Keresés

a te dvd gyüjteményed

2005. március 1., kedd 16:08
Belefért ennyi ???
0
2005. március 1., kedd 15:57
Fogadd HATALMAS Gratulációmat, egyszerűen lenyügöző :)
0
2005. március 1., kedd 15:37
Szerintem ezek szívatnak Téged... :))
0
2005. március 1., kedd 15:26
megint megtömték a postafiókomat, franc essen beléjük! :)







0
2005. március 1., kedd 14:55
nem hagyom, hogy az irigység beszéljen belőlem, így csak annyit mondok: gratulálok!

:]
0
2005. március 1., kedd 13:35
Nagyon köszönöm!
0
2005. március 1., kedd 13:20
Meg is van, végigolvasni sem volt rövid feladat, nem is értem, hogy kerülte el a figyelmem akkor! :) A gyűjteményed korai, klasszikus része irigylésre méltó. És amúgy is, nagyon tartalmas, alig 10- 20 cím van amit ne fogadnék el magam is. Gratulálok.
0
2005. március 1., kedd 13:00
December végén szerepelt (kb. 27. és 31. között) már, de azóta már majdnem jubilálok. ;)
0
2005. március 1., kedd 12:52
:) Köszi!

Apropó, a te listád szerepelt már? Ha igen, akkor végigbogarászom a topikor érte, ha nem, akkor miért nem? Nagyon kiváncsi lennék rá.
0
2005. március 1., kedd 12:26
A képeket nézegetve merült fel bennem, milyen kevésnek is tűnik egy ekkorka kollekció. Nagyon igényes és szép!
0
2005. március 1., kedd 12:25
Mikorra lesz 1000? :)

Amúgy a korábbi véleményem nem változott. :)
0
2005. március 1., kedd 12:24
Találtam pár jó címet. Szép nagyon.
0
2005. március 1., kedd 12:01
"A Legendák Klubjás filmeket miért nem rakod egyhelyre?"

Azért, mert ha megfigyeled, a filmek ABC sorrendben vannak.
0
2005. március 1., kedd 11:25
Tényleg király kis kollekció.
Két kérdés.
A Legendák Klubjás filmeket miért nem rakod egyhelyre?
A Twin Peaks-t miért nem rakod ki a polc tetejére?
Gratula.
0
2005. március 1., kedd 8:27
;-)
0
2005. március 1., kedd 8:26
ó, a legjobb. többször végignézhető, s te választhatod ki, mennyire legyenek intenzívek a látott képsorok. :))

amúgy thx. :)
0
2005. március 1., kedd 8:22
Te Jama, a Half-Life 2 az jó film? :)))

Amúgy télleg max. grat., ölég kellemes a kollekciód!
0
2005. március 1., kedd 8:18
Olvasható minden, úgyhogy nem kell elnézést kérni! Szépek, hogy mást nem mondjak... Grat!
0
2005. március 1., kedd 8:06
akkor most jöjjenek a képek... elnézést a minőségért, de nappali fényben nem nagyon szoktam itthon tartózkodni, ezért kénytelenek voltunk este fotózni és vakut használni - ezért a fényvisszaverődés sok esetben elkerülhetetlen. azért remélem, a címek olvashatók lesznek. (ja, és 5o-6o lemez kölcsönben van. :)

a teljes kép
a felső polcok
1. polc
2. polc
3. polc
4. polc
5. polc
6. polc
7. polc
8. polc
9. polc
10. polc

kellemes bogarászást: én szoktam. :)
0
2005. február 25., péntek 21:25
az elsőt anno kölcskértem egy barátomtól, megnéztem. mivel tovább akartam nézni, neki meg csak az első volt meg, a többit én magam kezdtem megvásárolgatni. a nyolcas is jön nemsokára...
0
2005. február 25., péntek 21:07
Miért nincs meg az összes X-akták? Csak 3 szezon hiányzik.
0
2005. február 25., péntek 21:06
GRATTTT
0
2005. február 25., péntek 21:01
750

0
2005. február 25., péntek 19:52
nem te vagy Jamamura barátnője?
0
2005. február 25., péntek 19:51
Jó címek... képeket nem akarsz csinálni, örülnék :D
0