Keresés

a te dvd gyüjteményed

2005. március 7., hétfő 8:00
még nincs. ;)
0
2005. március 7., hétfő 7:58
szerintem semmi gond nincs azzal, ha valaki bevág egy-két újonnan szerzett lemezt - bizonyára azért teszi, mert büszke rá. mondjuk, a 999 ft-os szuperakciós filmek borítóival én sem szeretnék nap mint nap találkozni, mint ahogy valszeg ti sem minden egyes film borítójával, amiket épp megvásároltam. :) a beszúrt gyűjtemények kapcsán felmerült (fél)offtopikok sem zavarnak, amíg nem megyünk át csetelésbe. mindezt csak a topikgazdaság mondatja velem.:)
0
2005. március 6., vasárnap 22:38
ez meg van valakinek ???
http://www.digitaleyes.net/Details.cfm?info=VMG007003
0
2005. március 6., vasárnap 17:33
Oké. Akkor nem szóltam.
0
2005. március 6., vasárnap 15:37
nem rád vonatkozott elsősorban amit írtam. kintről beszerzett filmeket én is szoktam itt jelezni.ezzel sztem semmi baj(hisz akkor enm csiálnám :), hanem inkább a padi, gerike stb.. tartalmú hozzászólások zavarnak
0
2005. március 6., vasárnap 14:34
Szerintem nincs igazad, mivel, ha az ember pár darab filmmel gyarapodik, akkor az már a gyűjteménye egy részét képezi. Így a továbbiakban is itt fogom jelezni a figyelemre méltó új DVD-k érkezését. Nem vitatkozni szeretnék, de elég sokan használják ennek ezt a topikot. Pl.: Jamamura
0
2005. március 6., vasárnap 13:42
Hű, mennyit halandzsáztuk ezt a dalt a szünetekben :)

Azok a régi szép idők...
0
2005. március 6., vasárnap 13:27
Dzsingisz Kán

„...Er zeugte sieben Kinder in einer Nacht
und über seine Feinde hat er nur gelacht,
denn seiner Macht
konnt keiner wiedersteh´n.

Dsching, Dsching, Dschingis Khan,
he Reiter, ho Reiter, he Reiter immer weiter...”
0
2005. március 6., vasárnap 12:41
már megint mid fáj? ;)
0
2005. március 6., vasárnap 12:34
ehm, a topic címe aszondja, hogy "a te dvd gyüjteményed", akkor kéretik ezt nem "a te dvd gyarapodásod"-nak olvasni :]
0
2005. március 6., vasárnap 12:13
Ja és káposztaleves
0
2005. március 6., vasárnap 12:12
Kis bővülés:Gladiátor
                  Örült Stone
                   Dzsingisz Kán
0
2005. március 6., vasárnap 10:14
Na ezekkel bővült a gyűjteményem:

  

0
2005. március 5., szombat 20:46
köszönöm szépen!

tudom hogy a bagdadi tolvajt nem korda zoltán jegyzi rendezőként, de mindenütt az ő neve fémjelzi.számomra rendezhették azt 3-an négyen, nekem az akkor is egy alexander korda picture :) amúgy igaz az észrevétel
capra javítva :)
thx
0
2005. március 5., szombat 19:19
Szép és igényes gyűjtemény: gratulálok!

A rendezői listán némi apró hibát fedeztem fel. A BAGDADI TOLVAJ (1940) végső formájának kialakításában ugyan a producer, Alexander Korda is részt vett további két személy társaságában, de a film hivatalos (stáblistán is feltüntetett) rendezői: Ludwig Berger, Michael Powell és Tim Whelan. Berger expresszionista, fekete-fehér filmet akart szemben Korda látványos elképzelésével. Bergert tehát menesztették, de több ötletét felhasználták. A munka javát Michael Powell végezte, de ő a háborús helyzet miatt nem fejezte be teljesen a filmet: a hiányzó anyagot Tim Whelan rögzítette.
Capra keresztneve Frank és nem Franc.
0
2005. március 5., szombat 17:55
A rendezők szerinti listában van egy hiba: az Alien Resurrectiont nem Cameron rendezte, az Alienst viszont igen.
0
2005. március 5., szombat 10:25
Nagyon rendbe van.
0
2005. március 5., szombat 3:29
huhh, jó érzés ilyen visszajelzéseket olvasni! köszönöm szépen mindenkinek!
0
2005. március 4., péntek 20:40
:))))))
0
2005. március 4., péntek 20:27
Nagyon nagyképű leszek: Bíbíbí nekem is megvan a TS I-II :)
ELM: gratulálok, csodaszép gyűjteményed van.
0
2005. március 4., péntek 20:17
nagyon szép, igényesen megválogatott kollekció. film noir dobozért "nagy fel". (van egy olyan sejtésem, hogy előbb vagy utóbb nálunk is kijön, akkor aztán lecsapok rá én is. :)
0
2005. március 4., péntek 19:48
Mindig sejtettem, hogy jó izlésed van és ez most bizony be is bizonyosodott!:)

Finoman szolva is korrekt "kis" gyűjtemény!
0
2005. március 4., péntek 19:40
Nagyon szép, gratula, szépek a díszdobozok, és a Toy story-kért nagyon irigyellek :)
0
2005. március 4., péntek 19:33
nah, végre felkerült hozzám a digitgép, így végre lencsevégre tudtam kapni a gyűjteményemet.

képek:
_0
_1
_2
_3
_box-sets

lista:
rendezők szerint
címek szerint

261db


a lsitáknál az ucssó oszlopban az operatőrök neve szerepel, de lusta voltam még kitölteni minden filmhez.. :]




0
2005. március 2., szerda 9:32
Ha már itt tartunk, azt a kollekciót is érdemes nézegetni, mert az is bővül ám...
0