@4rc28
Nyelvtanulás miatt nekem fontos, hogy tudjak azonnal nyelvet / feliratot váltani. Ezért is felháborító, hogy letiltották és csak a menüben lehet hangot / feliratot váltani.
A harmadik évadra a jogtulajdonos megmakacsolta magát:
- nincs orosz hangalámondás - nekem nagyon tetszett, sajnálom
- csak az aktuális epizód menüjében lehet hangot és feliratot váltani, lejátszás közben nem
- még mindig nem tökéletes az epizódok elején az égetett felirat. Mintha VHS-ről lenne átmásolva, kissé szellemképes és a tömörítés sem a legjobb.
Szerencsére már nem 7 lemez, csak 6, lemezenként 4 epizóddal. A magyar szinkron pazar, az eredeti nyelven megszólaló Mulder ügynök hangja katasztrofális. Orrhangon motyog, elharapja a szavakat és sajnos érezni a belógatott mikrofon átkát: ha elfordul, vagy háttal áll egy szereplő, nagyon elhalkul a hangja.
A lemezek szitázása jó, a doboz is tetszetős számomra. Jöhetne a többi évad is, de könyörgöm, valamilyen extrát nyomjon már rá a kiadó! Engem nagyon érdekelne az így készült, stb...
A fent említett audio és felirat váltási problémát meg lehet szüntetni, csak sok időbe telik és nem azért fizettem a lemezekért, hogy én dolgozzak vele.
Remélem a többi évad visszatér az első két filozófiájához és nem vágják tönkre a PGC-t ilyen marhasággal.
Szeretnék feliratot és szinkront váltani lejátszás közben!