Esetleg tudod, hogy nálunk most kihez tartozik a BD/ BD3D megjelenés a Terminátor 2 és 3 filmeknél?
0
2016. augusztus 30., kedd 19:11
3448
0
2016. augusztus 30., kedd 19:09
3448
No 2017-ben érkezik a Terminátor 2 3D-ben(külföldön), remélem ennek apropójából megjelenik nálunk is majd. :)
0
2016. augusztus 30., kedd 15:20
52685
Holnapután megjelenik a szeptember.
most posts by TM
0
2016. augusztus 30., kedd 15:10
108
Mi van a szeptemberi megjelenéssel? Holnapután szeptember lesz...
0
2016. augusztus 19., péntek 22:06
352
Ráadásul a dvdextrán linkelt cikk alapján kiderül, hogy a 800 igazából 800 USD + áfa...
0
2016. augusztus 19., péntek 20:12
3108
Ugyan már, pixarnak bele... Ha az eredeti kiadásban nem került fel a magyar nyelv a kimaradt filmekre, akkor utólag nem fogják csak a mi kedvünkért újra legyártani őket.
Egyelőre várjuk meg, hogy egyáltalán bármilyen Disney kiadvány jön-e a jövőben BD-n, külső segítség (lásd MM) nélkül. Ami engem illet, hiszem ha látom...
Üdv a Tudatos Fogyasztói Társadalomban!
0
2016. augusztus 19., péntek 17:51
1212
Vajon visszamenőleg kiadják azokat amikkel el vannak maradva? Pl Pixar filmek.
0
2016. augusztus 19., péntek 16:48
372
Minden hónapban van olyan film ami nem szerepel a megjelenési listákon aztán a hónap közepén egyszer csak előrendelhető lesz.
0
2016. augusztus 19., péntek 16:21
3108
Gondolom a nagyobb drámai hatás kedvéért.
Üdv a Tudatos Fogyasztói Társadalomban!
0
2016. augusztus 19., péntek 16:16
3535
A dvdextrán én is olvastam hogy lesz, de akkor miért nem szerepel a megjelenési listájukon.
0
2016. augusztus 19., péntek 16:14
19957
Lesz
0
2016. augusztus 19., péntek 15:57
3535
A Pro Video facebook oldalára felkerültek a szeptemberi megjelenéseik, de a Rendes fickók BD nincs köztük.
Most akkor lesz vagy nem lesz? Jó lenne ha kiderülne..
0
2016. augusztus 18., csütörtök 23:41
3108
Na ja... Vajon mennyi lehet ennek a GYU-s csodának a teljes előállítási költsége? Ahhoz pedig, hogy az import költségekről, a jogdíjakról, na meg a forgalmazó árréséről legyen valami fogalmunk, ki kell vonni a 800 dollárt a 250.000 forintból...
Üdv a Tudatos Fogyasztói Társadalomban!
0
2016. augusztus 18., csütörtök 23:39
1849
Igen, olvastam a külföldi hozzászólásokat. Annyit viszont tegyünk hozzá, hogy még gyűjtői vénával is egy ottani fizetésből 800 $-t félretenni egyszerűbb, mint nekünk 250 ezret. Amúgy igazad volt azzal kapcsolatban, hogy felsoroltál még pár népszerű brandet, mert ott tényleg emberibbek a végösszegek. Nem is tudom, hogy nálunk a Bond bőröndtől volt e drágább kiadás. Szerintem nem. És az is 100 alatt volt, ha jól emlékszem.
0
2016. augusztus 18., csütörtök 21:48
6697
Ez a 800 dollár iszonyatosan sok. Egy Marvel Phase One-os, Tesseract táska, 6 BD-vel, kiegészítőkkel is 150 dollár volt, de a Phase Two Végtelen köves kiadása is szintén hat filmmel, 180 dollár. És lesz idén egy 50. évfordulós Star Trek kiadás is: az eredeti sorozat összes része (79 rész, Remasterelt) plusz a legénységgel készült hat mozifilm, összesen 30(!) Blu-ray lemezen. Az ára: 200 dollár. Ezeket simán meg tudnám venni 800 dollárból, plusz még a 175 dolláros, limitált Star Trek mozifilm gyűjteményt az első 10 filmmel :D És ezek mind Blu-ray-ek, nincsenek dvd lemezek köztük.
0
2016. augusztus 18., csütörtök 21:38
6056
Gondolod hogy megnegyedelik az árát? Azt én kétlem de úgy legyen :D Annyiért lehet bevállalnám én is :D
0
2016. augusztus 18., csütörtök 21:27
6697
A PV védelmében azért azt megjegyezném, külföldön is 800 dollárra árazták be ezt a kiadást, de, ahogy olvasom a külföldi fórumokat, ott is durván sokallják ezt az árat. Nem lennék meglepve, és nagyon örülnék is, ha végül 200-250 dollár körül lenne a végső ára, csak mire ez kiderül, addigra félek a PV már lemond róla az előrendelések előnytelen alakulása miatt. Az mondjuk nekem gyanús, hogyha ebben a formában megjelentetnék a kiadást, bővített GYU-val, akkor ősszel-télen talán amúgy is megjelentetnék, bízzunk benne :)
0
2016. augusztus 18., csütörtök 21:19
1849
Nem nagyon tudják, hogy mit is akarnak kezdeni magukkal. Ez ebből a GYU-ügyből is látszik, plusz PV szokáshoz híven túlárazott is a cucc. (És nem ér hőzöngeni a rajongóknak sem, mert ennyi pénzből még lehetne egy repjegy is a kiadás mellé Új-Zélandra). Plusz a másik húzócímük a Potter sem jelent meg bővített kiadásban még, csak dvd-n. Ott meg emlékszünk, hogy mennyire puritán lett a kivitelezés. Csak nehogy az legyen, hogy minden be van itt harangozva, aztán érdekes módon 1-2 tárgy/ajándék lemarad a külföldi kiadáshoz képest, ahogy szokott.
0
2016. augusztus 18., csütörtök 20:55
3108
Nem is olyan rég a Pro Video azt válaszolta az érdeklődésemre, hogy nem fogják együtt kiadni a két trilógiát. Egészen pontosan azt írták: "A Gyűrűk ura és Hobbit összecsomagolást nem tervezünk a közeljövőben."
Akkor most hogy is van ez? És ha egy ilyen kiadásban tényleg megjelenhet a magyarul eddig (BD-n) elérhetetlen GYU bővített változat, akkor vajon mi akadálya lehet annak, hogy külön megjelenjen?
Üdv a Tudatos Fogyasztói Társadalomban!
0
2016. augusztus 18., csütörtök 17:01
1698
Ámen. Reméljük így lesz.
De gondolom az elmaradt filmeket már nem fogják újra kiadni, ugye?