nem, ennyire kapkodtam, hogy minél előbb kimehessen a hír, de azóta már átírtam, köszi. :)
0
2007. december 11., kedd 1:15
684
"A Bosszú-trilógia december 11-én jelenik meg hatlemezes DVD-n."
Milyen az a 6 lemezes DVD?Ennyire sikeres volt a BuFi "új fogalommeghatározása"?!
0
2007. december 11., kedd 0:54
1189
Akkor mégis csak volt értelme kiadni a trilógiát, already elégedett. :)
0
2007. december 11., kedd 0:52
17243
akkor boldogan hajtom álomra fejem. :)
0
2007. december 11., kedd 0:49
2938
Jama. Megérte ébren maradni. Bosszúm... illetve hálám üldözni fog. Még mindig a képeket nézegetem. :)
0
2007. december 11., kedd 0:47
2938
Ez gyönyörűűűű. Alig várom, hogy a példányom a kezembe kerüljön. :) Szerencsére jövő héten szabin leszek, az első pár napot a kiadvánnyal töltöm. :)
0
2007. december 11., kedd 0:34
17243
0
2007. december 11., kedd 0:19
726
elvileg ki van, csak pl én se tudtam bemenni megnézni:S
0
2007. december 10., hétfő 23:46
2517
Egyébként nem ebből volt/van kirakva egy a bázison? Múlt héten mintha ezt láttam volna pulton vagy min, amikor átvettem a csomagom
0
2007. december 10., hétfő 23:45
726
ill kétcsövű pisztolyokkal, valamint napközis kisollókkal. na mind1, éjfélig leadás van, de kíváncsi vagyok^^
0
2007. december 10., hétfő 23:43
4201
Már látom ahogy a feldühödött, BOSSZÚszomjas tömeg jamamura lakásához csörtet kalapácsokkal, harapófogókkal és borotvapengékkel a képeket követelve. :)
0
2007. december 10., hétfő 21:31
1189
Nem szívat ő senkit, egész egyszerűen még nem rakta fel a képeket, ennyi.
0
2007. december 10., hétfő 21:31
17243
bocs srácok, de tíznél előbb nem keveredek haza, de ígérem, az lesz az első, hogy megcsinálom a képeket.
0
2007. december 10., hétfő 21:29
90
Kedves Xpress, kérlek adj 2 hét bannt Jamának mert itt szivatja a jónépet :D:D:D
0
2007. december 10., hétfő 21:25
61
Könyörülj rajtam! Holnap vizsgázom.
0
2007. december 10., hétfő 21:22
1189
Nem érdemlitek meg a képeket, majd otthon megnézitek, hogy milyen a kiadás. Amúgy gyönyörű lett. :)
0
2007. december 10., hétfő 21:22
61
Már aludnék, csak a képekre várok.
0
2007. december 10., hétfő 21:02
3721
Este van, este van, ki-ki nyugalomba,Hol vannak a képek, Jama, a f***omba...?!
0
2007. december 10., hétfő 20:53
2938
Nálam már este van!! :) Mivel kollégámon keresztül jön, én csak csütörtökön láthatom majd, szóval lássuk a medvét. Nagy fotókat és sokat :)
0
2007. december 10., hétfő 18:32
17243
megjöttek! egyet most hajtogattam szerte-szét. :) este képbemutató a dvdextrán.
0
2007. december 10., hétfő 13:11
2938
Csomagolásra és szállításra nagyon vigyázni!! :) És hihetetlen. :)
0
2007. december 10., hétfő 12:41
411
Kedves already! A kiadványok elkészültek, ma vesszük át őket, holnap le is szállítjuk mindet az Xpressnek. Három film és egyik se késett, nem semmi, nem igaz? :)