Keresés

a te dvd gyüjteményed

2005. március 2., szerda 9:01
most még a heroes of might and magic III-re és kiegészítőire vadászom, s teljes lesz a játékgyűjteményem. :)
0
2005. március 2., szerda 8:21
na jól van, alakulsz... :-)
0
2005. március 2., szerda 0:42
akkor engem többé nem láttok... :D
0
2005. március 2., szerda 0:35
Legközelebb akkor jelentkezz, ha olyan lesz a gyűjteményed mint amit a bumbum2000.de-n láthattunk :)))
0
2005. március 2., szerda 0:33
Szép gyűjtemény, ezer gratula!
0
2005. március 1., kedd 19:37
mindenkinek köszönöm a jókívánságokat. :) legközelebb akkor jelentkezem, ha még egy szekrényt teleraktam. :)
0
2005. március 1., kedd 19:36
a hullajót már borítóval együtt kaptam. amúgy nem túl szép. :)
0
2005. március 1., kedd 19:35
kettőt találhatsz. :)
0
2005. március 1., kedd 19:30
azért nem, mert túl vékony, s simán ledölne, azt meg nem akarom... az evil dead 2-t is csak a fotózás kedvéért raktam fel, az se ott van. :)
0
2005. március 1., kedd 19:24
sőt, ma melléje tettem az első rész generation kiadását is, YEAH! :)
0
2005. március 1., kedd 19:17
;-)))
0
2005. március 1., kedd 19:16
Köszönöm és köszönöm!
0
2005. március 1., kedd 19:15
padi!

Ez volt a kakukktojás. Nyereményed: A teljes második sor!!!
0
2005. március 1., kedd 19:14
Daemiaen!

A Te gyűjteményed pedig a másik gyöngyszem. Kifinomult ízléssel, szisztematikusan és gondosan összeállított kollekció. Szinte érzem a sok régi, veretes film illatát, mintha egy pergamen színű, hűvös, tekintélyes és veretes kódexektől roskadozó könyvtárban járnék, miközben olvasgattam.
Neked is köszönöm az élményt.
Sok sikert a további gyarapodáshoz.
0
2005. március 1., kedd 18:46
jah :)
0
2005. március 1., kedd 18:45
jamamura!

Nagyon jó nézegetni egy ilyen igazán változatos, különleges, szertelen, széles "ízlés-spektrumon" hömpölygő gazdag gyűjteményt.
Köszönöm ezt a vizuális élményt! Ichi The killer YEEEAAAHHH!!!

Őszinte elismerésem. További tartalmas gyűjtögetést!
0
2005. március 1., kedd 18:13
Sutter_Cane: látom megszállott Dawn Of The Dead rajongó vagy :) Király! Horror forever!

Jamamura szadakó: Nagyon szép a gyűjteményed büszke lehetsz rá! A hullajónak Te szerkesztettél magyar borítót? ;)
50-60 dvd még kölcsön is van adva?? Ehhh..nekem összesen van 50.. :( tudod savanyú a szőlő.. ;)
0
2005. március 1., kedd 18:11
:D
0
2005. március 1., kedd 18:10
De akkor hogy lehet hogy a címe magyar volt?
0
2005. március 1., kedd 17:32
hullajót kiadták pl ausztráliában is
0
2005. március 1., kedd 17:31
igen és mond neki, hogy ha ennél rosszabbakat hoz, akkor nagyobbat kap :))))
0
2005. március 1., kedd 17:18
Honnan van meg a hullajó?Illegális?
0
2005. március 1., kedd 17:00
Tesóm postás. Fejbe k.rjam érte??
:-))))))
0
2005. március 1., kedd 16:28
szép! :) persze előben még szebb :)
0
2005. március 1., kedd 16:27
extra méretű postafiók :)
0