Nincs kizárva, de szerintem nem. Az IMDB legalábbis nem írja, hogy bárhol stúdiófilmek lennének ezek a címek.
0
2016. augusztus 12., péntek 22:27
19957
szerintem ezek Sony filmek, de nem biztos
0
2016. augusztus 12., péntek 22:24
3535
Nincs mit!
Az oldalon kattints az In Curand-ra és ott a második oldalon lesznek. Persze kérdés hogy tényleg van-e rajtuk magyar szinkron és felirat.
0
2016. augusztus 12., péntek 22:22
1764
Köszi.
0
2016. augusztus 12., péntek 22:21
3535
empirefilm.ro
0
2016. augusztus 12., péntek 22:17
1764
Honnan származik az információd?
0
2016. augusztus 12., péntek 22:13
3535
BD-n.
0
2016. augusztus 12., péntek 22:10
3535
A Triple 9 és a Büszkeség és balítélet meg a zombik című független filmekre is felkerültünk magyar vonatkozással.
0
2016. augusztus 12., péntek 9:41
144
Ez lentikuláris tok vajon, mint a Hobbitnál?
0
2016. augusztus 12., péntek 6:31
19957
ProVideo adja ki ugyhogy kizart az emberi ar.
0
2016. augusztus 12., péntek 2:31
2693
Nem tolakodnak az új filmek. Egyet nem értek igazá, a Ben-Hur steelbook. Bár talán a legújabb remake-je végett vagy mert sok WB film kapott fémet. Ha emberi ára lesz a polcra kerül.
0
2016. augusztus 12., péntek 0:46
3448
Más Star Wars rész digi létezik amúgy? Vagy ez lesz az első?
0
2016. augusztus 11., csütörtök 23:55
8260
Na, ebben az a jó, hogy összeurópai (világ) kiadás lesz, úgyhogy elég lesz átmotorozni érte a szomszédba. Már csak a digi miatt... :)
0
2016. augusztus 11., csütörtök 23:01
3108
Azért kedves tőlük, hogy a 3D verziót csak egy ilyen maxi drága, exklúzív kiadás keretében dobják piacra, választási lehetőség(ek) nélkül azok számára, akik ebben a formában (is) szeretnék a polcukon tudni a filmet. Na de azok után, hogy nem adták ki egy időben a 2D változattal, nem is igen lehetett másra számítani...
Mondjuk az igazi gyűjtőknek mindegy, ők úgysem az eszükkel gondolkodnak:)
Üdv a Tudatos Fogyasztói Társadalomban!
0
2016. augusztus 11., csütörtök 22:10
7076
Gondoltam rá, hogy zárójelbe teszem. :)
0
2016. augusztus 11., csütörtök 20:54
1849
Gyönyörű! Ezzel a dizájnnal (magyarosítva) jöhetne is a hazai boltokba.