2011. április 16., szombat 20:18
Talán törölni kéne az adatlapról a "kritikát"!!!!!
2011. március 31., csütörtök 21:21
2011. március 31., csütörtök 20:30
Ez véletlenül nem az a film, amelyben egy jelenetben mindenki hányik?
2011. március 29., kedd 17:40
Retrospektív kommentár kép-a-képben? Aham. Akkor ezt megvesszük. :)