Keresés

a te dvd gyüjteményed

2005. február 12., szombat 22:33
Már olvastam, lehet, hogy igaz. Nekem megvan a DVD, egyelőre még csak a régi szinkronnal láttam számítógépen, de holnap megnézem DTS-sel.
0
2005. február 12., szombat 22:30
szerintem a kutyaszorítóban jobb film... mit jobb, az egy klasszikus, de a dvd-kiadás csak első pillantásra csillivilli, ha lesöpröd róla a konfettit, akkor hamar rábukkanhatsz a hibáira. olvasd el a tesztet! :)
0
2005. február 12., szombat 22:29
Hát a dvdextrás kritika alapján az Én, a robotnak jobb és igényesebb a kiadása. (én még egyelőre egyik DVD kiadást se láttam :))
0
2005. február 12., szombat 22:28
Tehát mégsem olyan jó az a kiadvány? A fene...
0
2005. február 12., szombat 22:26
Jobb film? Miket beszélek...

JOBBAN KIVITELEZETT FILM!
0
2005. február 12., szombat 22:24
Persze, hogy jobb film az Én, a robot, de a Kutyaszorítóban sokkal szebb kiadást kapott. Régi szinkron, új szinkron, DTS, feliratos kommentár, + egy extra DVD.
0
2005. február 12., szombat 22:22
nem szívesen, de ellent kell mondanom. :(
0
2005. február 12., szombat 21:48
Minek, úgyis a Kutyaszorítóban a jobb kiadás :)
0
2005. február 12., szombat 20:43
Na jó, inkább nézzétek meg pár új filmem:
0
2005. február 12., szombat 20:39
a kutyaszorítóbant az én, a robottal? ugorj át a dvdextrára egy kicsit! :)
0
2005. február 12., szombat 19:51
Lefikázom? Mi az, hogy lefikázom? Incredible bácsi szerint (idézem): ami kiadó még hozza a formáját...
Ezek szerint a Fox meg a másik madárka ugyan olyan JÓ mint régen. Mellesleg hasonlíts össze egy Rókát vagy egy Háromcsillagot egy Budapestfilmmel. Hasonlítsd össze a Kutyaszorítóbant az Én, a robottal. Na jó, talán a UIP ráver egy kört szarrágásban a Foxra meg a C/T-re. Sőt, régen még az Intercomot is a bénák csoportjába soroltam volna (csakhogy azóta már létezik egy olyan sorozatuk, hogy Legendák Klubja...).
0
2005. február 12., szombat 12:36
hát ez vicces. olyan, mintha lefikáznál egy hetvenes években készült mercit, hogy lám, az új suzukiban van légzsák is. :)
0
2005. február 12., szombat 12:13
Na de hol volt meg akkor a bufi?
0
2005. február 12., szombat 12:13
Köszike :)

De attól please ha ráérsz készíts 2-3 fotót róla :) please majd ha ráérsz...

köszike
0
2005. február 12., szombat 11:59
lehet kapni az ezydvd-nél is...
0
2005. február 12., szombat 11:59
Az új lemezeikkel nincs baj, de gondolj csak vissza 2000-2001-re.
0
2005. február 12., szombat 11:57
megint rákerestem az amazonnál, és most megtaláltam:

itt van. elvileg lehet még kapni..
0
2005. február 12., szombat 11:54
ezt jól átgondoltad? mindkettőnek csak annyi sara van, hogy nem tesz magyar feliratot az extrákra: más kivetnivalót nem igazán tudnék említeni az olyan dvd-knél, mint az i, robot vagy a hellboy.
0
2005. február 12., szombat 9:32
Oh, de kár pedig már azthittem ilyen olcsó, mint a sendit-en :(


Most jut eszembe nem lennél megint olyan kedves, mint a múltkor és fényképeket csinálnál nekem a dobozkáról(halloween 5) please, tudom, hogy persze csak akkor ha van rá egy kis időd :)

Köszi, hali

0
2005. február 12., szombat 0:43
A FoX meg a C/T???? Az ország legpocsékabb kiadói. Éljen a Bufi!
0
2005. február 11., péntek 23:59
ami nekem van az egy amerikai fémdobzos kiadás, de ahogy nézem az amazon.com oldalát, már nem lehet kapni :(
0
2005. február 11., péntek 19:48
Hali Sutter_Cane !!!

Azt szeretném tőled kérdezni, hogy láttam a gyűjteményeden képekben a Halloween 5-őt és nagyon tetszik így kivülről és azt szeretném kérdezni, hogy ez-e az amit innen lehet rendelni ???

http://sendit.com/video/item/7000000054031

Bocsi, hogy nem úgy linkelem ahogy kell, most erre nincs sok időm :) sorry és persze ráérsz megnézni vagy valaki akinek ez van :)

Hali
0
2005. február 10., csütörtök 23:11
Én is igy hallottam, a tapasztalataim viszont nagyon pozitivak. Sőt, nekem az emelt frame/s valahogy jobban bejön.
0
2005. február 10., csütörtök 20:50
valaki please segítsen a Ha külföldről rendelek... topicban a kérdésemre, sürgős PLEASe és sorry ezért a kis off-ért :)
0
2005. február 10., csütörtök 20:45
Bár nem vagyok szakértő, de én ugy tudom, hogy az NTSC-s kép általában nem olyan szép, mint a PAL-os.
0