Keresés

Sony, JVC, Onkyo, Panasonic????

2003. november 22., szombat 21:43
derceto:

Köszi a tippet, akkor a Panasonic DVD-S75-öst fogom megvenni, mivel igen baráti dolgokat tud (többek között van beépített Dolby Digital / DTS dekóder :)))).

39.990.-ért van most a Corában december 24-ig. Remélem nem maradok le róla (ha igen, akkor meg marad az RV62 ugyanannyiért, vagy az S75-ös 49.990.-ért).

Egy kérdés: az S75-ös lejátszik minden fajta írott DVD-t (DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW)?

Mikey-Soft
0
2003. november 22., szombat 21:35
derceto:

Köszi a tippet, akkor a Panasonic DVD-S75-öst fogom megvenni, mivel igen baráti dolgokat tud (többek között van beépített Dolby Digital / DTS dekóder :)))).

39.990.-ért van most a Corában december 24-ig. Remélem nem maradok le róla (ha igen, akkor meg marad az RV62 ugyanannyiért, vagy az S75-ös 49.990.-ért).

Egy kérdés: az S75-ös lejátszik minden fajta írott DVD-t (DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW)?

Mikey-Soft
0
2003. november 20., csütörtök 23:12
derceto:

A Panasonic DVD-RV62-t 39.190.-ért néztem ki a Media Markt-ban. Ennyiért megéri?

Mikey-Soft
0
2003. november 20., csütörtök 18:52
Akkor már miért nem inkább S75? Az újabb és tud DVD-Audio-t is. Mondjuk nem tudom hogy mennyiért van most RV62, a legtöbb helyen már nem is árulják.
0
2003. november 20., csütörtök 17:41
Hali!

Egy kérdés: most akarok DVD-lejátszót venni magamnak, már meg is van a kinézett szerkezet.

Egy Panasonic DVD-RV62-t akarok beújítani.

Mi a véleményetek róla? Megéri megvenni?

Mikey-Soft
0
2003. november 13., csütörtök 19:53
Köszi,de már megvettem a Wharfedale Valdus 500-ast kettőt előre,egy közepet és két 100-ast hátulra! Csak az a baj,hogy a két hátsót még nem tudom használni,mert nincs mire rakni,majd hétvégén csinálunk álványt hozzá!
0
2003. november 12., szerda 22:36
Wharfedale Pacific <-- istenkirály!! nekem is az van :))
0
2003. november 12., szerda 17:30
Magyar DVD FAQ: [3.8] Mi a különbség a váltottsoros (interlaced) és a progresszív kép között?
0
2003. november 12., szerda 16:24
Sziasztok!

Megtudjátok mondani mi az a progresszív pásztázás?
Egyébként valóban minden lemeztípust lejátszik!
0
2003. november 12., szerda 11:29
Calogero!

A Panasonic S-75 lejátsza az írott lemezeket.
DVD, DVD-R,DVD-RW, DVD+R,CD-R,CD-RW,DVD-RAM,MP3,WMA,JPEG.vcd,svcd
Ezeket próbáltam is és mind lejátszotta.
Az írás minősége persze számít.
0
2003. november 12., szerda 11:17
Calogero!

A Panasonic S-75 lejátsza az írott lemezeket.
DVD, DVD-R,DVD-RW, DVD+R,CD-R,CD-RW,DVD-RAM,MP3,WMA,JPEG.vcd,svcd
Ezeket próbáltam is és mind lejátszotta.
Az írás minősége persze számít.
0
2003. november 12., szerda 11:08
Kedves Laura!

Nekem is S-75-ösöm van. Két dolog lehet a DVD-vel. Vagy az írás minősége nem megfelelő, vagy hibás a dvd. Próbáld ki max. 4-szeresen írott nem Philips lemezzel.
Nekem egyébként bevált a cucc. Ez már a hatodik DVD-m, de most érzem úgy, hogy nem akarom lecserélni.

A Wharfedale Valdus vásárlónak üzenném, hogy csak akkor vegye meg, ha kizárólag hupogós zenét halgat. Magam részéről a Wharfedale Pacific sorozatát ajánlanám.
BYE
0
2003. november 12., szerda 10:43
ohh
nem műxik
akkor kövess:
www.netdepo.hu - belépés - balmenüben katt a denonra - katt a dvdlejátszókra - a második készülék a listában
0
2003. november 12., szerda 10:35
kihagytam a VideoCD/SuperVideoCD-t a felsorolásból!
0
2003. november 12., szerda 10:35
Laura!

Ismerem azt a típust. Én is olyat akartam venni. De aztán lebeszéltem magamat róla mert az írott lemezekből csak a DVD-R-et és a RAM-ot játsza!

jelenleg a legtutibb készülék a piacon szerintem ez:
Denon DVD-1400
http://www.webaruhaz.hu/main.php?moreinfo=1936

ezeket tudja: DVDvideo/DVDaudio; SuperAudioCD/AudioCD; CD-R/-RW; DVD-R/-RW; DVD+R/DVD+RW; mp3/wma; JPG/KodakPhotoCD

tehát a jelenleg legelterjedtebb formátumokat egytől egyig ismeri!
Mindenféle audio és video aljzat is van rajta, 54-es videoDAC 192-es audioDAC.

Az árát szerintem nagyon megéri!
0
2003. november 12., szerda 10:27
Szia Laura!
Nem tudom mi lehet a gond. Nem lehet hogy esetleg a lemez sérült? Próbálj ki több írott lemezt és ha egyiket sem játsza le akkor nem jó a lejátszó. Nekem is ez a lejátszóm van és az írottat, újraírottat gond nélkül lejátszotta.
Félő hogy kicsusztál már a 3 napból, de ha nem rég vetted azért próbáld meg kicseréltetni, mert van rá esély.

Üdv. Atti
0
2003. november 12., szerda 10:21
Kedves Laura!

Nem mindegy, milyen formátumu az írott dvd-d. Az én JVC-m sem játszotta le mind, ezért be kellett szereznem egy másik készüléket, ami minden megeszik.Az ilyet onnan ismered meg, hogy a dobozán szerepel:
DVD, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW

Üdv.
0
2003. november 12., szerda 9:32
Helló Atti!
És megtudod nekem mondani mi lehet a probléma. Azt írja ki, hogy NO PLAY!
Lehet, hogy szoftveres a gond. Teljesen új a lejátszó!

Köszi
0
2003. november 10., hétfő 17:45
Nem játsza le az írott lemezeket??? Az ki van zárva, akkor valami más gond lehet, mert könnyedén játsza őket. Azt megtudjátok mondani hogy az S75-ös mivel tud többet az S35-ösnél? Meg hogy mit jelent az a progresszív pásztázás?

Köszi!
0
2003. november 10., hétfő 13:30
"ott azt írták Regions: 1-6 és Region Select: Auto"

Persze, hogy azt írják, mert ők maguk rakják bele a chipet amitől régiófüggetlen lesz. Alapból sehogy nem lehet rávenni a lejátszót a régiófüggetlenségre. Egyébként én tőlük rendeltem a lejátszómat, és máig remekül működik.
0
2003. november 10., hétfő 12:45
Nekem is Panasonic S75-öm van. A problémám, hogy az írott lemezeket nem játssza le. Van valami javaslata valainek?
0
2003. október 31., péntek 15:43
Szeretnék vásárolni Wharfdale Valdus hangfalakat,tudnátok segíteni,hogy jól választottam-e??????????
0
2003. október 31., péntek 10:59
Sziasztok!

Csak azt szeretném megkérdezni, hogy van-e valakinke Panasonic PTAE200-as
projectora, és ha van, hogy van vele megelégedve.
Vagy tudtok e róla valamit.
THX
0
2003. október 27., hétfő 15:14
John Williams:
Te hol vetted és mennyiért?
0
2003. október 27., hétfő 15:12
Én is kacérkodok ezzel a típussal (S75), nagyon jókat olvastam eddig róla és az ára is több, mint barátságos.
A www.techtronics.com oldalain szép részletes technikai speckót is találtam, ott azt írták Regions: 1-6 és Region Select: Auto
0