Keresés

Eladó DVD / BD

2007. november 27., kedd 15:46
választ lásd a dühi topikban.
0
2007. november 27., kedd 15:42
De most komolyan emiatt vannak álmatlan éjszakáitok, hogy ki és mit ad el ebben a topikban? Ne már.
Tényleg szeretném megérteni, hogy miért piszkál ez titeket ennyire és milyen hátrányt szenvedtek ti ettől? Szerintem igazából semmilyet.
De akkor miért??? Egyszerűen nem értem.
0
2007. november 27., kedd 15:40
Ne offolj, nem látom a hirdetéseket! ;-)
most posts by TM
0
2007. november 27., kedd 15:38
Javaslat. Ha valakinek problémája van valakivel, vagy valaki üzletpolitikájával, akkor személyesen, vagy privátban mondja  a véleményét, és szálljon rá. Szerintem ugyanis tényleg nincs szükség arra, hogy szinte naponta oldalak legyenek teleszemetelve egymás anyázásával, aminek egyébként semmi értelme, mert utána ugyanúgy megjelennek a kifogásolt hirdetések. Szóval plíz: legyen ez az eladó dvd-k topikja, és ne a "megmondom a frankót"-topik.
0
2007. november 27., kedd 15:31
Hallottam, de nem xy számú polgár kárára.
0
2007. november 27., kedd 15:31
Amúgy Rainbow ma írt először arról, hogy zavarja.
most posts by TM
0
2007. november 27., kedd 15:29
Ne légy ennyire optimista, nem mindenki grafomán.
most posts by TM
0
2007. november 27., kedd 15:28
Oké, legyen, akkor én is szarok rá. Ha meglátok valahol egy filmet rém olcsón, amiről tudom, hogy drágáért jól el lehet sózni valakinek, akkor nem habozok idepofátlankodni, és itt eladni. Igazatok van, még jutalékot sem kell fizetni utána. Ha lehet, hát lehet, akkor nem leszek olyan tulok, hogy ne éljek vele.
De a két "társam"at leszámítva nem nagyon akarnék elmarasztaló véleményt olvasni senkitől, amikor teszem.
0
2007. november 27., kedd 15:27
VZS!

Írtam a Predator-ral kapcsolatban!

Üdv
0
2007. november 27., kedd 15:26
HALÁLSORON (FLAMEX) 10.000,-
0
2007. november 27., kedd 15:19
OFF

Az utolsó mondatodhoz még azt hozzátenném, hogy általában 3 embert zavar ez a dolog állandó jelleggel. TM, Rainbow, Creeper.
Talán 3 ember kedvéért mégsem kéne felforgatni a fórumot. Ha ez egy közösség, akkor a többség véleménye talán jobban számít.
Ettől eltekintve az említettekkel nincs bajom, de én is mindenképpen a Te véleményedet osztom.
0
2007. november 27., kedd 15:17
Hallottál már olyanról, hogy polgári védelem? :-)
most posts by TM
0
2007. november 27., kedd 15:12
No, egyben minden:
Azonosság 3000 forint
Titkos ablak 3000 forint
Egyenesen át 5000 forint
Riddick - A sötétség krónikája 1000 forint
Pihenő a pokolban (bontatlan) 1500 forint
Visszatérés a Kísértet-hegyre (bontatlan) 2000 forint
Vagy cserélhetők (egyeztetéssel) ezekre: Versus fémdoboz, A remény rabjai digi, Robotzsaru (új, 2 dvd), Halálos hallgatás, Hatodik érzék, Végső állomás, Star Wars Ep. 1-2.
Illetve van egy szép, papírtokos AvP, de ez csak cserére érdekel a következők közül (de ha kapok egy jó árajánlatot, azon elgondolkodom): Hatodik érzék, Végső állomás, Star Wars Ep. 1-2.bojtosgabor@gmail.com
Amúgy pedig a f*sz kivan, már elnézést! Miért kell egy héten többször újrakezdeni ezt a sz*rakodást???
Pont TI, akik folyamatosan sírtok, TI teszitek tönkre a topikot, ugyanis pont nem az eladó dvd-k a téma, hanem az állandó acsarkodásotok. Értsétek már meg, hogy az általatok annyira védett bolt felügyelete (!!!) alatt van a fórum. Ha nekik nagyon nem fog tetszeni valami, akkor szólni fognak. De annak semmi értelme, hogy folyton itt verjétek magatokat, miközben öt-tíz oldalakat kell visszalapozni, hogy hirdetéseket lásson az ember. Kicsit gondolkozzatok már el.
0
2007. november 27., kedd 15:11
melyik része kell? :))
0
2007. november 27., kedd 15:10
Vinném a Ford Fairlane-t! :-)))
most posts by TM
0
2007. november 27., kedd 15:09
Eladó:

A Gyűrűk Ura - A gyűrű szövetsége (2 DVD - jelenetválasztó füzivel) - 2 000 Ft
A Gyűrűk Ura - A két torony (2 DVD - jelenetválasztó füzivel) - 2 000 Ft
A Gyűrűk Ura - A király visszatér (2 DVD - jelenetválasztó füzivel) - 2 000 Ft

Egybe 5 000 Ft

A hazafi - slim tokos - 2 000 Ft
A rettenthetetlen (2 DVD) - 2 500 Ft
Az utolsó szamuráj (2 DVD - extra lemez karcos) - 2 000 Ft
300 (2 DVD - extra lemez enyhén karcos) - 1 800 Ft
Kiképzés - 1 000 Ft
Trója - 1 800 Ft

Best DVD-s Louis de Funes sorozat egyben 3 500 Ft
  - Oscar
  - Itt a gyémánt, hol a gyémánt?
  - Lányok pórázon
  - Felszarvazták őfelségét
  - Hogyan lettem vezérigazgató?

Passio + Taxisofőr 1 800 Ft
0
2007. november 27., kedd 15:07
Ha lementetted a listámat és beleírtad akkor biztos benne van, valójában mint azt írtam e-mailben is nincs már meg a doboz! Egy hét alatt elvitték mikor meghirdettem, még valamikor nyáron és azóta nem is szerepel a listámon!Eszem-faszom megáll!
0
2007. november 27., kedd 14:49
75 db dvd eladó egyben ( gyűjtemény része volt ) . ár 30 ezer ft . nincs alku , nincs csere , csak kp. Átvenni a Déli pu környékén lehet a Városmajor utcánál .
06 70 231 8847 ( számkiírással )

666 a gyermek
A bosszú völgye
A bunker
A kullancs
A mecénás szeretője
A Nílus gyöngye
A rózsaszín párduc ( 1963)
A smaragd románca
A svindlerek királya
A texasi láncfűrészes
American dreamz
Amerika kedvencei
Amerikai pszichó
Árnyéktánc
Az autóversenyző
Az éjszaka és a város
Az élőhalottak éjszakája
Bérgyilkos a szomszédom
Bolond Pierott
Bőrpofa  ( bontatlan)
Cannibal Holocaust 2 dvd
Collateral : A halál záloga 2 lemezes
Commandante
Cukorfalat
Démonok 1
Démonok 2
Die hard 1
Die hard 2
Elemi ösztön 2.
Fegyvernepper
Fej vagy írás?
Fekete víz ( bontatlan)
Huligánok
Jákob Rabbi kalandjai
Johnny English
Jóravaló feleség
Káosz
Kótyagos szerelem 2 dvd
Lélekszám 436
Marple 1 évad 4 dvd
Match point
Még egy kis pánik
Megúszni egy gyilkosságot
Mobil
Motel 2
Moulin Rouge
Nacho libre
Napsütötte toszkána
Oceans Eleven - Tripla vagy semmi
Oceans Twelve - Eggyel nő a tét
Pirosszka
Rabold a Nőt
Rémségek völgye
Sírhely kilátással
Sziklák szeme 2.
Születés
Taxisofőr
Texasi láncfűrészes mészárlás : A kezdet
Torrente 1.
Torrente 2.
Torrente 3.
Űrbázis végveszélyben
Valami amerika
Véres Gyémánt 2 dvd
Vörös sivatag
Wicker park
Woyzeck
Zsaroló zsaruk
Zsaroló zsaruk 2 .
0
2007. november 27., kedd 14:21
Eladó:-Triangle a bermuda....(doboz) 3000ft,-Gengszterek klubja (slipcase) 2500ft,-Szellemlovas (2 dvd) 2000ft,-A halál 1000 arca 1500ft,-Éjszakai őrség, 1000ft-Motel, 1000ft,-A Leselkedő (joglejárt),2000ft-Csontemer (felirat),1000ft,-Nincs alku (felirat),1000ftBármelyik a dvd vásárlása esetén ajándék Alkonyattól pírkadatig dvd (ha van rá igény, csak a dvd,a tok NEM!!!)Az ár NEM alku tárgya, ha postán szeretnéd azt TE ÁLLOD!!!csanapeti@gmail.com
0
2007. november 27., kedd 14:18
Azt mondtad hogy nincs már Halálos fegyver díszdobozod,a listádon mégis szerepel?!
0
2007. november 27., kedd 14:11
Biztosan így van.
0
2007. november 27., kedd 14:02
Értelek, és jogosnak is tartom, csak az dühít, amikor topicbezáratást hoztok szóba.AAzért kicsit visszafogottabban is lehet közelíteni egymáshoz a véleményeket, és picit gondoljon mindenki a többiekre is. És szerintem Robi gondol magára is, ha kell, ne aggódjunk.
0
2007. november 27., kedd 14:00
Főleg, ha valaki megkap egy DVD-t ajándékba, amikor már megvan neki. Mint én múlt héten a Végtelen szerelmesei sorozatot ismerősömtől. Persze, hogy eladtam a másodpéldányt bontatlanul, mert úgy többet ér. A saját, innen vásárolt darabom meg a gyűjteményemben marad. :)))
0
2007. november 27., kedd 13:59
CD:Celine Dion - 1 file & 4 type 1500ftMarie Serneholt - Enjoy the ride 2000ftCher - Believe 1000ftJennifer Lopez - Como Ama Una Mujer 2000ftJennifer Lopez - This is me then 1500ftDVD:Harmadik műszak - 1. Évad 4500ftTexasi láncfűrészes: A Kezdet 2000ftKísérleti gyilkosság 1500ft (bontatlan)Viasztestek 1500ftBambanő 1500ftKéjutazás - szinkronizált változat 2000ftLOST - 1. Évad (5DVD) 4000ftHarry Potter és a titkok kamrája - digipack (2DVD) 2000ftHalloween - szinkronizált változat (2DVD) 2000ftPéntek 13 - szinkronizált változat 1000ftFantasztikus négyes (2DVD) 1500ftFéktelenül 2 - szinkronizált változat 1500ftRonin (2DVD) (nem digipack) 1500ftPokolba a szerelemmel 1500ftA bűn színe 1500ftA visszatérés (2DVD) 2000ftSzívem csücskei 1500ftKelekótya karácsony 1500ftRENT - A bohém élet (2DVD) 2000ftAnasztázia - szinkronizált változat 1500ft101 kiskutya (film) 1500ftKicsi kocsi - tele a tank 1500ftFöldre szállt boszorkány 1500ftAz élet nélkülem 1000ftCharlie angyalai 1500ftÖrök lányok/Örökkön örökké - Twinpack (2DVD) 1500ftFélévente randevú 1500ftHideg csontok 500ftEredendő bűn 500ft El Charro átka 500ftAzok a csodáltos Baker fiúk 500ftBoogeyman 500ftMeztelen mennyország 500ftKényszerszünet 500ftJóbarátok - 8. Évad 4000ftDido - Live from Brixton (DVD+CD) 3000ftGreen Day - American Idiot (CD+DVD) 2000ftCeline Dion - A New Day Has Come (CD+DVD 1-es régiókód) 2200ftCeline Dion - All the Way 3000ftGwen Stefani - Harajuku Lovers Live 3500ftnemeth.jani02@citromail.hu
0
2007. november 27., kedd 13:58
Eladó/elcserélendő:Predátor (2 DVD) papírtokos - angol DTS + magyar felirat, bontatlan angol kiadás: 3.500.- FtA fehér keret nincs, ilyen képet találtam.
0