Azt nem tudja egyébként valaki, hogy ez az Alien doboz régiókódos-e? Mert nem tudtam még 100%-ra kideríteni...
0
2015. február 13., péntek 16:08
8260
Nem baj, ahogy írta arzo, "olvasni is lehet", úgyhogy kenjék a hajukra a hazai megjelenést. Eggyel több vagy kevesebb, nem mindegy?
0
2015. február 13., péntek 15:54
144
Nagyon köszönöm a válaszod Arzo.
0
2015. február 13., péntek 15:06
52685
Az "Úgy fent, mint lent" úgy volt, hogy tavaly ősszel bemutatódik a UIP Dunafilm által, de aztán törölték a premiert, így lemezen is kétséges a sorsa, főleg, hogy mozisikerek kiadása is egyre bizonytalanabb a kijelölt forgalmazójánál.
most posts by TM
0
2015. február 13., péntek 14:54
2288
Wolverine77, bár nem engem kérdeztél de lentikuláris gyűjtőként, reagálok a kérdésedre. A feláldozhatók 3 steelbook lentikuláris előlapja az mágneses igen. A német piacról több ilyen hiányzik egyelőre nekem is, sajnos a németeknél ilyet külön nem nagyon adnak el. Egyetlen esetben találtam az ebay-en külön, pedig évek óta figyelem. A németeknél jelenik meg a legtöbb ilyen kiadvány, de a koreaiaknál és a franciáknál is van sok példa, a többi országban hébe-hóba. Több külföldi gyűjtő és én is például azt szoktuk még, hogy megveszünk olyan BD vagy DVD slipcases kiadványt - ezeket a legtöbbször külön is eladják az említett oldal valamelyikén - amely lentikuláris borítóval rendelkezik és ebből egyszerűen lehet mágneses előlapot készíteni steelbookhoz. Nagyon sok filmhez készül ilyen, össze kell vadászgatni, de nagyon különlegeseket is ki lehet fogni.
0
2015. február 13., péntek 13:22
8260
Nem jól van benne a lemez, fordítsd meg, mert fejtetőn van az Eiffel torony. :)
0
2015. február 13., péntek 12:47
2288
De gáz ez a sok szóismétlés, de most már mindegy :D
0
2015. február 13., péntek 12:46
2288
És igen :) Bár nem a koreai az még nem jelent meg, de szerencsére máshol is megjelent ebben a formában. Nem elhanyagolható módon még olvasni is lehet ;-)
Mondjuk kétlem ennek ellenére, hogy valaha itthon megjelenne.
0
2015. február 13., péntek 12:27
6056
As above, so below.... Valami koreai kiadás? :)
0
2015. február 13., péntek 12:26
4596
Párizst látni és meghalni :) ?
0
2015. február 13., péntek 12:18
2288
Majdnem nyert. Amikor megnéztem úgy éreztem az is horror :D
0
2015. február 13., péntek 12:15
7076
Doktor Szöszi 2?
0
2015. február 13., péntek 11:42
2288
Na hogy én is publikáljak... Vajon mi a film címe? :))))
0
2015. február 13., péntek 11:22
2288
Elvileg a BR-ből. De itt egy kapcsolódó rövid szösszenet: