Mindig tanul az ember. Úgylátszik, ekkor hiányoztam a suliból. Kár, hogy csak most tűnt fel. :(
0
2005. február 15., kedd 21:05
17243
egyelőre: időhatározó, egyenlőre: az egyenlő ragozott alakja.
0
2005. február 15., kedd 20:48
1390
Is is úgy ismerem a szót, hogy EGYENLŐRE.
0
2005. február 15., kedd 20:47
4
JAjjjjj, igazad van, de majd csak késöbb tudom korrigálni :)
0
2005. február 15., kedd 20:44
17243
szépek ezek az evil dead dvd-k, de az "egyelőre"-be nem kell "n". :]
0
2005. február 15., kedd 20:35
4
Köszi, igyekszem ...
0
2005. február 15., kedd 20:31
790
Gratula és ÜDV !!! Ezek nekem is kellenek :D
0
2005. február 15., kedd 20:30
4
Én is elkezdtem gyűjteni a DVD-ket, de csak horror-t és csak külföldről.
Íme: DVD-im
hali, remélem tetszik :)
0
2005. február 15., kedd 9:45
142
Wooaah! Egyszerűen gyönyörűek a dobozok! Tök ötletes az Elemi ösztön doboza, egy kis jégtábla "belefagyva" pedig a lemez és egy jégcsákány. :)
0
2005. február 15., kedd 0:49
634
na ezt nevezem én gyűjtemények és még az amerikai footballt is szereti
0
2005. február 14., hétfő 22:40
4842
Nem találok szavakat... ez elnyűgöző
0
2005. február 14., hétfő 18:40
1341
Jó ez a katana.Hasonlít az enyémre.
0
2005. február 14., hétfő 18:28
790
Úristen !!! Ez mind kell :)
0
2005. február 14., hétfő 14:30
7271
Én is jól tudtam a választ, a kérdés költői volt. Csak hirtelen felindulásból jajdultam fel. Azé thx! ;-))
Egy-két kivitel iszonyat profi: ha ezek után ránézek a polcomra, mindig lefelé fog görbülni a szám... :)
0
2005. február 14., hétfő 14:12
2774
azért mert az átlag nem tudná megfizetni, 50 darabért meg nem érdemes forgalmazni.
0
2005. február 14., hétfő 13:05
7271
VÁÁÁZZZZEEEEGGGG!!!!!!
Nálunk mééé nem így jönnek ki a cuccok???? :(((((((((
0
2005. február 14., hétfő 8:27
2682
nagyon jók!
0
2005. február 14., hétfő 8:08
2178
aztakurva! LOL! :]
0
2005. február 14., hétfő 7:26
17243
hát ez tényleg
0
2005. február 14., hétfő 7:00
146
Hi! Gyerekek lehet gyönyörködni! Ez nem semmi!!
http://www.bumbum2000.de/
0
2005. február 12., szombat 23:35
17243
mi abban a pláne, hogy vki babázik 4-5 percen át, aztán babázik megint 4-5 percig, csak most már nem látod a kezét?
amúgy nem mindig a mennyiség a döntő: a túl sok extrától is lehet herótot kapni (van, aki rajtam kívül végignézte a háromlemezes pánikszoba összes extráját? :), s nem ritkán egy rövid werkfilm is megérdemli a magas százalékot (pl. az átfogó film az animéről az animátrix dvd-n, vagy a final destiantion 2 remek gore-retrója).
0
2005. február 12., szombat 23:32
342
Hát nálam mondjuk a Király visszatér extrái a 100%-osak. Na most ahhoz képest a Kutyaszoritóban extrái, ahogy igy elolvasom nem akkora számok. Sok lesz az a 93% imho :)
0
2005. február 12., szombat 23:28
1431
Hát tényleg olyan szürkés árnyalatban úsznak azok a screenshotok, hogy alig látni valamit.
0
2005. február 12., szombat 23:11
17243
elég csak vetni néhány pillantást a screenshotokra: mindet nyakon öntötte a tejes kulimász. az ilyen kép nem ér 95%-ot.
0
2005. február 12., szombat 22:53
1341
A kritikával több szempontból nem értettem egyett.A kép szerintem jóval többet érdemel mint 84%, habár a transzferen néha kicsit meglátszik a kora néha színek elég haloványak de az készítők még így is csodálatos munkát végeztek 95%.A DTS hangsáv fantasztikus(kicsit sem túl vezérelt).A két 5.1-hangsáv azt hozza amit ígér.Az eredeti szintúgy(de a fő hogy van).Az összképet az újszinkron rontja el amit szerintem elégé elcsesztek legalább pár hang maradhatott volna az eredeti.Mert valahogy a legtöbbnél sikerült a szereplőhöz a legkevésbé illő szinkronhangot kiválasztani.Dörner például szerintem totál nem illik Madsenhez arról nem is beszélve hogy Kék új szinkronhangja Fehér régi szinkronja.A hang 94%.Az extrák jól megválasztottak, bár tényleg volt néhány felesleges.Lehetett volna egy átfogóbb werk a filmről.Az extrák 93%.A kiadvány szerintem egy etalon legalábbis a régebbről várt kiadványok tekintetében.