Keresés

a te bd gyűjteményed

2015. február 14., szombat 0:41
Mai szerzemenyek:



Hercules 3D steelbook

Dumbo (The Disney Collection #4) steelbook - alakul, mar csak vagy 40 Disney hinayzik :)



Kepek:

https://www.facebook.com/filmgyujtes
0
2015. február 13., péntek 18:44
A Legend kurva jó, a mai napig.
0
2015. február 13., péntek 18:27
Azt nem tudja egyébként valaki, hogy ez az Alien doboz régiókódos-e? Mert nem tudtam még 100%-ra kideríteni...
0
2015. február 13., péntek 16:08
Nem baj, ahogy írta arzo, "olvasni is lehet", úgyhogy kenjék a hajukra a hazai megjelenést. Eggyel több vagy kevesebb, nem mindegy?
0
2015. február 13., péntek 15:54
Nagyon köszönöm a válaszod Arzo.

0
2015. február 13., péntek 15:06
Az "Úgy fent, mint lent" úgy volt, hogy tavaly ősszel bemutatódik a UIP Dunafilm által, de aztán törölték a premiert, így lemezen is kétséges a sorsa, főleg, hogy mozisikerek kiadása is egyre bizonytalanabb a kijelölt forgalmazójánál.
most posts by TM
0
2015. február 13., péntek 14:54
Wolverine77, bár nem engem kérdeztél de lentikuláris gyűjtőként, reagálok a kérdésedre. A feláldozhatók 3 steelbook lentikuláris előlapja az mágneses igen. A német piacról több ilyen hiányzik egyelőre nekem is, sajnos a németeknél ilyet külön nem nagyon adnak el. Egyetlen esetben találtam az ebay-en külön, pedig évek óta figyelem. A németeknél jelenik meg a legtöbb ilyen kiadvány, de a koreaiaknál és a franciáknál is van sok példa, a többi országban hébe-hóba. Több külföldi gyűjtő és én is például azt szoktuk még, hogy megveszünk olyan BD vagy DVD slipcases kiadványt - ezeket a legtöbbször külön is eladják az említett oldal valamelyikén - amely lentikuláris borítóval rendelkezik és ebből egyszerűen lehet mágneses előlapot készíteni steelbookhoz. Nagyon sok filmhez készül ilyen, össze kell vadászgatni, de nagyon különlegeseket is ki lehet fogni.
0
2015. február 13., péntek 13:22
Nem jól van benne a lemez, fordítsd meg, mert fejtetőn van az Eiffel torony. :)
0
2015. február 13., péntek 12:47
De gáz ez a sok szóismétlés, de most már mindegy :D
0
2015. február 13., péntek 12:46
És igen :) Bár nem a koreai az még nem jelent meg, de szerencsére máshol is megjelent ebben a formában. Nem elhanyagolható módon még olvasni is lehet ;-)

Mondjuk kétlem ennek ellenére, hogy valaha itthon megjelenne.
0
2015. február 13., péntek 12:27
As above, so below.... Valami koreai kiadás? :)
0
2015. február 13., péntek 12:26
Párizst látni és meghalni :) ?
0
2015. február 13., péntek 12:18
Majdnem nyert. Amikor megnéztem úgy éreztem az is horror :D
0
2015. február 13., péntek 12:15
Doktor Szöszi 2?
0
2015. február 13., péntek 11:42
Na hogy én is publikáljak... Vajon mi a film címe? :))))





0
2015. február 13., péntek 11:22
Elvileg a BR-ből. De itt egy kapcsolódó rövid szösszenet:

http://shotcontext.blogspot.hu/2012/03/unicorn.html
0
2015. február 13., péntek 11:13
Ez a Legendből van ugye? Úúúúúú hogy imádtam kölyökként, most meg majdnem leokádtam a tévét miközben néztem...
0
2015. február 13., péntek 11:12
Az bizony :)
0
2015. február 13., péntek 10:59
Yessss :)



0
2015. február 13., péntek 10:59
Ridley Scott pack.
0
2015. február 13., péntek 10:58
Helló.



Azt szeretném kérdezni ez a lentikuláris kép ami a feláldozhatók 3-hoz van, az mágnessel tapad a tokhoz?

Nem lehet ilyen 3D lapokat külön valahol szerezni a fémdobozokhoz?



Nálunk ilyet még egyetlen egy kiadványon nem láttam,pedig kint már jó néhányhoz van ilyen,de hát miért is érdemelnénk meg, 10ezerért nem fér bele.



Köszi.



0
2015. február 13., péntek 10:50
Mivel egy unikornis van rajta, nem lehet máshogy jó, csak állat módjára :D
0
2015. február 13., péntek 10:29
Miket nem árulnak már a postán is :O :D

Már régóta nézegettem ezt, állat jó a borítógrafika.
0
2015. február 13., péntek 10:08
Így se rossz végül is, de azért nem látszik minden a képen :)



0
2015. február 13., péntek 10:07
Reggel vettem át a postán :)



0