Keresés

a te dvd gyüjteményed

2013. március 22., péntek 7:37
Nekem is nagyon tetszett ez a film. Egy nagyon jó történet.
0
2013. március 22., péntek 0:43
Én sajna elég nagyot csalódtam benne.
0
2013. március 22., péntek 0:22
Hú, az utolsó műszak piszok jó!
0
2013. március 21., csütörtök 21:02
Maiak (előbbi a Selejt-kiadás):

0
2013. március 21., csütörtök 20:54
Maiak:


0
2013. március 21., csütörtök 20:33
Ma beszerzésem

0
2013. március 21., csütörtök 19:16
Az első kettő Xpress-től, a többi más úton-módon került hozzám:

0
2013. március 21., csütörtök 19:14
Ezen a fórumon ezt már nem teheted meg!
0
2013. március 21., csütörtök 18:55
Srácok!

Vajon ha volna kedvem megválni pár filmtől..azt melyik topicban tehetném meg?
Az a régi eladós ezer éve halott vagy nem találom:)
0
2013. március 19., kedd 8:59
Max. a tok rajzolata tűnik olyannak, nekem sima papírnak tűnt.
0
2013. március 19., kedd 0:22
Köszönöm és neked R2-D2 a választ.
Az 1-2. évad egyben az megvan valakinek? Állítólag valami szőrmével van bevonva a borító elég durva lehet. Élőben még nem láttam sehol. :-/
0
2013. március 19., kedd 0:21
Ugyanakkor az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy tőlünk nyugatabbra a slipcase-re még ráhúztak egy papírtokot külön. Bár ez túl sokat tényleg nem számít...

Gondolom, mire ideért, elfogyott a papír.
0
2013. március 18., hétfő 22:54
1etértek!
0
2013. március 18., hétfő 22:26
Számomra ez egy örök klasszikus volt... és marad is, éppen ideje volt már, hogy beszerezzem. Szerintem a mai napig a legjobb Arthur-mondakör adaptáció.
0
2013. március 18., hétfő 22:21
Remek választás, Drakulálok! :-)
0
2013. március 18., hétfő 22:13
Mai Xpress:


0
2013. március 18., hétfő 22:11
Így pontos! :-)
0
2013. március 18., hétfő 21:23
Egy kihajtogatható lapot adtak hozzá booklet gyanánt, aminek egyik oldala térkép. Egyébként sima 5 lemezes átlátszó műanyag tok, egy db slipcase-ben.

0
2013. március 18., hétfő 21:21
Nagyon köszi! :-) Képet egyelőre nem tudok lőni, de kb. ugyanolyan, mint az első évad: kihajtható családfa- és infólap, meg kétoldalas borító.
0
2013. március 18., hétfő 21:18
DragonSlayer tudsz feldobni saját fotókat a belső részről is? Esetleg valami kis könyvecskét nem adtak hozzá vagy valamit mondj :-) Nagyon jó sorozat, grat hozzá.
0
2013. március 18., hétfő 20:47
Bocsánat!
0
2013. március 18., hétfő 20:46
Mai:

0
2013. március 16., szombat 12:55
Keress róla képet, és döntsd el! :)
most posts by TM
0
2013. március 16., szombat 11:44
:D :D Ennyire rossz?
0
2013. március 15., péntek 21:13
Erre szerintem egyébként nincsen szabály: nekem speciel nagyon tetszett az Éjsötét árnyék, de még nem vettem meg semmilyen hordozón, mivel vannak beszerezhetetlenebb filmek, amiknek sürgősebb a beszerzésük, s mivel nekem sincs egyszerre mindenre pénzem, ezért később kerül majd rá sor.
most posts by TM
0