A szinkronban "soha ne bízz abban, aki megment" szerepel, 1:27:09 és 1:27:51 között található a jelenet.
most posts by TM
0
2010. augusztus 3., kedd 13:05
1154
Én még a megjelenéskor néztem meg a DVD-t, de emlékszem erre a jelenetre belőle. Biztosan benne van a filmben.
0
2010. augusztus 3., kedd 12:59
6264
köszi szépen.
0
2010. augusztus 3., kedd 12:58
13392
Megnézem este.
0
2010. augusztus 3., kedd 12:51
6264
kérdésem lenne a kiadvánnyal kapcsolatban.
ez egyben tisztázza végre azt is ,hogy vágatlan-e vagy nem,mert látom sokan komoly dilemmában vannak,én ezért sem vettem meg eddig.
SPOILER !!!
a stáblista vége után ennek tartalmaznia kéne egy jelenetet,amiben Amanda odasétál Jeff lányának cellájához és azt mondja neki,hogy ne bízzon meg abban az emberben aki majd megmenti őt.
SPOILER vége
Nos a kérdésem,hogy tartalmazza a mi DVD változatunk ezt az ominózus bónusz befejezést ? Mert csak ez esetben kaptuk meg az Unrated változatot.
Köszi a választ.
0
2010. március 12., péntek 21:35
19957
nem valószinű!
0
2010. március 12., péntek 16:33
7926
Hát ez nem olyan biztos.Nálunk csak a 3. és az 5. jelent meg BD-n nem?
0
2010. március 12., péntek 16:20
32
Gyikos robot!!!!!!!!!!!!!!!
Az USA-ban már megjent BD-n, akkor tuti h nálunk is. Csak várd ki!:)
0
2010. március 12., péntek 16:17
32
Üdv mindenkinek! Na most rendesen megkeveredtem, nem igazán egyértelmű számomra h ez melyik változat. Írta valaki itt előttem h a fapadoson nincsenek ezek az extrák, tehát akkor elvileg ez a vágatlan rendezői változat. DE: akkor 92 percesnek kellene lennie és gondolom magyar DTS-t is tartalmazna.
Valaki?
0
2010. március 12., péntek 14:13
134
Lesz belölle BD?
0
2010. március 10., szerda 17:11
134
lESZ BELÖLE bd?
0
2010. március 10., szerda 16:40
2546
Akkor nyugi van a lelkemben!
0
2010. március 10., szerda 16:28
23
Nekem nagyon úgy rémlik, hogy ez az unrated, de nem vagyok benne teljesen biztos.
A film mindkét verzión ugyanaz.
Szerintem itt az Xpress-en az extrás verziót árulják, mert az interjúk csak ezen vannak fent.
0
2010. március 10., szerda 16:22
2546
Én nem értem!itt az xpressen egy fajta van!akkor ez melyik?
0
2010. március 10., szerda 16:16
332
És csak az extrák szempontjából van különbség a két kiadás közt, vagy hasonlóan a 4. részhez mozi-változat/vágatlan változat?
0
2010. március 10., szerda 15:26
23
Sziasztok!
2 féle kiadás készült, egy extrás és egy fapados. Mindkettőn van 754-es angol DTS.
Az extrásra az alábbi anyagok kerültek fel:
Előzetes 1 Előzetes 2 Tv-szpot Forgatási képsorok Nővérkés promo Videoklipek: Hate Breed: In ashes they shall reap Suicide Silence: Genocide Mushroomhead: Your soul is mine Memphis may fire: Ghost in the mirror Kisfilmek: Torin Bell kisfilm Felfedve A fűrész 6 csapdái Gyilkos labirintus Interjúk: Besty Russel (Jill) Costas Mandylor (Hoffman) Kevin Greutert (Rendező) Mark Burg (Producer) Mark Rolston (Erickson) Oren Koules (Producer) Peter Outerbdge (William) Shawnee Smith (Amanda) Tanedra Howard (Simone) Tobin Bell (Jigsaw John)
A menüje itt megnézhető, még kicsit más tartalommal: http://cutpro.hu
Üdv, Attila
0
2010. március 10., szerda 15:16
134
Lesz belölle BD?
0
2010. március 10., szerda 14:33
893
a borító ismét kétoldalas, kifordítható. csak a tok fekete.