No, egyben minden:
Azonosság 3000 forint
Titkos ablak 3000 forint
Egyenesen át 5000 forint
Riddick - A sötétség krónikája 1000 forint
Pihenő a pokolban (bontatlan) 1500 forint
Visszatérés a Kísértet-hegyre (bontatlan) 2000 forint
Vagy cserélhetők (egyeztetéssel) ezekre: Versus fémdoboz, A remény rabjai digi, Robotzsaru (új, 2 dvd), Halálos hallgatás, Hatodik érzék, Végső állomás, Star Wars Ep. 1-2.
Illetve van egy szép, papírtokos AvP, de ez csak cserére érdekel a következők közül (de ha kapok egy jó árajánlatot, azon elgondolkodom): Hatodik érzék, Végső állomás, Star Wars Ep. 1-2.bojtosgabor@gmail.com
Amúgy pedig a f*sz kivan, már elnézést! Miért kell egy héten többször újrakezdeni ezt a sz*rakodást???
Pont TI, akik folyamatosan sírtok, TI teszitek tönkre a topikot, ugyanis pont nem az eladó dvd-k a téma, hanem az állandó acsarkodásotok. Értsétek már meg, hogy az általatok annyira védett bolt felügyelete (!!!) alatt van a fórum. Ha nekik nagyon nem fog tetszeni valami, akkor szólni fognak. De annak semmi értelme, hogy folyton itt verjétek magatokat, miközben öt-tíz oldalakat kell visszalapozni, hogy hirdetéseket lásson az ember. Kicsit gondolkozzatok már el.