Ha ez onnan van, ahonnan gondolom, és ahova mostanában sorszám kell, akkor ne csodálkozz rajta. Ők maguk csináltatnak hozzá slipcase-t és fényképeket is, teljesen privát megoldásban, nyomdában - ahogy azt mondjuk Tzoliék is teszik.
Viszont ezzel exluziv cuccot csinálnak, amire harapnak a vevők. Gyártanak maguknak piacot, jó pénzért.
0
2015. március 24., kedd 12:33
2405
Gratula! Ugyanez ma hozzam is befut :)
0
2015. március 24., kedd 10:58
1023
Nos, ma megérkezett ez a kiadvány is. Amikor megtudtam, hogy sikerült egy példányt elcsípnem, nagyon örültem.
A kibontás után vegyes érzelmek keringenek bennem.
Röviden összefoglalva:
- a steelbook gyönyörű szép, csillog-villog
- a slipcase kemény papír, de masszív (szerintem tzoli is tud ilyet készíteni) ezért a pénzért minimum műanyag slipcase-t vártam volna
- pár fotó (jó nyomtatóval bárki elkészítheti)
- kártya (aminek valójában semmi értelme nincs)
0
2015. március 22., vasárnap 4:03
3448
Oh, nagyon köszönöm. Nem tudon, hogy eddig erről miért nem tudtam. :)
Véleményem szerint 2 fantasy alapmű. Szégyen, hogy még csak DVD-n sem jelentek meg. Még a Fantasztikus labirintusnak tudnék örülni BD-n, de az legalább DVD-n megvan.
0
2015. március 21., szombat 12:29
1333
"Willow" és "A herceg menyasszonya"? Nem semmi! :)
Ilyen zseniális klasszikusok miért nem jelennek meg kis hazánkban? :-/ Én bizony még a "sima, mezei" Blu-ray változatnak is örülnék.
0
2015. március 19., csütörtök 21:14
1023
Nagyon szépek! Gratula.
0
2015. március 19., csütörtök 17:48
2288
Na igen, nem ártana a készülék az ábramagyarázat értelmezéséhez a Kódjátszmából.
0
2015. március 19., csütörtök 17:39
3448
Szép kiadványok, gratulálok. :)
Tankos ábra különösen tetszik, kár, hogy nem angol a magyarázat.
0
2015. március 19., csütörtök 17:18
2288
Megjöttek ezek a furi kiadások.
Egyes verzió:
- kartondoboz
- steelbook
- külön bónuszlemez
- kitűző
- filmplakát
- dögcédulák
- booklet
Kettes verzió:
- steelbook bónuszlemezzel
- slipcase
- booklet
0
2015. március 19., csütörtök 10:42
613
Ma hozta a futár.
0
2015. március 18., szerda 22:13
8851
He-he! Ebből három vígjáték nekem is ma jött meg. :)
Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom. Téged nyírlak ki utolsónak.
0
2015. március 18., szerda 21:37
19957
Nem onnan van. Csigaektol. Amugy meg ez csomagolas elott serult lehetett mert a celofant es a borito se volt megserulve.
0
2015. március 18., szerda 21:26
286
Már az olaszok se tudnak sértetlenül elküldeni egy kiadványt?
Az Eszeveszett küzdelem már törött tokkal érkezett?