Keresés

a te bd gyűjteményed

2015. március 24., kedd 12:47
:)



Igy van, es ezzel nincs is baj, szerintem.
0
2015. március 24., kedd 12:40
Köszi, gratula neked is.





0
2015. március 24., kedd 12:37
Ha ez onnan van, ahonnan gondolom, és ahova mostanában sorszám kell, akkor ne csodálkozz rajta. Ők maguk csináltatnak hozzá slipcase-t és fényképeket is, teljesen privát megoldásban, nyomdában - ahogy azt mondjuk Tzoliék is teszik.



Viszont ezzel exluziv cuccot csinálnak, amire harapnak a vevők. Gyártanak maguknak piacot, jó pénzért.
0
2015. március 24., kedd 12:33
Gratula! Ugyanez ma hozzam is befut :)
0
2015. március 24., kedd 10:58
Nos, ma megérkezett ez a kiadvány is. Amikor megtudtam, hogy sikerült egy példányt elcsípnem, nagyon örültem.

A kibontás után vegyes érzelmek keringenek bennem.

Röviden összefoglalva:

- a steelbook gyönyörű szép, csillog-villog

- a slipcase kemény papír, de masszív (szerintem tzoli is tud ilyet készíteni) ezért a pénzért minimum műanyag slipcase-t vártam volna

- pár fotó (jó nyomtatóval bárki elkészítheti)

- kártya (aminek valójában semmi értelme nincs)





0
2015. március 22., vasárnap 4:03
Oh, nagyon köszönöm. Nem tudon, hogy eddig erről miért nem tudtam. :)
0
2015. március 21., szombat 14:40
Jó reggelt! Te élsz??
0
2015. március 21., szombat 14:37
http://www.xpress.hu/xp/prod.asp?PID=11472&VID=066-58723709-59392544832104556



Tessék.
0
2015. március 21., szombat 13:43
Véleményem szerint 2 fantasy alapmű. Szégyen, hogy még csak DVD-n sem jelentek meg. Még a Fantasztikus labirintusnak tudnék örülni BD-n, de az legalább DVD-n megvan.
0
2015. március 21., szombat 12:29
"Willow" és "A herceg menyasszonya"? Nem semmi! :)



Ilyen zseniális klasszikusok miért nem jelennek meg kis hazánkban? :-/ Én bizony még a "sima, mezei" Blu-ray változatnak is örülnék.

0
2015. március 19., csütörtök 21:14
Nagyon szépek! Gratula.
0
2015. március 19., csütörtök 17:48
Na igen, nem ártana a készülék az ábramagyarázat értelmezéséhez a Kódjátszmából.
0
2015. március 19., csütörtök 17:39
Szép kiadványok, gratulálok. :)

Tankos ábra különösen tetszik, kár, hogy nem angol a magyarázat.
0
2015. március 19., csütörtök 17:18
Megjöttek ezek a furi kiadások.

Egyes verzió:

- kartondoboz

- steelbook

- külön bónuszlemez

- kitűző

- filmplakát

- dögcédulák

- booklet



Kettes verzió:

- steelbook bónuszlemezzel

- slipcase

- booklet















0
2015. március 19., csütörtök 10:42
Ma hozta a futár.
0
2015. március 18., szerda 22:13
He-he! Ebből három vígjáték nekem is ma jött meg. :)
Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom. Téged nyírlak ki utolsónak.
0
2015. március 18., szerda 21:37
Nem onnan van. Csigaektol. Amugy meg ez csomagolas elott serult lehetett mert a celofant es a borito se volt megserulve.
0
2015. március 18., szerda 21:26


Már az olaszok se tudnak sértetlenül elküldeni egy kiadványt?

Az Eszeveszett küzdelem már törött tokkal érkezett?



0
2015. március 18., szerda 19:04
Újdonságok









































































































































0
2015. március 18., szerda 18:23
Szia!

Talán másfél éve vettem még ebayen.
0
2015. március 18., szerda 18:23
UK Z-vel kezdődik. Nem írom ki mert törölnek.
0
2015. március 18., szerda 17:12
Szia Jani, a LOTR steelbookok honnan vannak?
0
2015. március 18., szerda 16:38
Willow stellbook:







Fantasy fémgyűjteményem:

0
2015. március 18., szerda 14:48
Bakker, ez nagyon jol nez ki. Elfogadnam.
0
2015. március 18., szerda 12:20
oké
0