Mondjuk érdekes volt, mikor megvettem leárazva a Hellraiser 4-et és nemrég (évekkel később) jöttem rá, hogy ez egyáltalán nem olyan rossz film, mint sokáig gondoltam.
0
2013. március 15., péntek 20:10
1534
Kedves TM! Ebből is látszik, hogy nincs két egyforma ember széles- e világon. Mint a korábbiakban kifejtettem nincs rá lehetőségem, pénzem és legfőképpen igényem arra, hogy minden régi legendás rendező esetleg nagy színész minden egyes filmje itt figyeljen a polcomon! De abban azért biztosíthatlak, ha legközelebb Johnny Depp vagy Tim Burton készít még az életben számomra szórakoztató alkotást, megfogom venni BD-n esetleg DVD-n! :)
0
2013. március 15., péntek 19:23
52685
Nézném, de már De Niro sminkjének látványától rosszuk vagyok.:)
most posts by TM
0
2013. március 15., péntek 19:17
4078
Egyébként ez érthető. Ezért van, hogy vacillálok. Mert jelenlegi árán tuti nem venném meg, de ha lemegy 990-ért akkor talán. Pont azért, mert én sem szeretném, ha foghíjas lenne a Cronenberg életmű gyűjtemény. De ugye ott van benne a másik oldal, ami azt kérdezi az előzőtől: fanatikus vagy Te, hogy megvennéd azt is, ami tetszik? :D
0
2013. március 15., péntek 19:08
552
Akkor legalább adj neki egy esélyt,és nézdd meg,ha meg annyira borzalmas nem nézed végig :D
0
2013. március 15., péntek 19:01
52685
Örültem, hogy már nem hiányzik a gyűjteményből.
most posts by TM
0
2013. március 15., péntek 18:57
552
És nem sajnáltad rá a pénzt? :D
0
2013. március 15., péntek 18:42
52685
Szerintem ez egy gyűjtőnél magától értetődik. De Nirótól például még a Rocky és Bakacsin kalandjai is megvan, pedig nem sok esélyt látok rá, hogy valamikor is megnézzem.:)
most posts by TM
0
2013. március 15., péntek 18:39
552
Mostmár tudod :D
0
2013. március 15., péntek 18:31
4078
Igen. Csak érdekelt, hogy mások hogyan állnak hozzá a kérdéshez :)
0
2013. március 15., péntek 18:29
52685
Na, akkor ezt meg is beszéltük.
most posts by TM
0
2013. március 15., péntek 18:17
552
Én is így,akármennyire is imádom Jhonny Deppet,az Éjsötét árnyék után nemtudtam sírjak vagy röhögjek...főleg,hogy az egyik kedvenc rendezőm cseszte el....elfogultság ide oda az én szótáramban is szerepel a fos szó....
0
2013. március 15., péntek 18:03
4078
Hát én nem vagyok annyira elfogult, hogy a "fost" ne "fosként" értékeljem, ha tényleg az, hiába tartom X személyt zseniális alkotónak :)
0
2013. március 15., péntek 17:42
52685
Ha én egy színész vagy egy rendező filmjeit gyűjtöm, akkor azt a színész és a rendező személye miatt teszem, tehát már eleve nem a mindenkori tetszési index a döntés a gyűjtésben, így a kérdés nem kérdés, s ha ehhez még elfogultság is párosul, akkor nincs olyan, hogy "fos".
most posts by TM
0
2013. március 15., péntek 16:59
4078
Na ja. Én sem sem szarom a pénzt és filmet is csak ritkán tudok manapság venni, ezért meggondolom. Érdekes az, hogy általában nem akkor szaladok bele az igazi vacakba, amikor láttam a filmet, nem is jött be annyira, de mégis megvettem mert mondjuk nagyon jó áron találtam, hanem mikor látatlanba vettem olyan filmet, aminél jóra számítottam, de utáltam.
0
2013. március 15., péntek 15:53
1534
Kérdésedre válaszolva, nos, én személy szerint nem veszek meg mindent ez részben a pénztárca vastagsága részben ízlés kérdése. Máskülönben állandó pénzszűkèben lennék ráadásul tele lenne a gyűjtemények mindenféle fos filmekkel amelyekre nemhogy èn de a kutya nem kíváncsi!
0
2013. március 15., péntek 14:47
552
Köszi :) Láttad már? Ha igen,milyen?
0
2013. március 15., péntek 14:33
7271
Frankenweenie
0
2013. március 15., péntek 13:08
552
Ez érdekes....ugyanis én pár év múlva szeretek megnézniolyan filmet ami nem tetszett,hogy mi volt benne rossz lásd: Alice in Wonderland :D
0
2013. március 15., péntek 13:05
9368
Én már csak olyan filmet veszek meg, amiről tudom, hogy még pár év múlva is újra fogom nézni...
0
2013. március 15., péntek 13:02
552
Annak mi a címe? Ha beteg film nálam átment a cenzurán :D
0
2013. március 15., péntek 13:01
4078
Állítólag ez az új kutyás bábfilmje nem rossz.
0
2013. március 15., péntek 12:53
552
Ezzel a bejegyzéssel csak mégjobban eltávolítottál egy olyan filmtől,amitől eddig is távol álltam...Burton jobban tenné,ha visszatérne mert mostanában nem muzsikált túl jól :)
0
2013. március 15., péntek 12:29
4078
A Pee Wee olyan film, hogy csodálkozom, hogy Burtont nem ásták el érte. Egy gyermeteg, idióta, rettentő ripacskodó, idegesítő főhős keresi az ellopott biciklijét. Az egész filmben van 2 Burtonos (álom) jelenet, ami jól sikerült, de azon kívül egy totálisan nézhetetlen filmet kapunk. Emlékszik valaki az Ernest filmekre? Na ez azoknak lehetne a testvérfilmje.