Keresés

Bosszúállók (DVD)

2012. július 26., csütörtök 19:14
Jason ismeri a Kern-nótákat. Jó pont.
most posts by TM
0
2012. július 26., csütörtök 19:12
Nekem már lassan tényleg elkelne a szemüveg, mert a kérdés a Bosszúállókra vonatkozott, és az is csak azért, mert az első mondatot úgy olvastam, hogy "...kedvet csinálTÁL hozzá...":).
0
2012. július 26., csütörtök 18:09
Persze, azért vannak kivételek az új filmek közt is.
0
2012. július 26., csütörtök 18:08
A Skyline-t? Nem tudom, eddig nem is hallottam róla. Vagyis nem ugrik be, hogy hallottam volna. Azt tudom, hogy volt egy anime, ezzel a címmel, de szerintem nem arról beszélsz. Az a gond, hogy míg a Máltai Sólyomból, vagy a Casablanca, Ben-Hur, tehát a klasszikusok, illetve a 80-90-es évek filmjei szinte kockáról kockára a fejemben vannak, addig az új filmek vagy elkerülnek ( illetve én őket ), vagy ha meg is nézem őket annyira nem okoznak maradandó élményt, hogy semmire nem emlékszem belőlük. Sokszor fel sem tűnik, hogy ezt a filmet már láttam. :)
Lehet, hogy ez a szenilitás? :)
Semmi pánik, nincs itt a vég,
Szemüveg nem kell MÉG!  :)
0
2012. július 26., csütörtök 17:56
Már nem lenne gond, mert a F4 is "ribútolva" lesz.
most posts by TM
0
2012. július 26., csütörtök 17:53
Én meg csak a filmekből tudok kiindulni, mert azokat ismerem, a képregényeket nem:). Így aztán, ha látok egy éven belül három űrinváziós filmet, amiben az égen megnyílik valami kékes lyuk, átjönnek rajta valamik, és beindul a gyakás, akkor hajlamos vagyok a negyediknél -önkéntelenül is, a Bosszúállók történetétől függyetlenül is- felkiáltani, hogy "Ne má  megint!".

Hogyhogy még nem láttad?
0
2012. július 26., csütörtök 17:52
Azért a Sherlock 2 egy lemezén is olyan extrák vannak, hogy megnyalhatod mind a tíz ujjadat! Ráadásul mindegyik magyarított.
0
2012. július 26., csütörtök 17:16
Ja, Niwroknak címeztem, és bocs hogy hosszú lett.
0
2012. július 26., csütörtök 17:16
Jól sikerült a kritika, kedvet csinál a filmhez. Ilyenkor hiányzik a hasznos gomb. :)
De valami szerintem nem teljesen állja meg a helyét:
"Ez az egész űrinváziós körítés gyenge alapokon áll, ráadásul mostanában egy egész sor akciófilm volt erre kiélezve (rögtön ott a Trafó 3 példának, de mondhatnám a Skyline-t is). "
Az Avengers történetek hemzsegnek az űrinvázióktól ( Kree, Skrull, Shi ar / bár ez utóbbi inkább az X-men lapjairól ismeretes nálunk/ ), szerintem nem feltétlenül a mostani divatot akarná meglovagolni, hanem csak valamennyire követi a sztorit. Lásd a végén Thanos-t.
Bár a Skyline-t nem láttam, a TF pedig olyan szinten nem maradt meg, hogy az valami hihetetlen, úgyhogy az említett filmekkel nincs összehasonlítási alapom, szigorúan csak a képregényre támaszkodom.
Vasember egyre ellenszenvesebb, mert mióta a S.H.I.E.L.D. főnöke lett, véleményem szerint nem különbözik a bűnözőktől. ( Lásd a Magyarul is megjelent Polgárháború történetet. ) A filmben elbohóckodik, vicces a karakter, de nekem ő már unalmas. De persze a siker miatt folyamatosan reflektorfényben van, vagy legalábbis ott sertepertél körülötte. A Hulk telitalálat, még ilyen kevés szereppel is, számomra övé a pálma. Thor érdekes karakter, de úgy érzem, ha nem Loki lenne az ellenfél, semmi keresnivalója nem lenne a filmben. A Kapitány el lett találva, de nekem a saját filmje is nagyon tetszett. Ha esetleg lenne egy Avengers - F4 crossover, nem tudom, hogy oldanák meg a szereposztást, hisz a színész mindkét filmben jól játszott. :)
0
2012. július 16., hétfő 12:57
Legalább a BD-ből lenne fém..
0
2012. július 16., hétfő 12:34
ennyi jár a magyarnak
0
2012. július 16., hétfő 12:28
Nem hihetetlen hogy egy ilyen film kap egy ilyen semmilyen kiadást? Fémdobozos lenne a legjobb belőle de egy 2 lemezes kiadás extrákkal a minimum.. Mi történt? Thor is 1 lemezes, Shelock 2 szintén , Amerika Kapitány is..  Fémdobozt pedig már 2 éve nem láttam...
0