Keresés

Megjelenések

2016. szeptember 22., csütörtök 1:21
Ez az eszmefuttatás itt nem releváns, mivel a komment arra céloz, hogy egy esetleges magyar kiadási szándék esetén rendelkezésre állnak a megfelelő összeállítással bíró anyagok, azokból csak a kialkudott darabszámot kell behozni és egy magyar borítóba dugva minden oké.
most posts by TM
0
2016. szeptember 22., csütörtök 0:44
Fantasztikus labirintus ilyen szép gyűjtőit kapott az amcsiknál:
https://www.youtube.com/watch?v=Est9mIo79TA
0
2016. szeptember 18., vasárnap 21:02
Na jó, de azon a kategórián belül, akik még hajlandóak fizetni az eredeti termékekért, vannak olyanok, akik filmeket, és vannak, akik kiadványokat gyűjtenek. És gondolom adaknak olyanok is, akik rendszeresen rendelnek külföldről, és olyanok is, akik nem. De alighanem akad még jónéhány szempont, ami szerint be lehetne sorolni akár az Xpress vásárlóközönségét is.
Üdv a Tudatos Fogyasztói Társadalomban!
0
2016. szeptember 18., vasárnap 19:59
Azokat értettem alattuk, akik még hajlandóak fizetni az eredeti termékekért.

A hozzászólás kezdete hajazni akart arra a bizonyos "mindenki nyugodjon le a p-be" szlengre.

OFF vége
0
2016. szeptember 18., vasárnap 19:22
Nem inkább egy bizonyos réteget a nálunk amúgy is szűknek számító gyűjtők halmazán belül? Vagy akkor lehet megint az okozza a problémát, hogy "mindenki" mást ért gyűjtő alatt...
Üdv a Tudatos Fogyasztói Társadalomban!
0
2016. szeptember 18., vasárnap 17:28
A gyűjtőket.
0
2016. szeptember 18., vasárnap 15:58
Pontosan kit takar az a "mindenki"?
Üdv a Tudatos Fogyasztói Társadalomban!
0
2016. szeptember 18., vasárnap 15:57
The future remains uncertain, the para mounts...
Üdv a Tudatos Fogyasztói Társadalomban!
0
2016. szeptember 18., vasárnap 15:11
Nekem biztos nem.
0
2016. szeptember 18., vasárnap 14:22
Csak az a baj h mire talan rendezodnek itthon a viszonyok addigra mar mindenkinek meglesz mindegyik.
0
2016. szeptember 18., vasárnap 13:38
Köszönjük az infót, ez legalább jó hír.
De így ugyebár marad sajnos a kinti beszerzés...
SuperHeRo
0
2016. szeptember 18., vasárnap 12:49
Mindenki nyugodjon meg, továbbra is felkerülünk a Paramount-filmekre, az új Tini nindzsa teknőcök is kapott magyar szinkront + feliratot, mind 3D-ben, mind sima verzióban. Úgyhogy Star Trek Beyond is lesz majd valószínűleg. Már csak a hazai helyzet rendeződhetne, de abban szerintem ne reménykedjünk egyhamar.
0
2016. szeptember 17., szombat 21:50
Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy a Démoni Doboz illetve A Fiú c. film nem akar itthon végre már megjelenni DVD-n?
0
2016. szeptember 17., szombat 13:10
Köszi! Ezúttal örülök, hogy októberben sem a PV-től, sem a Bontontól nem kell semmi, mert így lesz keret arra, hogy egyéb címeket pótoljak:)

Annak mondjuk annyira nem örülök, hogy olyan filmek nem jönnek nálunk BD-n, mint a Polgárháború, a Szenilla vagy a Star Trek...
Üdv a Tudatos Fogyasztói Társadalomban!
0
2016. szeptember 17., szombat 12:40
http://dvdnews.blog.hu/2016/09/16/bontonfilm_2016_oktoberi_megjelenesek

Azt mondjuk nem értem, hogy pl. a saját facebook oldalukra miért nem teszik ki.
0
2016. szeptember 17., szombat 11:48
Mar kint van.
0
2016. szeptember 17., szombat 11:11
Miért, te már tudod az összes címet, amit a Bontonfilm kiad októberben?
Üdv a Tudatos Fogyasztói Társadalomban!
0
2016. szeptember 17., szombat 0:49
Nem sokan csipázzuk azt a filmet. :)
most posts by TM
0
2016. szeptember 17., szombat 0:11
Oktòber közepén jön a Warcraft BD-n. Más nem is érdekel a Bontonfilmtől arra a hònapra.
0
2016. szeptember 14., szerda 22:21
Köszi!
0
2016. szeptember 14., szerda 22:10
És ez a film:Amikor kialszik a fény  ez mikor jelenik meg?
0
2016. szeptember 14., szerda 21:55
Úgy tűnik, két hét múlva, azaz szeptember 28-án.
0
2016. szeptember 14., szerda 21:22
Kedves Xpress!

A Rendes fickók BD mikor várható?
0
2016. szeptember 14., szerda 21:14
Kedves Salmare! A függetlenség napja – Feltámadás várhatóan novemberben érkezik.
0
2016. szeptember 14., szerda 21:14
Kedves Salmare! A függetlenség napja – Feltámadás várhatóan novemberben érkezik.
0