Keresés

a te bd gyűjteményed

2015. március 4., szerda 15:48
Anno 3 éve érdekes volt rábukkani eme verziójú fémekre. Szép idők voltak. Vadásztam a különféle femdobozokat mindenfelé. De valami történt és megfakult a varázs, már nem lelem benne úgy örömömet. Így múlik el egy világ dicsősége :(
0
2015. március 4., szerda 15:44
Köszi :) Ma ünnepelek. Amúgy is ünnep van :)
0
2015. március 4., szerda 15:41
No, még egy szépség! Grat.
0
2015. március 4., szerda 15:28
És ezzel elértem a 120 db  steelbook-ot. Atya ég.... mondaná Alice és én mit mondjak!? :)
0
2015. március 4., szerda 15:23
Ma megérkezett a Von Trapp család a Muzsika hangjával. Nagyén szép az"50 évfordulós" kiadás. Hát akkor szálljon a zene :)











0
2015. március 4., szerda 15:06
Igen, igen ilyet láttam már youtube videókon, csak nem tudtam, hogy más az elnevezése.

Valóban ezek a legszebbek és a legexkluzívabbak (és a legdrágábbak is).
0
2015. március 4., szerda 14:51
Most nem volt időm fotózni, neten találtam a képet. Ennek ilyen a gerince, végigér teljes szélességében:

0
2015. március 4., szerda 13:57
Köszi arzo(és Dömi). Végre tudom minek nevezzem, mert azon az oldalon ahonnan rendeltem steelbooknak volt feltüntetve és meglepődtem, amikor kibontottam.



A Viva Metal Box-ról tudnál képet felrakni?
0
2015. március 4., szerda 13:18
Igen ahogy Dömi írja a Hollandoknál fordul elő a legnagyobb számban. A gerincén  lukas az a Star Metalpak (van ahol Metal Case-nek hívják). Ebből fejlesztették tovább a Futurepackot. Amelyiknek a egy vékony fémrúd van a gerincében az hivatalosan Rema Case lenne de ezt a nevet a köztudatban senki nem használja. Így pl. a Japán kiadásoknál MetalPak-nak van jelölve. Kisebb kicsit mint a hivatalos BD steelbook méret. És akkor még meg sem említettük a Viva Metal Box-ot ami szerintem a legszebb kivitel :)
0
2015. március 4., szerda 12:54
A Hollandoknal vannak ilyenek. Nekem is van egy par.
0
2015. március 4., szerda 12:46
Még ilyen fémtokkal, mint ez a Rambo fém nem találkoztam. Nem is steelbook és nem is olyan, mint a futurepak. A gerinc része különbözik az előzőektől.

0
2015. március 4., szerda 12:45
Még ilyen fémtokkal, mint ez a Rambo fém nem találkoztam. Nem is steelbook és nem is olyan, mint a futurepak. A gerinc része különbözik az előzőektől.
0
2015. március 4., szerda 11:43
Végre valahol helyesen írják a Predátor szót :DDD
0
2015. március 4., szerda 11:24
Az elmúlt két napon eme kiadványok érkeztek:









0
2015. március 4., szerda 7:46
Köszi :) na az megvan. Szerelem ez kérem, mi más :)
0
2015. március 3., kedd 22:49
Nagyon szépek, legyen bennük sok örömöd.
0
2015. március 3., kedd 22:45
Nem tudom megnézni, nem vagyok a facebookon, de azért köszönöm. Kértem sorszámot, de még választ nem kaptam. Illetve azt gondolom, hogy sikerült kérnem.
0
2015. március 3., kedd 19:59
:)
0
2015. március 3., kedd 18:34
Nezd meg a facebook oldalamat, ott leirtam a menetet valamelyik posztban.
0
2015. március 3., kedd 17:44
Na akkor egy kis harag :) ami nagyon szépre sikeredett.













És és végre ez a gyönyörűség is megérkezett :) Na indulás Pandorába.







0
2015. február 28., szombat 13:37
Nem sértődtem meg. Írtam is, hogy nagyon vicces voltál. Jót nevettem én is.
0
2015. február 28., szombat 12:56
Nekem tetszett. :)
0
2015. február 28., szombat 12:52
Ó, hogy az a besavanyodott, kockafejű kurvaanyja! Én kérek elnézést. :)
0
2015. február 28., szombat 12:13
Köszi a segítséget, nagyon vicces vagy. Egyébként már megoldottam!
0
2015. február 28., szombat 12:10
Felhívod a műsorvezetőt, megvárod, míg bekapcsol élő adásba, ott elmondod, kitől melyik számot kéred és kinek küldöd (a "mindenkinek, aki szereti" nem játszik). Ilyen egyszerű.



(Ha deejay-től szeretnél számot, bármilyet kérhetsz, kivéve azt, hogy "valami pörgőset légyszi".)
0