Ez inkább valami Quasimodo sci-fi-feldolgozás lehet :) .
0
2015. február 13., péntek 9:10
52685
Peter Pan a hibás.
most posts by TM
0
2015. február 13., péntek 8:12
2405
A Pinokkio-ra kaptam refund-ot, ugyhogy nem gond, de most vadaszhatok ra megint :(
0
2015. február 12., csütörtök 23:09
286
Meg fog jelenni a Holnapután hátára is? ;)
0
2015. február 12., csütörtök 21:48
1698
Mai adag:
- Jurassic Park trilógia
- A Holnap hátára
- Star Trek: Sötétségben
Összesen 118 db kék!
SuperHeRo
0
2015. február 11., szerda 11:56
613
Mai.
0
2015. február 11., szerda 0:03
19957
A The Expendables 3. mar nekem is meg van csak nemetorszagban allomasozik. Meg meg egy par szepseg is ott van melle. 2-3 honap es itt lesznek. :)
A Pinokkio nem semmi modon megserult :O
0
2015. február 10., kedd 22:59
2405
Ma ujabb 3 steelbook-kal lettem gazdagabb: egy lentikularis (The Expendables 3) es 2 sima jott meg ma. Vegre lassan kezdenek szallingozni a limitalt Disney steel-ek is, de sajna a mai egyik eleg csunyan megserult a kezbesites kozben :)
Hat igen, 3D 50-55 col alatt nem igazi, sot neha meg ez a meret is kicsi.
0
2015. február 10., kedd 22:03
52685
Ja? Azt hittem, te is dupláztál. :)
Olyan fosul frissül néha az Xpress (és nem a videóbeágyazások miatt, amiket ismét letiltottak), hogy még engem is megtévesztett, ezért kétszer nyomtam rá a Tovább gombra.
most posts by TM
0
2015. február 10., kedd 21:40
8851
Látod, én megtiszteltelek, és mindkettőre válaszoltam. :D
Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom. Téged nyírlak ki utolsónak.
0
2015. február 10., kedd 21:38
52685
Viszont a kuriózum kívánja a méretet, ez van. :)
most posts by TM
0
2015. február 10., kedd 20:40
8851
Most már van jónéhány 3D filmem, de az az igazság, hogy a 2D jobban bejön. A 3D megmarad számomra érdekes kuriózumnak.
Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom. Téged nyírlak ki utolsónak.
0
2015. február 10., kedd 20:40
8851
Most már van jónéhány 3D filmem, de az az igazság, hogy a 2D jobban bejön. A 3D megmarad számomra érdekes kuriózumnak.
Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom. Téged nyírlak ki utolsónak.
0
2015. február 10., kedd 19:35
52685
A 3D miatt kellene (már ha tényleg kellene)a nagy méret, mert a térhatású kép tényleg zanzásítja az eredeti képátlót. De ha nem jön össze, az se gond. Amit szeretek, azt úgy is sokszor megnézem moziban, hogy beégjen a retinámba, aztán azzal évekig elvagyok.
most posts by TM
0
2015. február 10., kedd 19:35
52685
A 3D miatt kellene (már ha tényleg kellene)a nagy méret, mert a térhatású kép tényleg zanzásítja az eredeti képátlót. De ha nem jön össze, az se gond. Amit szeretek, azt úgy is sokszor megnézem moziban, hogy beégjen a retinámba, aztán azzal évekig elvagyok.
most posts by TM
0
2015. február 10., kedd 19:24
8851
Arra azért készülj fel, hogy bármekkora tévét veszel is, néhány nap után összemegy, azaz nem fogod nagynak látni! :)
Nekem talán szerencsém is volt, hogy plazmából már az 55-ös se fért volna be a helyére, így végül beértem a jóval olcsóbb 50-essel. A régi Junosztyomhoz képest persze hatalmas, amellett síkabb és színesebb is. :) Remélem, sokáig fog majd szolgálni!
Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom. Téged nyírlak ki utolsónak.
0
2015. február 10., kedd 19:15
52685
:)
Nem tudom... Igazából sajnálom rá a pénzt, de persze akármit nem vennék. Most épp az ívelt UHD tetszik 65 inches nagyságban. :)
most posts by TM
0
2015. február 10., kedd 19:07
8851
Köszi. Hála a mai technikának már megspórolhatom a nyomtatott listát. Ha elbizonytalanodok a boltban, hogy megvan-e a gyerkőcöknek a Tesz-Vesz város 4., csak rá kell néznem a telón a mindig naprakész listámra, és már látom is borítóképpel együtt. Ennyi film között néha megtalálni se könnyű, amit éppen meg akarok nézni. Ott is megvan a haszna a listának.
Te meg úgy jársz a BD-kkel, hogy elavulnak, mire meg tudod nézni őket. ;)
Nem tervezel még belépni a HD korszakba? Vagy majd rögtön UHD-zel?
Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom. Téged nyírlak ki utolsónak.
0
2015. február 10., kedd 18:50
52685
Mindig tetszett a listád kivitele, most még profibb, mint volt! :)
Nekem kb. valahol 250-300 között mozoghat az állomány, persze listám nincs ezekről se. Azért nem rossz adag, ahhoz képest, hogy még mindig nem tudom lejátszani őket. :)
most posts by TM
0
2015. február 10., kedd 18:10
8851
Egy ilyen Jóbarátok doboznak magyar szinkronnal én is nagyon tudnék örülni. Így viszont marad a DVD.
Jó régen tettem már fel ide fényképet. A mai csomagom: