Keresés

Fűrész VI. (DVD)

2010. augusztus 3., kedd 13:29
köszi urak. :)
0
2010. augusztus 3., kedd 13:12
A szinkronban "soha ne bízz abban, aki megment" szerepel, 1:27:09 és 1:27:51 között található a jelenet.
most posts by TM
0
2010. augusztus 3., kedd 13:05
Én még a megjelenéskor néztem meg a DVD-t, de emlékszem erre a jelenetre belőle. Biztosan benne van a filmben.
0
2010. augusztus 3., kedd 12:59
köszi szépen.
0
2010. augusztus 3., kedd 12:58
Megnézem este.
0
2010. augusztus 3., kedd 12:51
kérdésem lenne a kiadvánnyal kapcsolatban.

ez egyben tisztázza végre azt is ,hogy vágatlan-e vagy nem,mert látom sokan komoly dilemmában vannak,én ezért sem vettem meg eddig.

SPOILER !!!

a stáblista vége után ennek tartalmaznia kéne egy jelenetet,amiben Amanda odasétál Jeff lányának cellájához és azt mondja neki,hogy ne bízzon meg abban az emberben aki majd megmenti őt.

SPOILER vége

Nos a kérdésem,hogy tartalmazza a mi DVD változatunk ezt az ominózus bónusz befejezést ? Mert csak ez esetben kaptuk meg az Unrated változatot.

Köszi a választ.
0
2010. március 12., péntek 21:35
nem valószinű!
0
2010. március 12., péntek 16:33
Hát ez nem olyan biztos.Nálunk csak a 3. és az 5. jelent meg BD-n nem?
0
2010. március 12., péntek 16:20
Gyikos robot!!!!!!!!!!!!!!!

Az USA-ban már megjent BD-n, akkor tuti h nálunk is. Csak várd ki!:)
0
2010. március 12., péntek 16:17
Üdv mindenkinek!
Na most rendesen megkeveredtem, nem igazán egyértelmű számomra h ez melyik változat.
Írta valaki itt előttem h a fapadoson nincsenek ezek az extrák, tehát akkor elvileg ez a vágatlan rendezői változat. DE: akkor  92 percesnek kellene lennie és gondolom magyar DTS-t is tartalmazna.

Valaki?
0
2010. március 12., péntek 14:13
Lesz belölle BD?
0
2010. március 10., szerda 17:11
lESZ BELÖLE bd?
0
2010. március 10., szerda 16:40
Akkor nyugi van a lelkemben!
0
2010. március 10., szerda 16:28
Nekem nagyon úgy rémlik, hogy ez az unrated, de nem vagyok benne teljesen biztos.

A film mindkét verzión ugyanaz.

Szerintem itt az Xpress-en az extrás verziót árulják, mert az interjúk csak ezen vannak fent.
0
2010. március 10., szerda 16:22
Én nem értem!itt az xpressen egy fajta van!akkor ez melyik?
0
2010. március 10., szerda 16:16
És csak az extrák szempontjából van különbség a két kiadás közt, vagy hasonlóan a 4. részhez mozi-változat/vágatlan változat?
0
2010. március 10., szerda 15:26
Sziasztok!

2 féle kiadás készült, egy extrás és egy fapados. Mindkettőn van 754-es angol DTS.

Az extrásra az alábbi anyagok kerültek fel:

Előzetes 1
Előzetes 2
Tv-szpot
Forgatási képsorok
Nővérkés promo
Videoklipek:
     Hate Breed: In ashes they shall reap
     Suicide Silence: Genocide
     Mushroomhead: Your soul is mine
     Memphis may fire: Ghost in the mirror
Kisfilmek:
     Torin Bell kisfilm
     Felfedve
     A fűrész 6 csapdái
     Gyilkos labirintus
Interjúk:
     Besty Russel (Jill)
     Costas Mandylor (Hoffman)
     Kevin Greutert (Rendező)
     Mark Burg (Producer)
     Mark Rolston (Erickson)
     Oren Koules (Producer)
     Peter Outerbdge (William)
     Shawnee Smith (Amanda)
     Tanedra Howard (Simone)
     Tobin Bell (Jigsaw John)

A menüje itt megnézhető, még kicsit más tartalommal:
http://cutpro.hu

Üdv,
Attila
0
2010. március 10., szerda 15:16
Lesz belölle BD?
0
2010. március 10., szerda 14:33
a borító ismét kétoldalas, kifordítható. csak a tok fekete.
0
2010. február 4., csütörtök 12:19
Honnan az információ?
0
2010. február 4., csütörtök 12:16
nem
0
2010. február 3., szerda 19:31
Extrák nem lesznek?
0