Gerike megint kezd furcsán viselkedni. Múltkor engem is szabályosan elküldött a fenébe (és még finoman fejeztem ki magam). Számomra érthetelen okból...
0
2005. február 18., péntek 16:34
2682
aha. :D
0
2005. február 18., péntek 16:27
4792
én ilyet nem írtam.el vagy kanászodva.vegyél vissza egy picit.
0
2005. február 15., kedd 22:36
2682
ok,
0
2005. február 15., kedd 22:31
17243
jaj, mit tudom én már azt... kb. másfél éve történt a vásárlás.
0
2005. február 15., kedd 22:29
2682
aha. és mennyibe került?
0
2005. február 15., kedd 22:22
17243
r3-as.
0
2005. február 15., kedd 22:20
2682
és a hős milyen régió kódú R3 vagy R2? Mennyibe fájt?
0
2005. február 15., kedd 22:20
2178
Jobbra is figyelhettem volna... Az oldboy remélhetőleg nálunk is lesz, ha már a mozik is vetítik...
0
2005. február 15., kedd 22:17
17243
itt van mindkettő. továbbá középen a gyönyörűséges oldboy dvd. :]
tévedsz. a tok elején jet li van és oda is van írva, hogy hero. Ott van jobb oldalt az asian képek között.
0
2005. február 15., kedd 22:13
2178
Az A harcos(Musa/The Warrior), nem a Hős(Hero)!
0
2005. február 15., kedd 22:12
2682
és ez milyen régió kódú és mennyiben fáj egy olyan?
0
2005. február 15., kedd 22:09
17243
innen. a hongkongi kiadást rendeltem meg.
0
2005. február 15., kedd 22:03
2682
jamamura: Az a duplalemezes hős honnan van?
0
2005. február 15., kedd 21:55
790
phúú megelőztél, akkor most nem kellett volna belinkelnem ???
sorry :)
0
2005. február 15., kedd 21:54
790
Gerike nézd meg Jamamura gyűjteményét itt :
http://zalus.koga.hu/dvd/
bocs Jamamura, hogy én írtam be :)
0
2005. február 15., kedd 21:54
17243
nem linkelem, mert már rég nem a mostani állapotot tükrözi. (azóta kb. dupláztam :)
0
2005. február 15., kedd 21:52
17243
a ledorgálás engem is állandóan utolér, nem kevés alkalommal jogosan, de azért vannak olyan hibák, amik szemet szúrnak. az egy dolog, hogy vágvölgyi oldboy kritikája a filmvilágban egyszerűen csapnivaló, de nem csupán tárgyi tévedést tartalmaz, hanem csúnya helyesírási hibát is. idézem: "%-al". brr.
0
2005. február 15., kedd 21:51
2682
Jamamura: Légyszi linkeld már be még 1x a gyűjteményedről a képeket, mert nem szeretnék 300-400 hozzászólást újra átolvasni, ami 7-10 percig is eltartana, neked meg az egész 2 percbe tellene. LÉCCI!! :)))))))
0
2005. február 15., kedd 21:49
2682
figyeld mindjárt jön ELM " hogy már megin szét offoltátok a kedvenc topikomat és basszátok meg gennyes lelkű szemetek" !!!! :)))))))))))))
0
2005. február 15., kedd 21:44
790
én pl nem haragudnék, ha valaki kijavítaná a helyesírási hibáimat, mert tudom, hogy van néhány :) bár ez OFF volt
0
2005. február 15., kedd 21:34
7151
Be careful, Jamamura! :))) Én az origón óriási ledorongolást kaptam privát e-mailben egyebek közt azért, mert állítólag rendületlenül és kéretlenül javítom mások helyesírási hibáit!!?? Pedig leggyakrabban a saját hibáimat szoktam, mert azokból is van épp elég...
0
2005. február 15., kedd 21:15
17243
úgy látszik, nem csak akkor. :D na jó, befejezem, mert még "legrécsiznek".