Keresés

Logan (2 BD - Színes + Fekete-fehér) - limitált, digibook változat (BLU-RAY)

2017. július 9., vasárnap 20:53
Szerintem a hazai kiadás nem ilyen lesz. Ezen semmiféle rögzítő pöcök nincs, alább meg amiatt volt a panasz.

Más. Helytálló az az infó, hogy az itt (az Xpress-en) látható termékfotóval ellentétben mégsincs slipcase a digibookon? Tehát a színes borítókép egyáltalán nem része a kiadványnak?
Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom. Téged nyírlak ki utolsónak.
0
2017. július 9., vasárnap 20:44
Gondolom emiatt
0
2017. július 9., vasárnap 20:38
Valaki tudna feltenni pár képet erről a kiadványról? Leginkább a lemeztartó rész érdekelne, mivel látom, többeknek gondja van vele.
Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom. Téged nyírlak ki utolsónak.
0
2017. július 7., péntek 19:21
Egy hölgy ismeròsömnek hála tegnap részt vettünk a film noir változatának egyetlen mozis vetítésén.
Mindkettõnknek nagyon tetszett,bár Õ megjegyezte,hogy kissé kilógott a CGI néhol ennél a változatnál.Nekem nem tûnt fel.Remdkívül hangulatos így a film és most még jobban feltûnt a remek zenéje.
0
2017. július 7., péntek 12:01
Ha úgy vesszük, bizonyos szempontból én is le fogom cserélni a sima változatra a sajátomat, csak épp nekem meg lesz hozzá a noir változat is.
Hétvégén mindkét változat megtekintésére sort kerítek, hacsak nem tudom édesanyámat rábeszélni a noir-ra. ;)
Úgy érzem, a Logan nekem így lesz (még) teljes(ebb) filmélmény, pláne, hogy a belekukkantás során észrevettem egy apró, de számomra jól eső módosítást a filmben, a fekete-fehérre meszelés mellett is. Ám ezt nem fogom most elSPOILERezni. :)
0
2017. július 7., péntek 11:34
A fémdobozzal nekem az a bajom, hogy egyrészt nem tetszik a külseje, másrészt a lemezek egymáson fekszenek, a film fekete-fehér változatára pedig egyáltalán nincs szükségem.

Maradtam a sima BD kiadásnál. Nagyon szép a belső borítója :)
A kevesebb néha több. Ahogy a mondás tartja...
0
2017. július 7., péntek 11:31
Hát igen, én is pont most döntök úgy, hogy semmit nem szeretnék tudni a kiadványról.. :P
0
2017. július 7., péntek 11:25
Néztem róla előzetesen kicsomagolós videot.
Nekem egyáltalán nem jött be ez a kiadás.
0
2017. július 7., péntek 11:00
Küllemre nagyon szép, a filmhez jól illeszkedő (engem egy sírkőre emlékeztető) kiadást kap az, aki erre a változatra szavaz.
Ami viszont a korongok elhelyezését illeti, nekem sajnos kellemetlen élményeim keletkeztek.
A kivétel még úgy ahogy sikerült, bár a léc már ott is rezgett, leginkább a belső lemeznél.
Az érzékeny, lemezt (állítólag) szabaddá varázsoló pöcök hajszálvékony kivitelezése miatt nem érdemes erősebben megnyomni, mert szerintem második, maximum harmadik alkalommal biztos, hogy eltörik. Viszont a lemezfixáló fül, kis mérete ellenére annyira nem akarja elengedni a lemezt, hogy már azt hittem, a digibook hátoldalán kell keresztülnyomnom.
Miután mindkét lemez megjárta ellenőrző körútját, jött a visszahelyezés nagy pillanata.
Vagyis csak a fele, mert a két lemeztartó ezúttal pozíciót cserélve, most az elülsőnél generált problémát, konkrétan olyan mértékűt, hogy a moziverzió lemeze azóta is várja Pókemberhez méltó hazatérését. :)
Én a lemezek külön tokban történő tárolása mellett döntöttem, a tartópöckök, és a lemezek épségének megóvása érdekében.
Ha külsőre nem lenne ilyen szép, letisztult a kiadvány, lehet, hogy a fémdoboz után ácsingóznék. :(
(Persze az is lehet, hogy gyűjteményem első, duplalemezes digibook kiadásaként csak nekem okoz/okozott ennyire negatív élmény a kivitelezés...)
0
2017. június 20., kedd 0:27
Kedves Robbee! Bocsi, de helyesbítenem kell magamat: összesen egy mondat szerepel benne, de az angolul. A főszerep James Mangold fényképeinek jut, illetve Dean Bradshaw és Ben Rothstein fényképészek munkáinak.
0
2017. június 20., kedd 0:21
Köszönöm az infót, akkor be is rendelve. ;)
SuperHeRo
0
2017. június 20., kedd 0:12
Úgy tudjuk, egész nagy esélye van, hogy magyarul lesz.
0
2017. június 20., kedd 0:00
A digibook ugyan milyen nyelven lesz?
Angol vagy magyar?
SuperHeRo
0
2017. június 19., hétfő 21:33
Nagy féltem az árától (a legutóbbi Wolverine mozi különféle változatai durván el voltak szállva), de ez teljesen korrekt, köszi Bonton! :-))
0
2017. június 19., hétfő 20:21
Nagyon komoly.Berendelve.
0
2017. június 19., hétfő 20:09
Nagyon-nagyon örülök ennek, köszönöm Bonton! :)
0