Sziasztok!
Van egy Hatodik érzék DVDm eladó. A lemez enyhén karcos, én is így vettem, a tokja pedig tudjátok, olyan homályos. A film lejátszható, az apró karcok nem befolyásolják, a papír teljesen jó állapotú. Nem tudom mennyit érhet, mert ahogy elnézem már sehol nem lehet kapni. Nem akarok aukciózni, csak megkérdezném h szerintetek mennyiért tegyem fel, mennyiért vinnék el? Köszönöm. Niki
Van egy Hatodik érzék DVDm eladó. A lemez enyhén karcos, én is így vettem, a tokja pedig tudjátok, olyan homályos. A film lejátszható, az apró karcok nem befolyásolják, a papír teljesen jó állapotú. Nem tudom mennyit érhet, mert ahogy elnézem már sehol nem lehet kapni. Nem akarok aukciózni, csak megkérdezném h szerintetek mennyiért tegyem fel, mennyiért vinnék el? Köszönöm. Niki
0
