Keresés

Vásárlói kritikák a következő termékről: X-akták - 3. évad (6 DVD)

4.7 3
Írd meg a kritikádat Bezár
  • Csak regisztrált felhasználók írhatnak kritikákat.
*
*
  • Rossz
  • Kitűnő
Red_reed | 2011. 06. 06. 10:03
@4rc28
Nyelvtanulás miatt nekem fontos, hogy tudjak azonnal nyelvet / feliratot váltani. Ezért is felháborító, hogy letiltották és csak a menüben lehet hangot / feliratot váltani.
A harmadik évadra a jogtulajdonos megmakacsolta magát:

- nincs orosz hangalámondás - nekem nagyon tetszett, sajnálom
- csak az aktuális epizód menüjében lehet hangot és feliratot váltani, lejátszás közben nem
- még mindig nem tökéletes az epizódok elején az égetett felirat. Mintha VHS-ről lenne átmásolva, kissé szellemképes és a tömörítés sem a legjobb.
Szerencsére már nem 7 lemez, csak 6, lemezenként 4 epizóddal. A magyar szinkron pazar, az eredeti nyelven megszólaló Mulder ügynök hangja katasztrofális. Orrhangon motyog, elharapja a szavakat és sajnos érezni a belógatott mikrofon átkát: ha elfordul, vagy háttal áll egy szereplő, nagyon elhalkul a hangja.
A lemezek szitázása jó, a doboz is tetszetős számomra. Jöhetne a többi évad is, de könyörgöm, valamilyen extrát nyomjon már rá a kiadó! Engem nagyon érdekelne az így készült, stb...
A fent említett audio és felirat váltási problémát meg lehet szüntetni, csak sok időbe telik és nem azért fizettem a lemezekért, hogy én dolgozzak vele.

Remélem a többi évad visszatér az első két filozófiájához és nem vágják tönkre a PGC-t ilyen marhasággal.
Szeretnék feliratot és szinkront váltani lejátszás közben!
Hasznosnak ítélted a kritikát? 0|0 Yes No
Sunshine86 | 2011. 05. 10. 17:23
Első két évadot már megrendeltem, most jöhet a harmadik is,remélem végig kiadják, és nem marad félbe, az elég rossz, meg idegesítő is lenne, ha csak pár évadot adnának ki.

Vegyük meg minél többen!!!
Magáról a sorozatról: Személy szerint én szeretem a kissé "elvont" sorozatokat, Odaát is nagy kedvencem.
Még a tv-ben láttam, vagyis láttuk unokatesóimmal az X-Akták 3. évadát emlékeim nincsenek róla, mivel ez gyerekkoromban volt. :)
Jöhet a többi évad is!
Kosárba!

Hasznosnak ítélted a kritikát? 0|0 Yes No
NOCTURNE | 2011. 05. 03. 11:39
Már kisgyerek korom óta nagy rajongója vagyok a sorozatnak. Míg mások kizárólag csak meséket néztek ilyen idősen, én már javában néztem a sorozatot. Akkoriban ugyan baromira ijesztőnek találtam, mégis megszállottan néztem és vártam a következő részt. Tulajdonképpen ez a kezdeti kíváncsiság alapozta meg a mára hatalmassá vált rajongásomat(és ölte ki belőlem a félelmet a horrorfilmektől:-) ).
Az első két évadot a megjelenés napján megvettem, és a többivel sem lesz ez másképp. Ez a sorozat számomra a number1. Az első két évadhoz hasonlóan a harmadik évad is zseniális. Számomra csak a legutolsó évadban csökken a színvonal.
Számomra még az is külön öröm, amikor egy akkor még kezdő színész bukkan fel a sorozatban. A harmadik évadban ott van például Giovanni Ribsi, akire az x-aktás szereplése után figyeltek fel(DPO), és utána kapott komolyabb filmszerepeket: Ryan közlegény megmentése, tolvajtempó, avatar, stb
Red_reed: Ellentétben az előző két évaddal tényleg nem lehet epizód közben hangot váltani. De nem tudom ki hogy van vele, én már az elején eldöntöm, hogy milyen nyelven nézem, nem közben állítgatom. Ha már nyelvtanulás, akkor az a legjobb, ha angolul nézed, angol felirattal.

Hasznosnak ítélted a kritikát? 0|0 Yes No