Köszi a tippet, akkor a Panasonic DVD-S75-öst fogom megvenni, mivel igen baráti dolgokat tud (többek között van beépített Dolby Digital / DTS dekóder :)))).
39.990.-ért van most a Corában december 24-ig. Remélem nem maradok le róla (ha igen, akkor meg marad az RV62 ugyanannyiért, vagy az S75-ös 49.990.-ért).
Egy kérdés: az S75-ös lejátszik minden fajta írott DVD-t (DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW)?
Mikey-Soft
0
2003. november 22., szombat 21:35
14599
derceto:
Köszi a tippet, akkor a Panasonic DVD-S75-öst fogom megvenni, mivel igen baráti dolgokat tud (többek között van beépített Dolby Digital / DTS dekóder :)))).
39.990.-ért van most a Corában december 24-ig. Remélem nem maradok le róla (ha igen, akkor meg marad az RV62 ugyanannyiért, vagy az S75-ös 49.990.-ért).
Egy kérdés: az S75-ös lejátszik minden fajta írott DVD-t (DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW)?
Mikey-Soft
0
2003. november 20., csütörtök 23:12
14599
derceto:
A Panasonic DVD-RV62-t 39.190.-ért néztem ki a Media Markt-ban. Ennyiért megéri?
Mikey-Soft
0
2003. november 20., csütörtök 18:52
4201
Akkor már miért nem inkább S75? Az újabb és tud DVD-Audio-t is. Mondjuk nem tudom hogy mennyiért van most RV62, a legtöbb helyen már nem is árulják.
0
2003. november 20., csütörtök 17:41
14599
Hali!
Egy kérdés: most akarok DVD-lejátszót venni magamnak, már meg is van a kinézett szerkezet.
Egy Panasonic DVD-RV62-t akarok beújítani.
Mi a véleményetek róla? Megéri megvenni?
Mikey-Soft
0
2003. november 13., csütörtök 19:53
590
Köszi,de már megvettem a Wharfedale Valdus 500-ast kettőt előre,egy közepet és két 100-ast hátulra! Csak az a baj,hogy a két hátsót még nem tudom használni,mert nincs mire rakni,majd hétvégén csinálunk álványt hozzá!
0
2003. november 12., szerda 22:36
2774
Wharfedale Pacific <-- istenkirály!! nekem is az van :))
0
2003. november 12., szerda 17:30
4201
Magyar DVD FAQ: [3.8] Mi a különbség a váltottsoros (interlaced) és a progresszív kép között?
0
2003. november 12., szerda 16:24
11
Sziasztok!
Megtudjátok mondani mi az a progresszív pásztázás? Egyébként valóban minden lemeztípust lejátszik!
0
2003. november 12., szerda 11:29
115
Calogero!
A Panasonic S-75 lejátsza az írott lemezeket. DVD, DVD-R,DVD-RW, DVD+R,CD-R,CD-RW,DVD-RAM,MP3,WMA,JPEG.vcd,svcd Ezeket próbáltam is és mind lejátszotta. Az írás minősége persze számít.
0
2003. november 12., szerda 11:17
115
Calogero!
A Panasonic S-75 lejátsza az írott lemezeket. DVD, DVD-R,DVD-RW, DVD+R,CD-R,CD-RW,DVD-RAM,MP3,WMA,JPEG.vcd,svcd Ezeket próbáltam is és mind lejátszotta. Az írás minősége persze számít.
0
2003. november 12., szerda 11:08
115
Kedves Laura!
Nekem is S-75-ösöm van. Két dolog lehet a DVD-vel. Vagy az írás minősége nem megfelelő, vagy hibás a dvd. Próbáld ki max. 4-szeresen írott nem Philips lemezzel. Nekem egyébként bevált a cucc. Ez már a hatodik DVD-m, de most érzem úgy, hogy nem akarom lecserélni.
A Wharfedale Valdus vásárlónak üzenném, hogy csak akkor vegye meg, ha kizárólag hupogós zenét halgat. Magam részéről a Wharfedale Pacific sorozatát ajánlanám. BYE
0
2003. november 12., szerda 10:43
3495
ohh nem műxik akkor kövess: www.netdepo.hu - belépés - balmenüben katt a denonra - katt a dvdlejátszókra - a második készülék a listában
0
2003. november 12., szerda 10:35
3495
kihagytam a VideoCD/SuperVideoCD-t a felsorolásból!
0
2003. november 12., szerda 10:35
3495
Laura!
Ismerem azt a típust. Én is olyat akartam venni. De aztán lebeszéltem magamat róla mert az írott lemezekből csak a DVD-R-et és a RAM-ot játsza!
jelenleg a legtutibb készülék a piacon szerintem ez: Denon DVD-1400 http://www.webaruhaz.hu/main.php?moreinfo=1936
ezeket tudja: DVDvideo/DVDaudio; SuperAudioCD/AudioCD; CD-R/-RW; DVD-R/-RW; DVD+R/DVD+RW; mp3/wma; JPG/KodakPhotoCD
tehát a jelenleg legelterjedtebb formátumokat egytől egyig ismeri! Mindenféle audio és video aljzat is van rajta, 54-es videoDAC 192-es audioDAC.
Az árát szerintem nagyon megéri!
0
2003. november 12., szerda 10:27
11
Szia Laura! Nem tudom mi lehet a gond. Nem lehet hogy esetleg a lemez sérült? Próbálj ki több írott lemezt és ha egyiket sem játsza le akkor nem jó a lejátszó. Nekem is ez a lejátszóm van és az írottat, újraírottat gond nélkül lejátszotta. Félő hogy kicsusztál már a 3 napból, de ha nem rég vetted azért próbáld meg kicseréltetni, mert van rá esély.
Üdv. Atti
0
2003. november 12., szerda 10:21
45
Kedves Laura!
Nem mindegy, milyen formátumu az írott dvd-d. Az én JVC-m sem játszotta le mind, ezért be kellett szereznem egy másik készüléket, ami minden megeszik.Az ilyet onnan ismered meg, hogy a dobozán szerepel: DVD, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW
Üdv.
0
2003. november 12., szerda 9:32
2
Helló Atti! És megtudod nekem mondani mi lehet a probléma. Azt írja ki, hogy NO PLAY! Lehet, hogy szoftveres a gond. Teljesen új a lejátszó!
Köszi
0
2003. november 10., hétfő 17:45
11
Nem játsza le az írott lemezeket??? Az ki van zárva, akkor valami más gond lehet, mert könnyedén játsza őket. Azt megtudjátok mondani hogy az S75-ös mivel tud többet az S35-ösnél? Meg hogy mit jelent az a progresszív pásztázás?
Köszi!
0
2003. november 10., hétfő 13:30
4201
"ott azt írták Regions: 1-6 és Region Select: Auto"
Persze, hogy azt írják, mert ők maguk rakják bele a chipet amitől régiófüggetlen lesz. Alapból sehogy nem lehet rávenni a lejátszót a régiófüggetlenségre. Egyébként én tőlük rendeltem a lejátszómat, és máig remekül működik.
0
2003. november 10., hétfő 12:45
2
Nekem is Panasonic S75-öm van. A problémám, hogy az írott lemezeket nem játssza le. Van valami javaslata valainek?
0
2003. október 31., péntek 15:43
590
Szeretnék vásárolni Wharfdale Valdus hangfalakat,tudnátok segíteni,hogy jól választottam-e??????????
0
2003. október 31., péntek 10:59
399
Sziasztok!
Csak azt szeretném megkérdezni, hogy van-e valakinke Panasonic PTAE200-as projectora, és ha van, hogy van vele megelégedve. Vagy tudtok e róla valamit. THX
0
2003. október 27., hétfő 15:14
83
John Williams: Te hol vetted és mennyiért?
0
2003. október 27., hétfő 15:12
83
Én is kacérkodok ezzel a típussal (S75), nagyon jókat olvastam eddig róla és az ára is több, mint barátságos. A www.techtronics.com oldalain szép részletes technikai speckót is találtam, ott azt írták Regions: 1-6 és Region Select: Auto