Keresés

A Profi (Blu-ray)

2024. április 27., szombat 19:29
Frank Horrigan írta:
Az imént néztem végig, ez a kiadvány az utolsó fillérig megéri az árát!

Az egy dolog, hogy a képe gyönyörű, de amit a klasszikus szinkronnal csinált a kiadó, az valami csodálatra méltó. Az összes korábbi elcsúszást, hibát kiszedték, erre még a tévések sem voltak képesek, amikor nemrég leadta a Duna ezzel a szinkronnal. Erős a gyanúm, hogy a jogtulajtól bekértek egy nemzetközi hangsávot és a szöveget mondatonként beszerkesztették a rendelkezésre álló forrásokból, mert még ott is kristálytisztán szólnak az effektek és a zene, ahol beszélnek a szereplők. Brutális meló lehetett, de egy igazi klasszikust mentettek meg vele az utókor számára.

Elsőrangú kiadvány, aki szereti a filmet, annak kötelező!


Tegnap én is végignéztem, teljesen egyetértek, teljesen megéri az árát a kiadvány, igényes, szép munka.
1
2024. április 23., kedd 16:38
katobazsika írta:
Kedves Xpresss, mikor jelenik mááár meg, tűkőn ülve vááárom, :)

A kiadó oldaláról meg tudod rendelni ha nem tudsz már várni, de onnan még 1700-1800 a szállítás. Én inkább megvárom azt a pár napot amég ide is érkezik, mert innen ingyenes.


Dettó 🙂 Már csomagolják! 👍
1
2024. április 23., kedd 13:01
Az imént néztem végig, ez a kiadvány az utolsó fillérig megéri az árát!

Az egy dolog, hogy a képe gyönyörű, de amit a klasszikus szinkronnal csinált a kiadó, az valami csodálatra méltó. Az összes korábbi elcsúszást, hibát kiszedték, erre még a tévések sem voltak képesek, amikor nemrég leadta a Duna ezzel a szinkronnal. Erős a gyanúm, hogy a jogtulajtól bekértek egy nemzetközi hangsávot és a szöveget mondatonként beszerkesztették a rendelkezésre álló forrásokból, mert még ott is kristálytisztán szólnak az effektek és a zene, ahol beszélnek a szereplők. Brutális meló lehetett, de egy igazi klasszikust mentettek meg vele az utókor számára.

Elsőrangú kiadvány, aki szereti a filmet, annak kötelező!
5
2024. április 23., kedd 12:38
Elvis81 írta:
Kedves Xpresss, mikor jelenik mááár meg, tűkőn ülve vááárom, :)


A kiadó oldaláról meg tudod rendelni ha nem tudsz már várni, de onnan még 1700-1800 a szállítás. Én inkább megvárom azt a pár napot amég ide is érkezik, mert innen ingyenes.
1
2024. április 23., kedd 10:37
Elvis81 írta:
Kedves Xpresss, mikor jelenik mááár meg, tűkőn ülve vááárom, :)


Megjelent már, csak ide még nem érkezett 😢 Remélem igyekeznek lassan...
0
2024. április 22., hétfő 19:29
Kedves Xpresss, mikor jelenik mááár meg, tűkőn ülve vááárom, :)
1