Keresés

a te bd gyűjteményed

2015. február 2., hétfő 15:12
Hibás bejegyzés
0
2015. február 2., hétfő 15:11
Hibás bejegyzés
0
2015. február 2., hétfő 13:44
A Hupikék 1 és az Armageddon steelek honnan vannak?
0
2015. február 2., hétfő 13:32
Ez az In Time - Time Out elég érdekes :) ... mint a "benzin - benzout" :) .
0
2015. február 2., hétfő 13:17
Koszi :)



Sajnos nem tudom jobb minosegben mert ilyen a "borito" akar milyen szogbol csinalom.
0
2015. február 2., hétfő 13:10
Szépek, de szerintem a Da Vinci kódot fotózd le még egyszer.
0
2015. február 2., hétfő 11:49
új szerzemények

(köszönet értük Manooo fórumtársunknak)





















































































































































0
2015. február 2., hétfő 5:18
Vanquish



Akkor gondolom egy új filmért sem adsz 6700-at?!
0
2015. február 1., vasárnap 19:46
Igen, veszem észre. Valamelyik már 100+ EUR, nah annyit tuti nem adnék érte. Engem is csak az érdekel, ami megvan BD-n, de az is egy 20-25 darab.



A német kiadás nem érdekel, láttam offline, elég gagyiul néz ki.
0
2015. február 1., vasárnap 18:43
Igen annyi :)

kb 1 eve kezdtem el gyujteni oket.



Disney-bol a zavvi-sok gyonyoruek. Sajnos a nemet kiadasok annyira nem szepek.

viszont a zavvi-s disneyk mar nemelyik szinte beszerezhetetlen vagy horror aron van. Hala az egnek en meg idoben eszmeltem es igy amik kelletek azok mar meg vannak. En a Disneykbol meg amugy is a steelekbol csak azokat szerzem be amelyikek meg vannak BD.n



engem a lenticularis cuccok nem vonzanak. Arra ott van Arzo baratom :)
0
2015. február 1., vasárnap 17:39
Mármint 330 steel-ed van? Jézus! Én még az 50et sem értem el. Csak kb 1 hónapja jött az ötlet, hogy jó volna pár kiadást szép steelben látni :) azóta vettem vagy 10et. A következő nagy beruházás az angol Disney/Pixar steel-ek beszerzése lesz.



Most már én is licitálok, főleg a lenticular steel-ekre, mert azok a limitáltnál is limitáltabbak ;)
0
2015. február 1., vasárnap 17:32
Hibás bejegyzés
0
2015. február 1., vasárnap 16:50
Hibás bejegyzés
0
2015. február 1., vasárnap 16:46
Hibás bejegyzés
0
2015. február 1., vasárnap 16:29
Hibás bejegyzés
0
2015. február 1., vasárnap 15:56
A Guardians Of The Galaxy fém honnan van?
0
2015. február 1., vasárnap 13:06
Sziasztok,

Tud valaki valamit arról az elektronikus petícióról, amit párszáz bejegyzéssel korábban, A galaxis őrzői BD nem megjelenésével, a Disney lehetséges kivonulással kapcsolatban említett XpressHelp?! Hol tekinthető meg? Hol lehet aláírni?
0
2015. január 31., szombat 22:59
Az elmúlt 2-3 hét termése:

The Dark Knight Trilogy box

Storm Hunters/Out Of Storm steelbook (nincs magyar vonatkozás, a magyar lemez úton)

Hercules 3D (BD3D+BD) (a steelbook úton)

The Girl With The Dragon Tattoo digipack

The Sting digibook

Guardians Of The Galaxy steelbook (BD3D+BD) nincs magyar vonatkozás frown hangulatjel és szégyen, hogy meg sem jelent Magyarországon

Predator 3D (BD3D+DVD) lenticular steelbook (a magyar BD-hez)

The Last Stand steelbook

Lucy steelbook

Speed steelbook

Braveheart steelbook (2BD)

Prometheus 3D (BD3D+2BD) (a magyar steelről lecsúsztam, de sikerült beszerezni az angol verziójú steelbook-ot)

Ghostbusters steelbook (a magyar lemezhez)

I Am Legend steelbook (a magyar lemezhez)

Transformers steelbook (a magyar 3D lemezhez)

Sherlock Holmes steelbook (a magyar lemezhez)

21 Jump Street steelbook (a magyar lemezhez)

22 Jump Street steelbook





Képek itt:

https://www.facebook.com/filmgyujtes
0
2015. január 31., szombat 20:03
Hát az egy kicsit tényleg sok érte, de ha szereti akkor az ő dolga
0
2015. január 31., szombat 19:30


Én nem adtam volna érte 7000 forintot.



0
2015. január 31., szombat 13:39
Köszönöm a választ!
0
2015. január 31., szombat 9:09
Egy aukciós oldalról, fix áron.
0
2015. január 30., péntek 22:07
Az X-Men: Az elsőket honnan sikerült beszerezned?
0
2015. január 29., csütörtök 22:07
Januári beszerzések:



X-Men:Az elsők(Magyar kiadás, nagyon régóta vadásztam már rá. Végre meglett!)

Majmok bolygója:Forradalom

Phillips kapitány Steelbook
0
2015. január 29., csütörtök 9:00
Mágenheim Julcsi? :)
most posts by TM
0