Keresés

Fűrész gyűjtemény (7 DVD) (DVD)

2011. március 24., csütörtök 22:30
Tud valaki segíteni ?
Most a sima egylemezes Fűrész 4. (amit a gyűjteményhez is csomagolnak) csak a moziverziót tartalmazza ?
Mert látom,hogy a 2DVD-s 4.rész már a Rendezői változat címen jelent meg.
0
2011. március 23., szerda 22:04
Aki újra meg akarja venni így egyben az (fele,harmad annyi) pénzből miért nem csináltat inkább egy digit a teljes sorozatnak ?
0
2011. március 23., szerda 19:50
A 4. rész biztosan volt moziban. mert én ott láttam! :)
És az még jó is volt, különösen a borzasztó 3. rész után...
0
2011. március 23., szerda 19:04
Azért van olyan is aki megvette és megveszi ezt is,mert gyűjtő.Lásd itt a fórumon,egyes emberkék micsoda gyönyörű gyűjteményt halmoztak fel a Gyűrűk Urából!
0
2011. március 23., szerda 9:24
Várj, a pontosság kedvéért, lehet, hogy a negyedik rész sem volt moziban.
0
2011. március 23., szerda 9:16
világos,mint a vakablak!:)
0
2011. március 23., szerda 8:33
Az első öt és a hetedik rész volt moziban, illetve az első hat rész kölcsönözhető tékákban.
0
2011. március 23., szerda 8:07
semmi kötekedés,csak egy észrevétel. Ha egy kedvel egy filmet nen vár rá x évet,hogy megvegye majd vmikor díszdobozba. Addig a letöltött verziót nézegette? És honnan tudta/tudja az adott emberke,hogy nem 10. vagy 15 része lesz. Akkor vár 10. ill.15 évet,hogy lássa kedvencét?
0