Az nem baj.Nem mindenki kritikus,(még ha sokan ezt nem így látják,akkor sem) szerintem az már éppen elég,hogy ha tudod magadról,hogy nem tudsz ilyet írni,nem szemeteled tele azt a felületet,ahova mások írnának valami fontosat a specifikációkról, esetleg tartalmas kritikát,ami elősegíti egy film,könyv,stb megvásárlásának eldöntését vagy épp elvetését.Idegesítő,hogy a sok ocsú hozzászólás közt elveszik a mag.Ha van 20 hozzászólás, de abból 18 arról szól,hogy drága,meg hogy Angliában olcsóbb,mire azt a 2 értékes hsz-t megtalálod, elmegy a kedved az egésztől.Persze nem azt mondom,hogy csak itt vásárolj,mert mindenki vásárol más off- vagy online üzletekben is,csak nem kell kérkedni vele hogy te milyen jól jártál (nem azért,mert vannak akik megvették teljes áron és ez esetleg bosszantja őket / és valljuk be őszintén ezek az olcsójános hozzászólók csak ezért jönnek ide/,hanem mert azért ez mégis csak egy online butik.)Én elég sokat vásárolok itt,szeretek idejárni,szeretem ezt a közösséget és nem szeretném,ha megszűnne.
De fejezzük be az offolást.Ez végül is egy jó King feldolgozás helye,nem etikai vitáké.