Anno 3 éve érdekes volt rábukkani eme verziójú fémekre. Szép idők voltak. Vadásztam a különféle femdobozokat mindenfelé. De valami történt és megfakult a varázs, már nem lelem benne úgy örömömet. Így múlik el egy világ dicsősége :(
0
2015. március 4., szerda 15:44
653
Köszi :) Ma ünnepelek. Amúgy is ünnep van :)
0
2015. március 4., szerda 15:41
1023
No, még egy szépség! Grat.
0
2015. március 4., szerda 15:28
653
És ezzel elértem a 120 db steelbook-ot. Atya ég.... mondaná Alice és én mit mondjak!? :)
0
2015. március 4., szerda 15:23
653
Ma megérkezett a Von Trapp család a Muzsika hangjával. Nagyén szép az"50 évfordulós" kiadás. Hát akkor szálljon a zene :)
0
2015. március 4., szerda 15:06
1023
Igen, igen ilyet láttam már youtube videókon, csak nem tudtam, hogy más az elnevezése.
Valóban ezek a legszebbek és a legexkluzívabbak (és a legdrágábbak is).
0
2015. március 4., szerda 14:51
2288
Most nem volt időm fotózni, neten találtam a képet. Ennek ilyen a gerince, végigér teljes szélességében:
0
2015. március 4., szerda 13:57
1023
Köszi arzo(és Dömi). Végre tudom minek nevezzem, mert azon az oldalon ahonnan rendeltem steelbooknak volt feltüntetve és meglepődtem, amikor kibontottam.
A Viva Metal Box-ról tudnál képet felrakni?
0
2015. március 4., szerda 13:18
2288
Igen ahogy Dömi írja a Hollandoknál fordul elő a legnagyobb számban. A gerincén lukas az a Star Metalpak (van ahol Metal Case-nek hívják). Ebből fejlesztették tovább a Futurepackot. Amelyiknek a egy vékony fémrúd van a gerincében az hivatalosan Rema Case lenne de ezt a nevet a köztudatban senki nem használja. Így pl. a Japán kiadásoknál MetalPak-nak van jelölve. Kisebb kicsit mint a hivatalos BD steelbook méret. És akkor még meg sem említettük a Viva Metal Box-ot ami szerintem a legszebb kivitel :)
0
2015. március 4., szerda 12:54
19957
A Hollandoknal vannak ilyenek. Nekem is van egy par.
0
2015. március 4., szerda 12:46
1023
Még ilyen fémtokkal, mint ez a Rambo fém nem találkoztam. Nem is steelbook és nem is olyan, mint a futurepak. A gerinc része különbözik az előzőektől.
0
2015. március 4., szerda 12:45
1023
Még ilyen fémtokkal, mint ez a Rambo fém nem találkoztam. Nem is steelbook és nem is olyan, mint a futurepak. A gerinc része különbözik az előzőektől.
0
2015. március 4., szerda 11:43
6056
Végre valahol helyesen írják a Predátor szót :DDD
0
2015. március 4., szerda 11:24
1023
Az elmúlt két napon eme kiadványok érkeztek:
0
2015. március 4., szerda 7:46
653
Köszi :) na az megvan. Szerelem ez kérem, mi más :)
0
2015. március 3., kedd 22:49
1023
Nagyon szépek, legyen bennük sok örömöd.
0
2015. március 3., kedd 22:45
1023
Nem tudom megnézni, nem vagyok a facebookon, de azért köszönöm. Kértem sorszámot, de még választ nem kaptam. Illetve azt gondolom, hogy sikerült kérnem.
0
2015. március 3., kedd 19:59
2405
:)
0
2015. március 3., kedd 18:34
2405
Nezd meg a facebook oldalamat, ott leirtam a menetet valamelyik posztban.
0
2015. március 3., kedd 17:44
653
Na akkor egy kis harag :) ami nagyon szépre sikeredett.
És és végre ez a gyönyörűség is megérkezett :) Na indulás Pandorába.
0
2015. február 28., szombat 13:37
1023
Nem sértődtem meg. Írtam is, hogy nagyon vicces voltál. Jót nevettem én is.
0
2015. február 28., szombat 12:56
7076
Nekem tetszett. :)
0
2015. február 28., szombat 12:52
13392
Ó, hogy az a besavanyodott, kockafejű kurvaanyja! Én kérek elnézést. :)
0
2015. február 28., szombat 12:13
1023
Köszi a segítséget, nagyon vicces vagy. Egyébként már megoldottam!
0
2015. február 28., szombat 12:10
13392
Felhívod a műsorvezetőt, megvárod, míg bekapcsol élő adásba, ott elmondod, kitől melyik számot kéred és kinek küldöd (a "mindenkinek, aki szereti" nem játszik). Ilyen egyszerű.
(Ha deejay-től szeretnél számot, bármilyet kérhetsz, kivéve azt, hogy "valami pörgőset légyszi".)