Keresés

Grindhouse - Terrorbolygó (limitált extra DIGIPACK változat) (2 DVD) (DVD)

2011. április 20., szerda 15:48
Nevetséges, hogy ennek is hogy lesüllyedt az ára egyes helyeken!
0
2008. november 16., vasárnap 18:50
Dragonslayer:

Ha esetleg még nem volt szerencséd hozzá, feltétlenül ajánlom az itt is kapható Grindhouse-könyvet! Abból áttételesen kiderül, miért komolytalan a film (géppuskaláb, satöbbi), és miért áll Rose McGowan a borítón fordítva "a filmbeli helyzetéhez képest" :)

Rengeteget megtudhatsz a ´60-as-´70-es években készített kisköltségvetésű B-kategóriás filmek forgatásának hátteréről, keletkezésük és kétes minőségük okairól. A Terrorbolygó ezen futószalagszerűen gyártott mozik előtti tisztelgés, és nagyon sokban javíthatja az élvezeti faktort, ha tisztában vagy vele, miért lett olyan, amilyen.

Mondom ezt azért is, mert mindkét Grindhouse-filmet a könyv elolvasása után láttam.
0
2008. június 15., vasárnap 2:25
Ráélveztek az Intercom csomagolói... ez van :)
0
2008. június 15., vasárnap 0:22
Sziasztok, senki sem találkozott még azzal a hibával, hogy az egyes lemez alján valamiféle fehér, ragasztószerű anyag van rátapadva, amit nem lehet sehogy sem leszedni?
Én visszaküldtem a dvd-t, de a csere lemez is ugyanolyan...
gratuálok a kiadónak!
Egy turkálós, 599ft-os dvd esetében még elnézném, na de egy 4000ft-os kiadványnál!
Nem csodálkozok rajta, ha az ilyen dolgok miatt a vásárlónak elmegy a kedve az eredeti lemezektől...
0
2008. április 17., csütörtök 18:05
Külföldön (azt hiszem Japánban) mégiscsak megjelent egyben a moziváltozat, kamu előzetesekkel együtt.
Egyszer hátha hazánkba is ellátogat egy ilyen kiadás.

Addig is itt a 4 előzetes, ezúttal jó minőségben

Machete


Werewolf Women of the S.S.


Don t


Thanksgiving
0
2008. március 14., péntek 11:59
És milyen igazad volt, nagyon tetszett! :)
0
2008. március 10., hétfő 10:44
Srácok, aki ért is hozzá!

Szerintetek okoz bármilyen gondot az extralemezen lévő, abszolút nem mély, vékony, de hosszú felületi karc egy Panasonic-lejátszónak?

(én nem vagyok annyira megijedve, hogy visszaküldjem, de ha valaki rámijeszt...:)
0
2008. február 28., csütörtök 14:02
Lassan már az is EU-szabvány lesz :D
0
2008. február 28., csütörtök 13:09
hirtelen azt hittem a "cikkcakkos karcolás"-ra írod h új eu szbavány :o))))
0
2008. február 28., csütörtök 12:51
EU-szabvány: ha bármi gondod van a megvásárolt termékkel és panasszal élsz, az eladó köteles cserélni. Biztos, hogy kicserélik neked.
0
2008. február 28., csütörtök 12:43
Sziasztok! Én ma kaptam meg a filmet, de sajnos a film lemezen van egy karcolás. Vagy, nem is karcolás inkább olyan mint ha egy repedés lenne, mert nem egyenes hanem cikk-cakkos, és a lemez belselyétől a széléig húzódik a lemezen. Szerintetek emiatt kicserélnék?
0
2008. február 20., szerda 18:19
igen, a könyv nagyon jól összeszedett, hasznos információkat tartalmaz! az xpress ajándéka volt, köszönet érte!
0
2008. február 18., hétfő 21:26
Köszi, akkor veszem.
0
2008. február 18., hétfő 21:04

Igen! Szerintem neked is bejönne a könyv.
0
2008. február 18., hétfő 20:53
Aki megvette az itt is kapható Grindhouse-könyvet:

Meg lehet tudni érdekes dolgokat az egykori ´80-as évekbeli grindhouse-horrorokról?
0
2008. február 12., kedd 17:45
lehet volt róla szó, mi is a Grindhouse: http://www.hazimoziklub.hu/hc_film.php?cikk_id=15
0
2008. február 10., vasárnap 16:02

Hali!
Letudtam a második Grindhose-t is :-) ! Véleményem, hogy Rodriguez mestermunkát végzett! Én elégedett vagyok maradéktalanul :-) ! A magyar dts nagyon jól szól! Mással még nem volt időm próbálkozni. Még annyit, hogy az első rész tipikus Tarantino mozi, a második meg hamisítatlan Rodriguez :-)))))))
0
2008. február 9., szombat 16:14
A film kib*tt jó! A kiadás nemkülönben. A szinkronhangokat is jól eltalálták kivételesen, a magyar dts szépen szól. Mi kell még? (mondjuk Kerekes József furcsán hangzik Tom Saviniként)


0
2008. február 7., csütörtök 15:51
Nem az elcsúszásra értettem, hogy véletlen, hanem az asszociációmra :)
Amúgy nekem is tetszik a design, igényes munka.
0
2008. február 7., csütörtök 15:50
Na direkt bekapcsoltam a TV-met, mert a monitoron ez full narancsnak tűnt... Egy pillanatra tényleg azt hittem, hogy színvak vagyok :DA TV-n viszont tisztán látszik, hogy rózsaszín... Ideje új monitor után néznem.
Tehát akkor helyesen: Agentorange :) Ez már mindenképp narancssárga :)
0
2008. február 7., csütörtök 14:39
Szerintem nem véletlen ez az elcsúszás, sőt, nekem nagyon tetszik.
0
2008. február 7., csütörtök 14:38
Hát nállam az én nevem narancssárgán jelenik meg, ahol meg te írtad ott olyan rózsaszín mint a Dawn plakátnak teteje. :) Vagy mint amilyen rózsaszín a párduc :)
0
2008. február 7., csütörtök 14:33
Nálam ez inkább narancssárga, bár az én szavam nem oszt, nem szoroz, mert színvak vagyok :)
0
2008. február 7., csütörtök 14:32
A nyúlásért nem haragszok, ne de hogy rózsaszínnel írtad a nevem! NA azért már igen :)
0
2008. február 7., csütörtök 12:47
A fekni hátulján, és a második lemezen megfigyelhető elcsúszásról nekem ez jutott eszembe :-)
Tutira véletlen, de szerintem azért elég vicces :D


Bocs Agentorange, hogy nyúltam a képed, csak nem volt kedvem mégegyet csinálni. Utólagos engedelmeddel...
0