Keresés

könyvajánló topik

2022. március 30., szerda 20:33
Érdekel valakit Vaják 1-8 PlayOn kiadás?
0
2017. november 18., szombat 18:40
Megjöttek az új alienek, plusz a Covenant.
0
2016. december 27., kedd 11:18
Gratulálok, le vagyok nyűgözve! Rengeteg olyan van közte, amit ugyebár én is elfogadnék. :) A Jedi növendék sorozat keménydió lesz, egyszerűen nem értem, hogy miért nem követtem annak idején figyelemmel a sorozatot, mert az első 2 kötet megvan, valahogy a többi kimaradt. Ez van. Azert ha látsz valahol a 3. kötettől, majd gondolj rám! :) Még egyszer gratulálok a gyűjteményedhez!
- Elnézést uram, meg tudná mondani hány óra?
- Már hogy ne tudnám megmondani dagikám?! Épp itt az ideje, hogy jól megcibáljam az orrodat és a fejedre húzzam az alsógatyádat.
0
2016. december 27., kedd 2:47
Abban voltak, de az utolsó adagot szerintem csak föltettem a többi közé. Aztán lehet, pont jó helyre...
0
2016. december 27., kedd 2:42
Ha jól látom, időrendben vannak.
0
2016. december 27., kedd 2:35
Nem egyszerű összeszedni őket, az biztos... nekem a Jedi növendékeket még anno TM intézte, hálás köszönet neki. :)


A többi meg... ez a kor egyetlen előnye, akkor hozájutottam a könyvekhez, mikor megjelentek.









0
2016. december 26., hétfő 23:12
Minél több idő eltelik, annál macerásabb hibátlan példányt találni - Vérvonalért például 5 boltot jártam be - szóval nekem jobb az előbb, mint az utóbb. :) Birodalmi kézikönyvért egyenesen a Kolibri Kiadóba mentem el, mivel sajna az az eddigi legkényesebb kiadvány, de meg volt beszélve, vártak. Épp év végi buli volt, így még jobban jött ki. :)
most posts by TM
0
2016. december 26., hétfő 21:40
Köszi TM, tudom, hogy megjelentek. Nekem majd február elején jönnek, mert megvárom, hogy megjelenjen a Katalizátor, így olcsóbb lesz majd a pakk, nekem meg ráér. De köszi!
- Elnézést uram, meg tudná mondani hány óra?
- Már hogy ne tudnám megmondani dagikám?! Épp itt az ideje, hogy jól megcibáljam az orrodat és a fejedre húzzam az alsógatyádat.
0
2016. december 26., hétfő 21:39
Köszönöm, bár tudom, hogy sok hiányosság van még, de így sok-sok év elteltével nem egyszerű beszerezni a régi regényeket, pláne azokat, amik nagyon ritkák. Gondolok a Jedi növendék sorozatra, abból is az 5. részre, a Holtak védelmezőire (30.000,- Ft-ért vesztegetik néha) vagy a Birodalom árnyai regényre vagy a Darth Maul: Vadászó árnyékra. Tudom, ezek nektek mind megvan, én még vadászom őket. Szóval egyelőre ennyi a kollekció, remélhetőleg lesz nagyobb is. De köszi. :-) Várjuk a Te képeidet is!
- Elnézést uram, meg tudná mondani hány óra?
- Már hogy ne tudnám megmondani dagikám?! Épp itt az ideje, hogy jól megcibáljam az orrodat és a fejedre húzzam az alsógatyádat.
0
2016. december 26., hétfő 18:05
Nem rossz, ifjú padawan. :)

Majd csinálok én is egy új képest - igaz, nekem csak regények vannak.
0
2016. december 26., hétfő 17:55
Megjelent az Utóhatás-trilógia második része, meg a Vérvonal és az Ashoka is. Ezt a hármat múlt héten vettem meg.
most posts by TM
0
2016. december 26., hétfő 17:28
Egy kisebb átrendezés után, jelenleg így néz ki a Star Wars könyves kollekcióm. A könyvek a starwarsmedia oldal szerint vannak rendezve, kis cetlikkel jelöltem, hogy melyik könyv, melyik "korhoz" kötődik.









- Elnézést uram, meg tudná mondani hány óra?
- Már hogy ne tudnám megmondani dagikám?! Épp itt az ideje, hogy jól megcibáljam az orrodat és a fejedre húzzam az alsógatyádat.
0
2016. december 26., hétfő 15:24
Igazán szép kollekció!
most posts by TM
0
2016. december 11., vasárnap 19:13
Na ugy tunik jobb lesz ez :)
Elnezest a korabbi benazasert!











0
2016. december 11., vasárnap 19:10
Na hatha ez jobb:

0
2016. december 11., vasárnap 18:16
Jó lesz ez csak a feltöltés előtt egységesen méretezd át 800asra a max szélességet.
0
2016. december 11., vasárnap 17:28
Elnezest, de egyelore nem megy jobban :(



0
2016. december 11., vasárnap 16:51
Sziasztok,

Nekem ez erkezett nem regen (Nem tudom volt-e itt mar ez a kiadas), lesz mit olvasni a karacsonyi szunetben is :)


[url][/url]
" target="XPKULSO">KÜLSŐ LINK
" target="XPKULSO">KÜLSŐ LINK
" target="XPKULSO">KÜLSŐ LINK
" target="XPKULSO">KÜLSŐ LINK
0
2016. december 7., szerda 10:21
Ha a sok tízezres makettek, miniatűrök számára nem derogál a számukra nyitott "porfogó" elnevezésű topik, akkor talán az a néhány, főleg másodkézbeli, használt regény is kibírja ugyanezt.
Yakuza biztos nem sértődik meg.
most posts by TM
0
2016. december 7., szerda 10:14
Nem, ahhoz ennél több erő kell.
most posts by TM
0
2016. december 7., szerda 4:37
Ennyi erővel akkor a dvd-k és a bd-k is mehetnek a porfogós fórumba.
0
2016. december 7., szerda 1:49
Ha ez a szempont, akkor bárhová teheti ezen a fórumon belül.
Sőt, akár az egész fórumot is belerakhatnánk önmagába... bár ez felvet némi tér-idő paradoxont.
0
2016. december 7., szerda 0:09
Ott van a porfogós topik, az megfelel erre a célra.
most posts by TM
0
2016. december 6., kedd 21:59
Ha szépen kéred, Xpress majd nyit egyet. Más már nem tud...
0
2016. december 6., kedd 20:27
Ez egy jó ötlet, én is inkább oda tettem volna fel a képeket.
- Elnézést uram, meg tudná mondani hány óra?
- Már hogy ne tudnám megmondani dagikám?! Épp itt az ideje, hogy jól megcibáljam az orrodat és a fejedre húzzam az alsógatyádat.
0