. Trinians  (nem apácazárda) c. film  második része?
0
2010. május 23., vasárnap 22:09
legyen igazad. :)
0
2010. május 23., vasárnap 22:05
"A Halloween is jó csak a szinkronnál van egy kis hiba, de én mondjuk felirattal szoktam nézni. "

Nekem is megvan,meg persze az Angol BD is.Már csak az eredeti mono keverés miatt is megérte megvenni kéken.Nem szeretem annyira mikor az ilyen régi slashereknek kevernek sokcsatornás hangokat.De a DVD-s kiadvány extrák tekintetében bőven alázza a BD-t(meg képre se sokkal van lemaradva).
0
2010. május 23., vasárnap 21:43
Imdb-n 1.85-t írnak azt tuti nem rakják át 4:3-ba:) Meg a fantasyfilmnek ez nemszokása. Jó szokott lenni a kiadványaik képe. Bízom bennük. annak is örülnék, ha ők is adnának ki még ilyen filmeket, de szerintem ezt valami csomagban vehették ezért csak egy olasz horror jön tőlük.
0
2010. május 23., vasárnap 21:40
Annak tényleg szar a képe, de mondjuk az a film nekem nem tetszik, de megértem ha valakit bosszant.

De a Cannibal Holocaust és a Texasi szerintem etalonkiadványok. A Halloween is jó csak a szinkronnál van egy kis hiba, de én mondjuk felirattal szoktam nézni.
0
2010. május 23., vasárnap 21:39
Az Infernot is csak akkor veszem meg ha eredeti képpel jön ki.

Ha nem,akkor kivárom a BD-t.Persze ezt mindenképp meg fogom azon is venni,ha utólag kiadnák.

0
2010. május 23., vasárnap 21:37
kivéve a Re-animátor 2-őt. :( Ennyit arról,hogy ha teljes áron veszel meg valamit nem kaphatsz **art a pénzedért.

egy rossz VHS minőségi szintjén van,hiába a szép limitált díszdoboz...
0
2010. május 23., vasárnap 21:34
Legalább júniusban jön az Infero. Remélem mielőbb felkerül az előrendelhetők közé. Az talán végre egy kielégítő Argento DVD lesz mind kép mind hang tekintetében.
Én mondjuk nagyon örülnék, ha az Ultrafilm is felkarolná Argentot, mert az ő DVD-ikkel én alapjáraton nagyon megvagyok elégedve. Mind vágatlan, eredeti képarányú, ahol létezik ott eredeti szinkronos, a transzferek is jók.
0
2010. május 23., vasárnap 21:20
Az hagyján,de erre még angolt sem tettek.Bár nagyon rossz néven sem veszem,hisz egy vadonatúj kiadó első bemutatkozó kiadványáról beszélünk,ami ezen hiányosságok ellenére is letagadhat most már jópár évet a korából,annyira profi lett a restauráció (mennyi ideje is készült pedig,vagy 33 éve ?).

A kezdés mindenesetre erős,remélem rá is startolnak Dario májszter klasszikus filmjeire.Örülnék nekik. :)
0
2010. május 23., vasárnap 21:15
Kár hogy külföldön ezekre nem tesznek magyar feliratot. Akkor még én is vennék BD lejátszót és rendelnék külföldről.
0
2010. május 23., vasárnap 21:05
CV:

Ez a nagyításos módszer engem egy Dario Argento filmnél biztos nem ösztönöz vásárlásra,szóval így tényleg megtartották maguknak.A kép mellett a lemezt is. :)

Agentorange:

Azért az a BD nem 3000 lesz.Nekem postával 16-17 Font körül jött ki.Szóval inkább 5000-5500 Ft (a Font mostani árfüggvényében).De ne is filózz ezen,mert bitang jó lett a BD változat. ;)

Ennek függvényében úgy döntöttem hogy a májsztró régebbi - nekem tetsző - munkáit (Inferno,Phenomena,Opera,Profondo Rosso) meg fogom venni BD-n ha megjelennek.DVD-t már nem rendelek kintről,előbb utóbb kijönnek ezek is kéken.

0