Keresés

Megjelenések

2022. december 1., csütörtök 16:40
Blue Valentine BD:

https://filmega.hu/termek/blu-ray/blue-valentine

A szeretet szimfóniája BD:

https://filmega.hu/termek/blu-ray/a-szeretet-szimfoniaja
0
2022. november 16., szerda 12:02
Adama írta:
Hétfőn jelenik meg az angoloknál blu-ray-en Jankovics Marcell alkotása, a Fehérlófia.

Köszi a tippet. Már jön is. :)

A kiadvány egyébként tartalmazza a János vitéz 4k-s restaurációját is. Tehát két rajzfilm egy kiadásban. Ha valakit esetleg még érdekelne.
0
2022. november 13., vasárnap 10:03
Adama írta:
Hétfőn jelenik meg az angoloknál blu-ray-en Jankovics Marcell alkotása, a Fehérlófia.

Ami pedig nálunk jelenik meg Blu-ray-en, az legfeljebb a Fehérlóf@sza...
Üdv a Tudatos Fogyasztói Társadalomban!
1
2022. november 13., vasárnap 9:14
1
2022. november 7., hétfő 13:19
Pow12er írta:
Kiadták hogy mik lesznek,a Top Gunon kivül más még nem jelent meg.

Akkor azt nem kiadták, hanem közölték a novemberi és decemberi megjelenési listát és az érdekelne téged, hogy a listában szereplő termékek mikor lesznek itt előrendelhetőek. Nagyon nem mindegy.
0
2022. november 7., hétfő 11:02
Kiadták hogy mik lesznek,a Top Gunon kivül más még nem jelent meg.
film kedvelő
0
2022. november 7., hétfő 10:54
Pow12er írta:
A Novemberi-Decemberi megjelenések nagy részét kiadták.
Az xpress mikor teszi ki őket?

Mit is adtak már ki? 🤔
0
2022. november 7., hétfő 8:41
A Novemberi-Decemberi megjelenések nagy részét kiadták.
Az xpress mikor teszi ki őket?
film kedvelő
-1
2022. november 2., szerda 22:43
Frank Horrigan írta:
Írtam neked a Facen, majd nézd meg!

Nekem? Mikor és mit?

Még október 2-n. Nézz rá :)
0
2022. november 2., szerda 22:41
nightrace írta:

Nekem? Mikor és mit?
0
2022. november 2., szerda 22:09
Frank Horrigan írta:
A Mitchellék a gépek ellen Sony kiadáson is DTS-HD magyar szinkron van!

Nem kimondottan én vagyok annak a filmnek a célközönsége, úgyhogy átsiklottam felette.

Jobban megnézve a Columbia Classics Vol. 3 tesztjeit, a Most és mindörökké nem kapott új BD-verziót, úgyhogy ott csak az UHD-n lesz felirat. Ez is a Navarone ágyúi sorsára jutott.

0
2022. november 2., szerda 22:08
Dömi írta:
A Sony legalább még felrak minket a katalóguscímire. Remélem a kint novemberben megjelenő Columbia Classics Vol. 3 gyűjtemény filmjeire (Ez történt egy éjszaka, Most és mindörökké, Az utolsó mozielőadás, Tanár úrnak szeretettel, Annie, Lesz ez még így se) is felkerülünk

A Tanár úrnak szeretettel kivételével (amit nem tudom, hogy hoztak össze???) rajta vagyunk felirattal mindegyiken (a Lesz ez még így se esetében szinkronnal is).

Olvastam a teszteket a kiadványról és ez a gyűjtemény is minőségi cucc lett. Fura, hogy a Tanár úrnak szeretettelre egy kelet-európai nyelv se került fel.

Igen, ez fura, mert a maga idejében még moziban is bemutatták nálunk, ráadásul szinkronnal.

Az is fura, hogy az Utolsó mozielőadás esetében (ha jól vettem ki a speckókat) UHD-n a moziváltozatra, BD-n a rendezőire kerültünk fel. A fene se érti ezt. Viszont korrigálták a Most és mindörökkét, az első BD-kiadáson nem voltunk rajta, most meg mindkét formátumon igen. Na persze gondolom az 1979-es William Devane-féle tévéverzióra nem raktak magyar feliratot.

Holnap a németeknél megjelenik az Ahol a folyami rákok énekelnek BD-n, magyar szinkronnal és felirattal. De ebben semmi meglepő nincs, mivel Sony-filmről van szó.

Ami viszont meglepő, hogy a Gyilkos járatra a lemezinfók alapján dts-HD MA 5.1-es szinkron került. Stúdiófilmre lossless magyar hang? Ezt is megértük...

A Mitchellék a gépek ellen Sony film ugyan, viszont a covid miatt a Netflix mutatta be itthon, és ők gyártották a szinront is. Ők pedig gyakran készítenek veszteségmentes hangot.
0
2022. november 2., szerda 22:04
Dömi írta:

Nem kimondottan én vagyok annak a filmnek a célközönsége, úgyhogy átsiklottam felette.

Jobban megnézve a Columbia Classics Vol. 3 tesztjeit, a Most és mindörökké nem kapott új BD-verziót, úgyhogy ott csak az UHD-n lesz felirat. Ez is a Navarone ágyúi sorsára jutott.
0
2022. november 2., szerda 21:08
Frank Horrigan írta:
A Sony legalább még felrak minket a katalóguscímire. Remélem a kint novemberben megjelenő Columbia Classics Vol. 3 gyűjtemény filmjeire (Ez történt egy éjszaka, Most és mindörökké, Az utolsó mozielőadás, Tanár úrnak szeretettel, Annie, Lesz ez még így se) is felkerülünk

A Tanár úrnak szeretettel kivételével (amit nem tudom, hogy hoztak össze???) rajta vagyunk felirattal mindegyiken (a Lesz ez még így se esetében szinkronnal is).

Olvastam a teszteket a kiadványról és ez a gyűjtemény is minőségi cucc lett. Fura, hogy a Tanár úrnak szeretettelre egy kelet-európai nyelv se került fel.

Igen, ez fura, mert a maga idejében még moziban is bemutatták nálunk, ráadásul szinkronnal.

Az is fura, hogy az Utolsó mozielőadás esetében (ha jól vettem ki a speckókat) UHD-n a moziváltozatra, BD-n a rendezőire kerültünk fel. A fene se érti ezt. Viszont korrigálták a Most és mindörökkét, az első BD-kiadáson nem voltunk rajta, most meg mindkét formátumon igen. Na persze gondolom az 1979-es William Devane-féle tévéverzióra nem raktak magyar feliratot.

Holnap a németeknél megjelenik az Ahol a folyami rákok énekelnek BD-n, magyar szinkronnal és felirattal. De ebben semmi meglepő nincs, mivel Sony-filmről van szó.

Ami viszont meglepő, hogy a Gyilkos járatra a lemezinfók alapján dts-HD MA 5.1-es szinkron került. Stúdiófilmre lossless magyar hang? Ezt is megértük...

0
2022. november 2., szerda 20:37
tumi írta:

0
2022. november 2., szerda 20:24
Frank Horrigan írta:

0
2022. november 2., szerda 19:22
tumi írta:

0
2022. október 26., szerda 16:04
Februárban nálunk is megjelenik 4KUHD-n, Blu-rayen és DVD-n a Sárkányok háza teljes első évad magyar szinkronnal és felirattal is mindegyik formátumon. A 4KUHD steelbook kiadásban is kapható lesz. 4KUHD kiadás tartalmazni fogja a Blu-ray lemezeket is.
-1
2022. október 12., szerda 14:43
koola írta:
Azért ez nem túl bíztató az új forgalmazótól...

A weboldal aljáról;
"© 2022 Filmega Kft. Blueray és DVD filmek forgalmazása."

Elég béna. De én azért drukkolok nekik.
0
2022. október 12., szerda 8:59
Azért ez nem túl bíztató az új forgalmazótól...

A weboldal aljáról;
"© 2022 Filmega Kft. Blueray és DVD filmek forgalmazása."
0
2022. október 11., kedd 13:48
A Blu-ray változatot még nem mutatja a Rocky hogy lenne,csak a dvd
változatot.
film kedvelő
0
2022. október 11., kedd 13:16
Pow12er írta:
Az Oltalmazó 2021-es Liam Neeson film október 14-én jön.

blurayen fog megjelenni?
0
2022. október 11., kedd 12:02
Az Oltalmazó 2021-es Liam Neeson film október 14-én jön.
film kedvelő
0
2022. október 11., kedd 10:27
Novemberben megjelenik nálunk is a Casablanca 4K, steelbook változat is lesz.
0
2022. október 5., szerda 14:54
Pow12er írta:
Október 28-kán jön az új sikoly 2022-es film.

Ami itt már délelőtt óta rendelhető is! 😂
0