Filmprofi írta:
A Spartacusról sajnos már lecsúsztunk. Tavaly, vagy tavalyelőtt jelent meg UHD-n, de nem került rá magyar vonatkozás.
Szomorú, pedig nagy film és mivel népszerűbb vagy hogy mondjam fogyaszthatóbb, biztos jobban menne, mint néhány másik Kubrick cím. De majd legközelebb akkor.
Naív remény, de örülnék egyszer egy hazai Acéllövedék 4K kiadásnak (amiről szintén lecsúsztunk tavaly ősszel).
A Spartacusról sajnos már lecsúsztunk. Tavaly, vagy tavalyelőtt jelent meg UHD-n, de nem került rá magyar vonatkozás.
Szomorú, pedig nagy film és mivel népszerűbb vagy hogy mondjam fogyaszthatóbb, biztos jobban menne, mint néhány másik Kubrick cím. De majd legközelebb akkor.
Naív remény, de örülnék egyszer egy hazai Acéllövedék 4K kiadásnak (amiről szintén lecsúsztunk tavaly ősszel).
0
