Keresés

Megjelenések

2016. augusztus 13., szombat 13:23
A Zombis az Sony-film, a Triple 9 független
0
2016. augusztus 12., péntek 22:31
A Triple 9 például szerintem Universal film.
0
2016. augusztus 12., péntek 22:30
Nincs kizárva, de szerintem nem. Az IMDB legalábbis nem írja, hogy bárhol stúdiófilmek lennének ezek a címek.
0
2016. augusztus 12., péntek 22:27
szerintem ezek Sony filmek, de nem biztos
0
2016. augusztus 12., péntek 22:24
Nincs mit!

Az oldalon kattints az In Curand-ra és ott a második oldalon lesznek.
Persze kérdés hogy tényleg van-e rajtuk magyar szinkron és felirat.
0
2016. augusztus 12., péntek 22:22
Köszi.
0
2016. augusztus 12., péntek 22:21
empirefilm.ro

0
2016. augusztus 12., péntek 22:17
Honnan származik az információd?
0
2016. augusztus 12., péntek 22:13
BD-n.
0
2016. augusztus 12., péntek 22:10
A Triple 9 és a Büszkeség és balítélet meg a zombik című független filmekre is felkerültünk magyar vonatkozással.
0
2016. augusztus 12., péntek 9:41
Ez lentikuláris tok vajon, mint a Hobbitnál?
0
2016. augusztus 12., péntek 6:31
ProVideo adja ki ugyhogy kizart az emberi ar.
0
2016. augusztus 12., péntek 2:31
Nem tolakodnak az új filmek. Egyet nem értek igazá, a Ben-Hur steelbook. Bár talán a legújabb remake-je végett vagy mert sok WB film kapott fémet. Ha emberi ára lesz a polcra kerül.
0
2016. augusztus 12., péntek 0:46
Más Star Wars rész digi létezik amúgy? Vagy ez lesz az első?
0
2016. augusztus 11., csütörtök 23:55
Na, ebben az a jó, hogy összeurópai (világ) kiadás lesz, úgyhogy elég lesz átmotorozni érte a szomszédba. Már csak a digi miatt... :)
0
2016. augusztus 11., csütörtök 23:01
Azért kedves tőlük, hogy a 3D verziót csak egy ilyen maxi drága, exklúzív kiadás keretében dobják piacra, választási lehetőség(ek) nélkül azok számára, akik ebben a formában (is) szeretnék a polcukon tudni a filmet. Na de azok után, hogy nem adták ki egy időben a 2D változattal, nem is igen lehetett másra számítani...

Mondjuk az igazi gyűjtőknek mindegy, ők úgysem az eszükkel gondolkodnak:)
Üdv a Tudatos Fogyasztói Társadalomban!
0
2016. augusztus 11., csütörtök 22:10
Gondoltam rá, hogy zárójelbe teszem. :)
0
2016. augusztus 11., csütörtök 20:54
Gyönyörű! Ezzel a dizájnnal (magyarosítva) jöhetne is a hazai boltokba.
0
2016. augusztus 11., csütörtök 20:48
Szívesen.
0
2016. augusztus 11., csütörtök 20:46
Köszi!:-)
0
2016. augusztus 11., csütörtök 20:42
https://www.facebook.com/DVDExtra/?fref=nf
0
2016. augusztus 11., csütörtök 20:29
Ez merrefelé olvasható?
0
2016. augusztus 11., csütörtök 20:06
Végre egy szép digi kiadás, felüdülés a fémtengerben.
0
2016. augusztus 11., csütörtök 18:54
:) A "komolyan"-t ki is hagyhatod...
0
2016. augusztus 11., csütörtök 18:02
Hülyék.
0