Keresés

Halálos fegyver 1-4. szinkronos csomag (4 DVD)

2012. május 20., vasárnap 22:07
Egyébként én láttam offline, szerintem a puritán kivitel ellenére tetszetős lett a borítója. Szerintem így is tetszeni fog. Akinek meg ragacsosodik valamelyik lemez, talán érdemes lenne 3eFt-ért újítani a korongokat.
Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom. Téged nyírlak ki utolsónak.
0
2012. május 20., vasárnap 21:41
hát nem hangzik túl izgin, de ilyen áron.... pláne a film a lényeg, nem a csomagolás.. :)
0
2012. május 20., vasárnap 20:45
Kapsz egy szimpla fehér (átlátszó tokot), benne a 4 lemezzel. Gondolom lapozgatós. Korábban ez a kiadás 4 fekete tokos (akkor még KSZ) darabból állt, hozzá egy masszív, jó minőségű kartontok, ebben volt a 4 film.
- Elnézést uram, meg tudná mondani hány óra?
- Már hogy ne tudnám megmondani dagikám?! Épp itt az ideje, hogy jól megcibáljam az orrodat és a fejedre húzzam az alsógatyádat.
0
2012. május 20., vasárnap 20:28
hát én meg most ifgyeltem fel rá :)
ki vok h akkor én milyen tokban kapom...
0
2012. május 20., vasárnap 18:07
Nem akarok itt offolni, de nekem ez már megvolt. :) Tavaly heteket töltöttem azzal, hogy az összes lemez felületét átnéztem, és megtisztítottam. :) Kellemes szórakozás volt, tudtam volna helyette mást is kitalálni. :) Készülj fel rá, hogy nem fogsz nyugodt maradni. :)
- Elnézést uram, meg tudná mondani hány óra?
- Már hogy ne tudnám megmondani dagikám?! Épp itt az ideje, hogy jól megcibáljam az orrodat és a fejedre húzzam az alsógatyádat.
0
2012. május 20., vasárnap 18:04
Alkalmanként megnézem én is, hogy ragacsosodnak-e, de eddig még nem volt példa rá... majd nyáron lehet, hogy átnézek mindent, ha lesz időm.
0
2012. május 20., vasárnap 17:53
Majdnem 5 és fél éve. :) Azóta is ragacsosodik a 3-4. rész lemeze. :-D De örülök neki, hogy nekünk még a kartontokos gyűjtő jutott, mert ez az egybekiadás nekem nem tetszik.
- Elnézést uram, meg tudná mondani hány óra?
- Már hogy ne tudnám megmondani dagikám?! Épp itt az ideje, hogy jól megcibáljam az orrodat és a fejedre húzzam az alsógatyádat.
0
2012. május 20., vasárnap 17:35
Úgyszint 2006. december 5. :)
0
2012. május 20., vasárnap 16:52
Basszus, én azt a verziót 2006. december 5-én vettem meg, 3.910 Ft-ért. :) Akkor a napi akció keretében volt ennyi, jó régen történt, de az a kartontokos kiadás mégis csak elegánsabb.
- Elnézést uram, meg tudná mondani hány óra?
- Már hogy ne tudnám megmondani dagikám?! Épp itt az ideje, hogy jól megcibáljam az orrodat és a fejedre húzzam az alsógatyádat.
0
2012. május 20., vasárnap 14:16
Évekkel ezelőtt egy karácsonyi akcióban egy ezressel drágábban adták a négy filmet masszív kartondobozos kiadásban... már akkor sem lehetett kihagyni :)
0
2012. május 20., vasárnap 14:04
ilyen áron nem lehet kihagyni... berendeltem.... mégha ki is adják majd bdn... az egyelőre a bizonytalan jövő, ez meg a biztos jelen... :) sok év után végre polcon tudhatom majd... :)
0
2011. december 30., péntek 18:52
ez egy új kiadás már. ma láttam. egy sima tokban van benne a 4 film,semmi slipcase.
0
2011. november 26., szombat 22:21
xpress!
Ha tudsz nyilatkozni létszi tedd meg! Köszi
0
2011. november 26., szombat 20:34
hát én nem egy helyen láttam még és ott az volt.
0
2011. november 26., szombat 17:41
Azt hittem, gyűjtődobozban már nem lehet megvenni. De ha mégis, ennyiért ajándék. Jöhetne kéken is!
Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom. Téged nyírlak ki utolsónak.
0
2011. november 26., szombat 16:59
igen
0
2011. november 26., szombat 15:15
ehhez a kiadáshoz jár a díszdobi?
0
2008. november 30., vasárnap 11:45
De ez csak kitalált marhaság :D , legalábbis remélem.....
0
2008. november 30., vasárnap 11:44
http://www.sorozatok-foruma.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=2618&Itemid=340
0
2008. november 30., vasárnap 11:42
pff, az érdekes lenne
0
2008. november 30., vasárnap 11:41
Hát én már olvastam olyan hírt, hogy nem stallone fogja rambot játsznai az 5-ben :D
0
2008. november 30., vasárnap 11:15
ez olyan lenne mintha nem stallone játszaná rockyt és rambot
0
2008. november 30., vasárnap 10:57
éppen emiatt nem is biztos hogy készül film mivel mindenkit le akartak szerződtetni akik a régebbibe benne voltak.
0
2008. november 30., vasárnap 9:34
Hallottátok, hogy készül az 5. rész? A birka Warner nem Richard Donnert kérte fel, hogy rendezze meg az 5. részt, ezért Mel Gibson sem vállalta a szereplést.
0
2008. június 8., vasárnap 17:56
szerintemReviczky jobb volt Joe Pescinek.Visont Szabó Sándor és Kozák András fantasztikus volt a szinkronban.
0