Keresés

Park Chan-wook - Bosszú-trilógia (6 DVD) - XPRESS XKLUZÍV KIADVÁNY! (DVD)

2007. december 11., kedd 1:24
nem, ennyire kapkodtam, hogy minél előbb kimehessen a hír, de azóta már átírtam, köszi. :)
0
2007. december 11., kedd 1:15
"A Bosszú-trilógia december 11-én jelenik meg hatlemezes DVD-n."

Milyen az a 6 lemezes DVD?Ennyire sikeres volt a BuFi "új fogalommeghatározása"?!
0
2007. december 11., kedd 0:54
Akkor mégis csak volt értelme kiadni a trilógiát, already elégedett. :)
0
2007. december 11., kedd 0:52
akkor boldogan hajtom álomra fejem. :)
0
2007. december 11., kedd 0:49
Jama. Megérte ébren maradni. Bosszúm... illetve hálám üldözni fog. Még mindig a képeket nézegetem. :)
0
2007. december 11., kedd 0:47
Ez gyönyörűűűű. Alig várom, hogy a példányom a kezembe kerüljön. :) Szerencsére jövő héten szabin leszek, az első pár napot a kiadvánnyal töltöm. :)
0
2007. december 11., kedd 0:34
0
2007. december 11., kedd 0:19
elvileg ki van, csak pl én se tudtam bemenni megnézni:S
0
2007. december 10., hétfő 23:46
Egyébként nem ebből volt/van kirakva egy a bázison? Múlt héten mintha ezt láttam volna pulton vagy min, amikor átvettem a csomagom
0
2007. december 10., hétfő 23:45
ill kétcsövű pisztolyokkal, valamint napközis kisollókkal. na mind1, éjfélig leadás van, de kíváncsi vagyok^^
0
2007. december 10., hétfő 23:43
Már látom ahogy a feldühödött, BOSSZÚszomjas tömeg jamamura lakásához csörtet kalapácsokkal, harapófogókkal és borotvapengékkel a képeket követelve. :)
0
2007. december 10., hétfő 21:31
Nem szívat ő senkit, egész egyszerűen még nem rakta fel a képeket, ennyi.
0
2007. december 10., hétfő 21:31
bocs srácok, de tíznél előbb nem keveredek haza, de ígérem, az lesz az első, hogy megcsinálom a képeket.
0
2007. december 10., hétfő 21:29

Kedves Xpress, kérlek adj 2 hét bannt Jamának mert itt szivatja a jónépet :D:D:D
0
2007. december 10., hétfő 21:25

Könyörülj rajtam! Holnap vizsgázom.
0
2007. december 10., hétfő 21:22
Nem érdemlitek meg a képeket, majd otthon megnézitek, hogy milyen a kiadás. Amúgy gyönyörű lett. :)
0
2007. december 10., hétfő 21:22

Már aludnék, csak a képekre várok.
0
2007. december 10., hétfő 21:02
Este van, este van, ki-ki nyugalomba,Hol vannak a képek, Jama, a f***omba...?!
0
2007. december 10., hétfő 20:53
Nálam már este van!! :) Mivel kollégámon keresztül jön, én csak csütörtökön láthatom majd, szóval lássuk a medvét. Nagy fotókat és sokat :)
0
2007. december 10., hétfő 18:32
megjöttek! egyet most hajtogattam szerte-szét. :) este képbemutató a dvdextrán.
0
2007. december 10., hétfő 13:11
Csomagolásra és szállításra nagyon vigyázni!! :) És hihetetlen. :)
0
2007. december 10., hétfő 12:41
Kedves already!
A kiadványok elkészültek, ma vesszük át őket, holnap le is szállítjuk mindet az Xpressnek. Három film és egyik se késett, nem semmi, nem igaz? :)
0
2007. december 10., hétfő 12:02
1 nap? Ugye tényleg csak 1 nap? :)
0
2007. december 10., hétfő 10:15
Pezsgőbontás?:)
0
2007. december 10., hétfő 1:04
elmúlt éjfél, tehát még 1 nap és... :)
0