És olyan mintha magyar lenne a kiadás? És ugy olcsóbb? Postaköltség van?
0
2007. április 4., szerda 19:24
630
Akkor tévedtem:)
0
2007. április 4., szerda 19:22
1
Ez erősen cáfolom!!!
Bizony bizony a külföldi kiadásún rajta van a magyar hang, felirat és a menü is! Elárulom hogy nekem is így van megz 5. évadig! A 6. meg most jön.
Segítek: Svéd megjelenésű DVD van itt, magyarul http://thepiratebay.org/search/dallas/0/0/0 http://www.discshop.se/shop/ds_produkt.php?lang=&id=56015&lang=se&subsite=movies&&ref=#
0
2007. április 4., szerda 16:51
630
A külföldin nincs magyar szinkron.
0
2007. április 4., szerda 16:09
3
A külföldi kiadásokon rajta van a magyar szinkron? És te hogy veszed meg őket? Postán hozzák ki? De ugy drága a postaköltség, nem?
0
2007. február 16., péntek 20:46
390
Biztos rajta lesz, az eddig mas orszagokban megjelent negyedik evados dvd-eken mindegyiken rajta van. :) Nagyon jo kis bakiparadek is vannak rajta + eddig soha nem latott poenos kis jelenetek, peldaul ahogy Bobby a forgatasi szunetben szo szerint ramaszik a filmbeli lovasbalesete utan meg a foldon fekvo Pamelara... :))
0
2007. február 16., péntek 20:04
630
Ha az rajta lesz egyáltalán a mi változatunkon..
0
2007. február 16., péntek 18:42
390
A negyedik evad lesz majd nagyon jo, tobbek kozott a szuper extra miatt, ami nem mas, mint a Dallas Reunion: Return to Southfork cimu, masfel oras dokufilm, amelyben Jockey, Samantha, Bobby, Pamela, Lucy, Cliff es Ray ujra talalkoznak Southforkban 2004-ben, csucs kis film!!!!! :)
0
2007. február 16., péntek 17:18
100
Szerintem a március kizárt. Akkor már ott lett volna az FHE márciusi megjelenései között (április, májusban azért bízok). Ráadásul, ha jól tudom pont a 3. évad az, amelyken már külföldön is volt magyar szinkron, szóval nem kell külön nekünk legyártani (azáltal hátha kicsit olcsóbb lesz, mondjuk annyi, mint a Vészhelyzet).
Szerintem két verzió valószínű: 1. Ahogy a Vészhelyzetnél is volt, kb. az első 5 évadot kiadják gyorsan, durván egy év alatt, utánna lasítanak és félévente (esetleg 4-5 hónaponként) jön egy újabb. 2. Nem lesz gyorsítás az elején és 4-6 havonta jönnek az évadok. Ez esetben, ha kijön mind, jó esély van rá, hogy a utolsó évadokért már euróban fizethetünk... (arról nem is beszélve, hogy addigra már lehet, hogy a dvd is végnapjait éli majd, bár a HD/BlueRay szerintem nem hoz akkora változást, mint a vhs/dvd hozott)
Hogy még ennél is ritkábban adják ki nem tartom valószínűnek, túl sokágig tartana a 14 évadot kiadni (amiből még 12 hátravan).
0
2007. február 16., péntek 16:22
630
Ha az alapján is döntenének, szerintem akkor is kijön.
Van egy olyan érzésem hogy márciusban már jönni fog a 3. évad.
0
2007. február 16., péntek 15:33
100
A további évadokról ütemezéséről nincs valami hír? Van már terv, vagy majd a 2. évad eladásának függvényében dönt a többiről a kiadó?
0
2007. február 13., kedd 21:26
101
igen, nekem
0
2007. február 13., kedd 21:22
3025
Neked adtam el? Akkor örülök, hogy minden ok van vele!
0
2007. február 13., kedd 20:46
101
csak az első lemezbe tudtam belenézni egy kicsit olyan, mint az első évadon: hang: magyar 1.0 és angol 1.0 kép: itt már nincs az a pici bekockázódás, mint az 1. évad 1. epizódjának főcímében a magam részéről elfogadható, már régen vártam a sorozatot, megelégszem ezzel
amúgy megnéztem a BttF trilógiát, a lemezek rendben vannak, mégegyszer köszi
0
2007. február 13., kedd 20:31
3025
incognito!
Kép és hang minőség milyen?
0
2007. február 13., kedd 20:14
19957
köszi :))))
hétvégén nálam tutti Dallas hétvége lesz,az asszony ugyis dolgozik mindkét nap :)
0
2007. február 13., kedd 20:09
101
így néz ki a kicsike:
0
2007. február 13., kedd 18:36
630
Ok, azt megköszönöm :)
0
2007. február 13., kedd 15:58
2405
OK, csak tanácsot adtam... :)
0
2007. február 13., kedd 15:37
630
Jó nekem ha akkor rendelem mikor szállítható.
0
2007. február 13., kedd 15:29
2405
Nagyobb limitet állítasz be, és akkor kéred a kiszállítást, amikor neked megfelel...
0
2007. február 13., kedd 14:49
630
Jobb szeretem megrendelni mikor már szállítható, nehogy úgy jájak mint a miami vice-al.
Elő volt rendelve, el is felejtettem, elutaztam az ország másik felébe, mikor eszembe jutott hogy a postás meg lehet hozza. Hát hozta is, és nem tudtam átvenni.
Ezért jobb nekem így, megrendelem, és 2 nap múlva itt van.
0
2007. február 13., kedd 1:27
2405
Ez így van! Nem is értem azokat, akik az AZONNAL státuszra várnak... ;)
0
2007. február 13., kedd 0:33
630
Eddig még nem maradtam le semmiről sem, de köszi a tippet :)